ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 15

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodatki multimedialne do komórek
annouse
Witam. Czy istnieją takie cms-y albodarmowe strony do prowadzenia takich serwisów logosy.dzwonki.prv.pl mam na kompie ok 12.000 dzwonkow, 1.000 gier, 1.000 tapet i 100 programów do komórek. Sponsor na stronkę też się znalazł ale mam tydzień aby przedstawić mu prace wstępne Sad Może mi ktoś pomóc?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 05:23:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marpar
Kwestia odpowiedniego przystosowanie cms'a i wszystko sie da...
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
annouse
marpar a masz jakieś propozycje co do thema i wiesz jak zrobić płatną rejestrację abym mógł w stanie z tego co zyskam zakupić serwer do gry bo głównie mam to na celu zrobić . Dlatego powstaje ta strona. A sponsor tylko stronke proponuje nic wiecej Sad
 
marpar
niewiem w ogóle czy bez załozenia działalnosci gospodarczej mozliwe jest legalne wprowadzenie takiej modyfikacji..
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
SebaZ
jest możliwe, skoro allpay.pl umożliwia takie bajerki osobom fizycznym (niekoniecznie podmiotom gospodarczym - chodzi o usługi płatnsci) to czemu nie Smile Zrobić modyfikacje to pikuś - mam jedną na stanie do fusionka Pfft ale nie o tym chciałem: prawa autorskie do dzwonków, tapet i innej pierdół, które chcesz sprzedawać, bo jesli nie masz i stronka stanie sie popularna to zapuka do drzwi raczej na 100% człowiek z gwiezdną blaszką w legitymacji
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
skysis
sebaZ jak nazywa sie ta modyfikacja?
 
http://www.gimciech.info
annouse
SebaZ ja niechem sprzedawać dzwonków i tapet itp tylkoza dostęp do nich. Rejestruje się tylko raz ;] za wysłanie kodu. Dostęp do nich jestdarmowy. A żeby mieć do nich dostęp trzebaby się zarejestrować ;] a żeby się zarejestrować trzeba wysłać esa;] A co z tą modyfikacją ;]
 
pawkow
@SebaZ ci jej na pewno za darmo nie odda Smile Pewnie zaproponuje podział zysków. Masz jakąkolwiek wiedzę o PHP i budowie Fusiona - bo jak nie masz to nie masz co sie bawić, nie dasz rady w tydzien. Po theme zgłoś się do Jaz00na albo Sonara Grin Zapraszamy na themer.info
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
annouse
Heh wykupiłem sobie thema do jportala i sobie go wgrałem to jest najlepsze rozwiązanie i mam sponsora ;]
 
Pieka
annouse napisał/a:
Heh wykupiłem sobie thema do jportala i sobie go wgrałem to jest najlepsze rozwiązanie i mam sponsora ;]


Strasznie sie cieszymy Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
annouse
Heh. No to wszystko powiedzmy jasne. Topic dozamknięcia. Bo wątpie aby SebaZ umieścił tą modyfikację ;]
 
Pieka
annouse napisał/a:
Heh. No to wszystko powiedzmy jasne. Topic dozamknięcia. Bo wątpie aby SebaZ umieścił tą modyfikację ;]


Za free mozesz zapomniec. Juz kiedys pisal, ze sprzedaje te modyfikacje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl