ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Pole "Informacje kontaktowe" wyświetla się w profilu mimo braku wpisów
miriwol
Witam serdecznie!!

Nie ma to jak wrócić po tygodniowym banie pełnym doświadczeń i przemyśleń regulaminu Smile

A więc do rzeczy:
Jeżeli w profilu uzupełnię dane na temat płci lub daty urodzenia (tylko takie mam opcje) to ładnie się wyświetlają w tabelce pod tytułem "Dodatkowe informacje". Jeżeli natomiast nic nie mam uzupełnionego z opcji "dodatkowe informacje to jak wejdę w "listę kontaktów" i w profil jakiegoś użytkownika, to w ogóle mi się nie pojawia ta tabelka. Ale mój problem polega na czym innym a mianowicie (to wyżej było taki wstępem) kiedy w opcjach z kategorii "informacje kontaktowe" nie mam nic wypełnionego, żadnego pola to nie znika mi ta belka co w załączonym obrazku jak wchodzę w profil użytkownika.

Pisząc w skrócie jak zrobić, żeby jak nie mam wypełnionych informacji w profilu, w grupie "informacje kontaktowe" to nie pojawiała się ta belka (chodzi tu o to co na rysunku zaznaczyłem) jak wchodzę w profil jakiegoś użytkownika co nie ma wypełnionych tych danych.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 17.12 - 13:02
miriwol dodał/a następującą grafikę:
a1_1.jpg

Edytowane przez Pieka dnia 17.12.2008 16:12:35
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 13:53:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
Daj warunek że jak nie ma wprowadzonych danych w tej tabeli to się on nie wyświetli.
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Pieka
To pole jest standardowo ukryte jesli nie zostaly podane dane.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Aha. Prosił bym, żebyście jak możecie napisali po kolei co zrobić.
 
Pieka
miriwol napisał/a:
Aha. Prosił bym, żebyście jak możecie napisali po kolei co zrobić.

Nic nie trzeba robic, nie ma danych = nie ma pola.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Tylko, że u mnie jest te pole jak nie ma danych. Utworze panu konto niech pan spojrzy. Login pieka hasło:phpfusion. Adres: www.mfi2008-2011.... np. niech pan wejdzie w swoje konto wtedy.
Edytowane przez miriwol dnia 17.12.2008 13:59:09
 
Pieka
Sprawdze pozniej, a Ty sobie zobacz w miedzyczasie, ze tego nie ma w standardzie, wiec musiales sam dodac:
  1. http://test.pieka...p?lookup=1
  2. http://test2.piek...p?lookup=2
  3. http://pieka.unl....p?lookup=3

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Raczej nic takiego umyślnie nie robiłem. A da rade coś zrobić, aby działało jak należy?
 
Pieka
miriwol napisał/a:
Raczej nic takiego umyślnie nie robiłem. A da rade coś zrobić, aby działało jak należy?

Usun testowo pole "Telefon" i sprawdz. Jesli nadal bedzie zle, wylacz wszystkie modyfikowane pola.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Działa jak wyłączę wszystkie pola z kategorii kontaktowe. Ale co zrobić, aby te pola były i normalnie działało jak nie mam wypełnionych tych pół. Te trzy skrypty (kontaktowe) to ja sam przerabiałem ze skryptu imie co kiedyś było na forum. Zabardzo na tym się nie znam ale działało. Tylko coś źle chyba bo właśnie ta tabelka nie znika jak należy. Pieka podać ci kody tych skryptów może coś poradzisz?
 
Pieka
Twoje pliki sa uszkodzone, zawieraja tzw. BOM, czyli nadmiarowe 3 bajty, co objawia sie znaczkiem ďťż.
Poprawilem Twoje pliki, wstawie je za chwile do wlasciwego tematu (Twojego). Wystarczy podmienic pliki.

P.S. Opisywana wyzej poprawka: http://www.php-fu...ost_113147
Edytowane przez Pieka dnia 17.12.2008 16:08:07
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Chyba jest u mnie coś nie tak. Nadpisałem wszystkie pliki z nowej paczki i nadal to występuje. Ale jak uruchamiam w tabeli "informacje kontaktowe" aby podać adres swojej strony i jest tylko ta opcja włączona, a pole jest nie uzupełnione to działa. Tylko te numery nie działają. Co można zrobić w takim wypadku?
 
Pieka
Nie wiem, co Ty tam mieszasz. Poprawione pliki w akcji: http://test2.piek... (login: user, haslo: support).

P.S. Popraw sobie pliki utf-8, bo tam zapewne jest blad. Tego nie ruszalem podczas korekty.
Edytowane przez Pieka dnia 17.12.2008 16:37:54
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Ja też nie wiem. Coś nie tak jest. Nadpisałem pliki z paczki i nadal nie działa. Dziękuje mimo wszystko za pomoc.
 
Pieka
miriwol napisał/a:
Ja też nie wiem. Coś nie tak jest. Nadpisałem pliki z paczki i nadal nie działa. Dziękuje mimo wszystko za pomoc.

Tak jak napisalem w dopisku, To znowu Twoja wina chlopie, nie potrafisz poprawnie edytowac plikow.
Poprawilem paczke. Wyczysc pamiec przegladarki (plus restart), a nastepnie pobierz ponownie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
miriwol
Prawdopodobnie ma pan racje. Ale teraz działa. Dziękuje jeszcze raz za pomoc i poświęcony czas Smile
Edytowane przez miriwol dnia 17.12.2008 17:25:38
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl