ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
TinyChat v1.27 (ls_tinychat_panel)
worekgdy
Wrzucam panel TinyChat wersja 1.27. Locale polskie. Możliwość chatowania dla gości (inna czcionka nazwy) i użytkowników. Moderacja i administracja poprzez PA=>wtyczki. Instalacja: wrzucić na serwer, PA=>wtyczki i zainstalować, przejść do zarządzania panelami=> dodać panel (na środku, bo boczne rozkładają wygląd) i cieszyć się jak dziecko na czacie Smile z nowgo panela.
Pozdrawiam
worekgdy dodał/a następującą plik:
v7-tinychat_v1_27.zip [49.43kB / 922 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 03.02.2009 18:49:57
 
http://bojano.szkola.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 00:27:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
A dlaczego Polskie lokale tylko UFT?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
worekgdy
Niestety współdzielę chwilowo swoją maszynę z córką i coś mi namieszała z językami. I mam teraz problem z kodowaniem w ISO. Połowę programów mam z opismi polsko - rosyjskimi, a niekiedy z literami nawet niemieckimi. Więc w tej sytuacji tłumaczę wtyczki i zapisuję tylko w UTF-8. Ale jak znam dobre dusze na forum zawsze ktoś podrzuci dodatkowe locale. Nie mniej jednak samemu (przy sprawnym kompie) jest to kilka kliknięć myszką i wysłanie na serwer.
 
http://bojano.szkola.pl
khaman
Tak, ale nie każdy widzi że brak wersji iso. Jeśli Windows to "zajączek" kodował fajnie w iso Wink
Edytowane przez khaman dnia 03.02.2009 17:01:03
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
worekgdy
Sprawdźcie locale polskie w ISO. Powinno być dobrze (przynajmniej u mnie jest). Użyłem GżegżółkiXP. Jak będzie dobrze będę załączał locale i w ISO-8859-2 i w UTF-8
 
http://bojano.szkola.pl
Pieka
Sprawdzilem i delikatnie poprawilem pliki pod wzgledem kodowania, powinno byc ok.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Evanus
Dałoby się utworzyć kilka chatów?
Edytowane przez Pieka dnia 11.02.2009 22:09:45
 
LAbUdZiN
Jak zmienić tło czatu?
Na mojej stronie jest to czarnawy background i nie widac co piszą użytkownicy.
 
www.takgramy.pl
Czarodziej_2005
Co mam zrobić, ponieważ czat mi nie działa (Nie wyskakuje mi okienko do instalacji, a wrzuciłem na stronę ten folder) A więc, co mam zrobić ?
 
Terryd
Moderacja i administracja poprzez PA=>wtyczki. Instalacja: wrzucić na serwer, PA=>wtyczki i zainstalować, przejść do zarządzania panelami=> dodać panel (na środku, bo boczne rozkładają wygląd)
Jest w tym coś niezrozumiałego?
 
Czarodziej_2005
Tylko że w tym "Pa=>wtyczki." nie ma nic do instalacji... A więc, co mam zrobić ?
 
Chemikpil
Spamujesz mi na gg i PW (przeczytaj uważnie podpis), a nie potrafisz nawet poprawnie opisać problemu. Nie pokazuję się nic? To jasne że nie masz plików wrzuconych tam gdzie powinny być. Nic więcej nie pomogę skoro ty nie masz chęci bardziej opisać problemu.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Terryd
Może spróbuj wpisać to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie wiem dokładnie w jakim folderze to się znajduje, więc poszukaj i uzupełnij te "...".
Edytowane przez Terryd dnia 04.08.2009 23:12:52
 
Czarodziej_2005
Przepraszam za spamowanie... Pliki mam odpowiednio wrzucone zgodnie z instrukcją, i wszystko do tego momentu:

PA=>wtyczki i zainstalować, przejść do zarządzania panelami=> dodać panel (na środku, bo boczne rozkładają wygląd) i cieszyć się jak dziecko na czacie Smile z nowgo panela.
Pozdrawiam


Odpowiednio mam, bo sprawdzałem 9 razy, i co mam zrobić ?
 
Chemikpil
Od kiedy to wtyczki instalujemy bezpośrednio poprzez link i skąd wytrzasnąłeś plik instal.php. Ludzie zajrzyjcie do paczki i na swoje serwery.
Masz tam dwa foldery i w takim samym stanie mają się znaleźć na serwerze. Nie w jakiś innych podfolderach, nie byle gdzie.

Wiadomość doklejona:
Instalowałeś ją już wcześniej?
Edytowane przez Chemikpil dnia 04.08.2009 23:16:54
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Czarodziej_2005
Tej wypowiedzi nie rozumiem:

Chemikpil napisał/a:
Masz tam dwa foldery i w takim samym stanie mają się znaleźć na serwerze. Nie w jakiś innych podfolderach, nie byle gdzie.


Nie, nie instalowałem wcześniej, nic...
 
Terryd
No w tej wtyczce, co ją rzekomo ściągnąłeś są 2 foldery i te 2 foldery mają się znaleźć na serwerze.
 
Czarodziej_2005
Tylko, że próbowąłem już na wszystkie sposoby, nawet oddzielnie te foldery powrzucałem... tylko i tak nie działa.. To powiedzcie dokładnie co mam z tego wrzucić (jakie pliki czyli ich nazwy) przez ftp na stronę...
Edytowane przez Czarodziej_2005 dnia 04.08.2009 23:39:46
 
Terryd
... -.-' dobra...
Dochodzisz do momentu, gdy widzisz te 2 foldery "administration" i "infusions" i nic nie ruszając przerzucasz to przez ftp na stronkę. Czego jeszcze w tym nie rozumiesz?
 
Czarodziej_2005
No, wszystko rozumiem i tak robię, ale i tak nadal nic, nie mam do instalacji w PA
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl