ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
07.07.2024 21:47:49
JazOOn. Wszyscy czekamy,na Pana ,jakiś post na forum.A przynajmniej ci którzy pamiętają.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

MajsterBieda
02.06.2024 00:44:49
Cool

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Nick Jones 1973 - 2011 (Digitanium)

Pieka dnia 06 stycznia 2011 01:28 · 25 komentarzy · 70942 czytań · Drukuj

Oficjalne Z ciężkim sercem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie zmarł Nick Jones vel Digitanium, twórca i największy propagator PHP-Fusion.

Panie świeć nad jego duszą.


Nick, będzie nam Cię bardzo brakowało...

Ekipa Polskiego Oficjalnego Supportu PHP-Fusion


---- ---- ----


Poniżej oficjalna informacja z PHP-Fusion UK

"Wszystko, co przedsięweźmie ręka twoja do czynienia, czyń według możności twojej."
- Kohelet, 9:10 -

Słowa te nie były nigdy bardziej adekwatne i prawdziwe, niż tego dnia, gdy musimy przekazać wam tą smutną wiadomość. Nasz ukochany założyciel PHP-Fusion, Nick Jones zmarł we wtorek wieczorem. To on stworzył tego CMS-a. Tworzył go ze wszystkich swoich sił. Ten projekt połączył ludzi z całego świata, skupionych na tworzeniu PHP-Fusion. Myślę, że Nick nawet nie marzył o takim wspaniałym efekcie, gdy zaczynał tworzyć ten system.

Wielu doświadczonych i oddanych deweloperów stawiało pierwsze kroki, korzystając z rad Nicka. Zostawił on po sobie solidny grunt, dla wielu ludzi z różnych środowisk i wielu części świata.
Miał prawdziwy dar - umiał wyciągnąć rękę i dotknąć tak wielu różnych ludzi. Stworzył ten CMS, ponieważ musiał to zrobić. I to wszystko. To takie proste...

Niestety, nawet najpotężniejszy i najdzielniejszy człowiek musi umrzeć, zmęczony i znużony ciągłą walką. Musimy pozwolić mu odejść i pielęgnować to, co po sobie pozostawił. Nieważne jak długo byśmy się przygotowywali, gdy w końcu przychodzi taki dzień, okazuje się, że nigdy nie byliśmy na to gotowi. Stąd też olbrzymi smutek i rozpacz wśród wielu z nas. Wszyscy jesteśmy natchnieni drogą, którą podążał Nick, jego miłością, godnością i uczciwością. Może to dziwne, ale także jego śmiechem – miał wspaniałe poczucie humoru. Gdyby nie był deweloperem, z pewnością zostałby doskonałym komikiem.

Pragniemy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie Nicka. Chciałbym wspomnieć tu także o jego matce, Sue, ponieważ więź między nimi była niezniszczalna i niezwykła. Niebawem umożliwimy Wam wpis do księgi kondolencyjnej, więcej szczegółów pojawi się wkrótce.

Co do przyszłości PHP-Fusion, będziemy kontynuować codzienne czynności, dopóki nie otrzymamy innych instrukcji. Nie wiemy nic o zamiarach Nicka, dotyczących dalszych losów projektu, więc będziemy zajmować się nim tak, jak do tej pory.

W imieniu Administratorów proszę was, byście uszanowali fakt, że nie możemy przekazać wam teraz więcej informacji. Trzymajcie głowy w górze i pamiętajcie, że Nick Jones był niezwykłym człowiekiem i warto iść za jego przykładem. Uważam, że to najlepszy sposób, by uczcić jego życie, twórczość oraz by pomóc jego rodzinie.

Happy Svensson.
---- ---- ----

Możecie już wpisywać się do księgi kondolencyjnej.

Komentarze

#11 | konto usuniete dnia 06 stycznia 2011 13:02
Pozostawił ślad po sobie... Za to Ci dzięki Nick. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... Do zobaczeniaWink.
#12 | Drecha dnia 06 stycznia 2011 13:06
[*] Nie wiem nawet co powiedzieć, jak wyrazić swój żal. Mimo tego, że pewnie nikt z nas nie znał go osobiście, zawdzięczamy my naprawdę wiele i za to dziękuję, Nick.
#13 | outchorn1 dnia 06 stycznia 2011 14:32
Dużo mówić nie trzeba. Bedzie go brakowało. Spoczywaj w pokoju [*]
#14 | jantom dnia 06 stycznia 2011 14:54
Zamiast wstawiać gwiazdkę pomiędzy nawiasami kwadratowymi, wzięlibyście się do roboty i rozwijali PHP-Fusion. Tak lepiej oddacie cześć zmarłemu.
Digitanium był obdarzony skazą genetyczną i choroba od lat dawała mu się we znaki. Wiadomo było, że kiedyś twórca PHP-Fusion przestanie być wśród żywych. Szkoda go, jak każdego innego człowieka.
@sonar - zgadzam się, minuta ciszy to za mało. Jednakże mam nadzieję, że ominie nas przypadłość Polaków - oficjalnych żałobników.
#15 | ICEK dnia 06 stycznia 2011 15:17
życie jest takie krótkie...
#16 | MajsterBieda dnia 06 stycznia 2011 17:41
Tak, od dawna chorował ale nie spodziewałem się tego.... no cóż - życie.... Spoczywaj w Bogu Sad
#17 | Pieka dnia 06 stycznia 2011 18:21
Nie obwiniaj sie, malo kto o tym wiedzial. Takich rzeczy z reguly sie nie upublicznia, sa zbyt intymne.
#18 | khaman dnia 06 stycznia 2011 20:38
Na głównym dostępna będzie księga kondolencyjna po przywróceniu strony.
#19 | DJPromo dnia 06 stycznia 2011 22:07
[*]
#20 | piterus dnia 06 stycznia 2011 22:16
Ooo... Widzę, że wreszcie daliście cytat z Kaznodziei (Koheleta), który jest umieszczony na głównej. Szkoda tylko, że został podany tylko fragment... Może zrozumienie dalszych słów z tego wersetu by uświadomiło, że wstawianie gwiazdki między kwadratowe nawiasy nic nie zmieni... Hmmm... Polecił bym na chwilę zadumy przeczytać cały dziewiąty rozdział księgi Kaznodziei. Być może co niektórzy by inaczej spojrzeli na dar życia.

Co do Nicka, to nie miałem okazji poznać go osobiście, ale zawdzięczam mu to, że się nauczyłem przynajmniej podstaw programowania w PHP. Odkąd znalazłem w sieci PF, tak długo się nim bawię. Być może są lepsze CMSy, ale filozofia tego najbardziej mi odpowiada.
Nickowi nie jestem już wstanie pomóc, ale rodzinie chciał bym przekazać wyrazy głębokiego współczucia. To co bym Chciał przekazać trudno jest ubrać w słowa, ale może fragmenty Pisma Święto by mogły choć trochę ukoić ból. Mi w takich sytuacjach pomagają fragmenty z księgi Hioba 14:15, Dzieje Apostolskie 24:15 oraz Objawienie (Apokalipsa) 21:4.

BTW Jakim przekładem się posłużył tłumacz, bo mi to trochę wygląda na Biblię Gdańską.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl