ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Shakowano mi Fusiona...
Konto ukryte
SebaZ wiesz tak sie sklada ze jestem trzezwy i z moim kapowaniem jest looz ty koles siedzisz w tym od lat z znasz na pamiec fusiona a ja siedze w tym od jakiegos czasu i nie umie wszystkiego a mi sie zdaje ze po to sa takie fora aby zadawac pytania i uzyskiwac odpwoiedzi, po czym na 2 raz umiec to i wiedziec i nie pytac kogo sie da o to samo.
Kukis dzieki wielkie za pomoc, juz jest oki up do przodu pozdro
3msie i jezcze raz gig thx Smile)
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 06:16:36
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
1. Pytasz o rzeczy, ktore dotycza innego CMS'a. (To jest Support PHP-Fusion, a nie EP!)
2. Pytasz w niewlasciwym dziale. (Od tego jest dzial "O innych CMS'ach")
2. Pytasz w koncu o rzeczy, ktore sa widoczne na glownej stronie supportu EP. (Wiekszosc newsow na EP o tym traktuje).

Potem sie dziwisz, ze ktos udziela Ci takich, a nie innych odpowiedzi?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
cezary
Najnowsza łatka nic nie pomoże,jesli chodzi o PHP-Fusion,i tak są włamania,sam mialem włamanie na strone,to tłumaczenie że nie masz najnowszej wersji fusiona jest do du.....
 
as
To fakt - zabezpieczenia są do du... do mnie się też włamano. Było to w piątek... ktoś zapukał, ja zejrzałem w judasza i... zamarłem. To teściowa była - 180 w pasie, dwa złote zęby i ręka jak Sandurski. Wyłamała drzwi, bo otworzyć nie chcciałem. A miałem wszystkie łatki...

Ta Wasza cienka gadka o włamaniach, to dobija mnie normalnie. Życzę Wam aby moja teściowa nie miała dla Was litości...
as
 
SebaZ
to jest kolego jedyne wytłumaczenie
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
cezary napisał/a:
Najnowsza łatka nic nie pomoże,jesli chodzi o PHP-Fusion,i tak są włamania,sam mialem włamanie na strone,to tłumaczenie że nie masz najnowszej wersji fusiona jest do du.....


@Cezary, zmien ton, bo nie masz pojecia o czym piszesz.
PHP-Fusion w najnowszej wersji + zachowanie podstawowych zasad bezpieczenstwa* = dzialajaca strona.
Skoro nie potrafisz dostosowac sie do obu zasad, to moze pora zmienic zainteresowania, bo zawsze bedziesz mial problemy w sieci.
Bedzie to z pozytkiem dla wszystkich.
Nic innego nie mozna odpisac komus, kto wypisuje takie brednie jak Ty.


FAQ dla Cezara:
*PHP-Fusion w najnowszej wersji - Najnowsza wersja jest v6.01.6.
*zachowanie podstawowych zasad bezpieczenstwa - uzywanie roznych hasel dla kazdej strony, na ktorej sie rejestrujemy, a juz z pewnoscia innych na swojej.
Uzywanie skomplikowanych hasel typu: 2377hgDD43>6_D3, a nie swojego imienia, nicka etc.
Edytowane przez Pieka dnia 18.02.2007 15:28:53
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
i tutaj sei zgodze z pieka
jezeli ktos da banalne haslo np login mateusz a haslo mateusz lub mateusz 555 to nie dziwne ze potem ktos znajdzie takie haslo
i takze uczulam iz hasla typu Zh68(sj7k robia swoje Grin
pozdro Wink)
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl