ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,360
Najnowszy użytkownik: kdomi

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
21.10.2021 22:40:48
Tak ,to ten sam JazOOn Grin

Drakoo
11.10.2021 23:43:34
Co u zszywaka Smile?

Drakoo
11.10.2021 23:43:00
Powiem szczerze, że nie sądziłem że php fusion tyle wytrwa, co u Pieki?

Drakoo
11.10.2021 23:41:58
JazOOn to ten sam JazOON który dobre kilka lat temu robił mi layout dla metin2 Grin? Co słychać byku!! Smile

jantom
11.10.2021 23:37:08
Do pełnoletności jakoś dociągnie.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Wykaz postów użytkownika - worekgdy - które otrzymały punkt za pomoc

worekgdyWitam.
Nie pamietam gdzie ją znalazłem (chyba gdzieś na duńskiej stronie) więc wrzucam, może komuś się przyda.
Wtyczka ta zmienia pliki gif, png i jpg automatycznie na zadany rozmiar przez admina. Tworzy się grupy rozmiarów i formatów, ustala grupę kto może tak, a nie poprzez edycję profilu wrzucać avatary i tyle. Wtyczka ta zmniejsza jak i powiększa obrazy. Locale polskie tłumaczyłem z głowy więc nie są idealne. No, ale zawsze można sobie poprawić.
Pozdrawiam. Tomek
   
worekgdyWitam.
Znalazłem na ruskiej stronie wtyczkę do przeglądania i edycji komentarzy. Przydatna dla tych, którzy mają i używają na swoich stronach komentarzy.
Kilka słów o wtyczce:
-ma możliwość usuwania komentarzy konkretnego IP;
-mozliwość usunięcia masowego;
-możliwość edycji i kasowania pojedyńczych komentarzy;
-zarządzaie w jednym miescu wszystkimi komentarzami z naszej strony (galerie, news'y, artykuły itd)
Zrobiłem locale Polish i Polish-utf8 - oczywiście wskazane poprawianie błędów i niedopatrzeń.
Tomek
   
worekgdyDodaję wtyczkę "Ostatnio dodane artykuły". Instalacja banalna, ale opis w pliku Install_PL.txt. We paczce polskie locale. Wyświetla ostatnio dodane artykuły wraz ze streszczeniem.
   
worekgdyW załączniku panel jak w temacie. Wrzucić na serwer i stworzyć nowy panel (najlepiej na środku). Locale polskie tylko w utf-8.
   
worekgdyNo to ja dołącze tsviewer_panel dla v7. Jak się nie mylę to to cudo służy do połączeń głosowych dla graczy klanowych. Jeżeli nie, to proszę o poprawienie postu. Zainstalowałem, ale niech mnie .... za chiny nie mogłem połączyć się z serwerem. Może ktoś dołączy instrukcję obsługi? Tłumaczenie przez translator - więc nie oczekujcie za wiele. Oczywiście mile widziane poprawienie.
Pozdrawiam Tomek
   
worekgdyWrzucam panel TinyChat wersja 1.27. Locale polskie. Możliwość chatowania dla gości (inna czcionka nazwy) i użytkowników. Moderacja i administracja poprzez PA=>wtyczki. Instalacja: wrzucić na serwer, PA=>wtyczki i zainstalować, przejść do zarządzania panelami=> dodać panel (na środku, bo boczne rozkładają wygląd) i cieszyć się jak dziecko na czacie Smile z nowgo panela.
Pozdrawiam
   
worekgdyWtyczka pokazuje w panelu aktualny czas z kilkunastu miejsc na świecie. Załączyłem locale w ISO i UTF (prosiłbym o odpowiedź czy w ISO są prawidłowe)
Instalacja: wrzucić na serwer PA=>wtyczki (zainstalować)=>Panele=>dodać panel (prawa lub lewa strona najlepiej wygląda)=> włączyć panel.
   
worekgdyWitam.
Wstawiam panel ShoutBox Ajax. Jest to wersja jeszcze Now Open Beta, ale już widziałem ją w użyciu i działa dobrze. Ja natomiast mam taki problem z nim. Po wgraniu i dodaniu nowego panelu jest wszystko OK. Natomiast po dodaniu wiadomości nie pokazują się one w shoutbox'ie. Widoczne są natomiast w PA i można je edytować czy usuwać. I druga sprawa - mam panel ustawiony dla gości, natomiast po wylogowaniu się, jest komunikat "Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość". Może komuś chce się sprawdzić? Wiem, że był szukany shoutbox Ajax dla v7, więc chyba warto.
Pozdrawiam
   
worekgdyDodaję wtyczkę, która pokazuje w formie tabelarycznej listę wszystkich autorów i napisane przez nich news'y lub artykuły. Pliki wrzucić na serwer, PA=>Wtyczki=>zainstalować. Do nawigacji dodadzą się 2 linki jeden do news'ów drugi do artykułów. Dołączone polskie locale.
   
worekgdyPanel "Ostatnio Widziani" w jQuery, czyli coś jak Ajax. Wgrać na serwer, dodać panel. Polskie locale.
   
worekgdyWrzucam Panel Shoutbox'a z funkcją Ajax. Chodzi bardzo dobrze, choć mam też małe pytanie do fachowców. Z tego co widzę shout ma w kodzie takie funkcje jak kolorowanie textu, formatowanie textu inne niż tylko , zabezpieczenie captcha. Wypisane funkcje nie są widoczne po włączeniu panela, choć np. wpisując kolor, dodając znaczniki [i],[u] są one widoczne w wysłanej wiadomości. Może ktoś ma chęć się tym zająć. No i jeszcze mam problem z dodaniem uśmieszków. Lista się rozwija, niestety nie dodawane są one do wiadomości.
   
worekgdyWitam.
Ten kolor to #348100
Plik styles.css w Twoim theme
GeSHi: CSS
  1. .panelcap, #subheader, #userbar {
  2. border-color : #348100;
  3. }
Zinterpretowano w sekund: 0.004, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

zmień na #325309
   
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl