ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 81

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wyświetlanie buttonów inne niż marquee
MeTeo
Witam.

Jako iż nie ma kategorii na forum, do której pasowałby ten wątek całkowicie, wybrałem taki który ma coś z nim wspólnego. Ale do sedna.

Otwieram serwis, który na stronie startowej będzie miał wykaz najciekawszych artykułów (wykaz w formie obrazu). Ma to przynieść efekt podobny jak tu: http://Pentagram-.... Lecz nie chcę tak samo jak tu, poza tym na pewno takiego kodu nie znajdę lecz chciałem jakieś inne innowacyjne rozwiązanie... natknąłem się na stronie counter-strike.pl w buttonach na ciekawe rozwiązanie... buttony sa wyświetlane i po chwili przewijane w dół ala marquee... u mnie miałoby przewijać o jeden obraz... prosiłbym, jakby ktoś miał taki kod, umiałby napisać lub wiedział gdzie go znaleźć to podał go tu. Zależy mi bardzo na tym... jak nie znajdę, będę musiał użyć marquee a to będzie sami przyznacie nie najciekawsze rozwiązanie a do tego dość mało czytelne...

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Edytowane przez MeTeo dnia 08.01.2007 19:12:06
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 05:41:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Mozesz wykorzystac do tego np. Slideshows Random Photo Panel Wooyi Smile
W zasadzie tylko czesc kodu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MeTeo
ooo Smile nie nie będę wycinał kodu bo to będzie lepsze jak automatycznie Wink tylko jak zrobić by losowało fotki tylko z jednej galerii... i pozostaje problem przekierowania do danego artykułu :/
 
Pieka
MeTeo napisał/a:
ooo Smile nie nie będę wycinał kodu bo to będzie lepsze jak automatycznie Wink tylko jak zrobić by losowało fotki tylko z jednej galerii... i pozostaje problem przekierowania do danego artykułu :/


Galerii? Len! Wink
Wystarczy zamienic adres i kod fotki na adres i kod buttona Grin
Z artem? Wszystkiego za Ciebie robil nie bede.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MeTeo
nie rozumiesz mnie albo ja nie rozumiem tego co napisałeś Pfft to nie będzie na zasadzie raz się da i po kłopocie, tylko będzie to non stop zmieniane i to nie tylko przeze mnie. No właśnie bawię się trochę tym kodem jednak jest zbyt zaawansowany jak dla mnie na razie ;(
 
Pieka
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Tylko pliki w katalogu includes tej wtyczki.
Czerwony to link, a niebieski to obraz.
Edytowane przez Pieka dnia 08.01.2007 21:46:33
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MeTeo
więc. po zmienie
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

działa to o tyle dziwnie, że wyswietla dalej to samo, tyle że fotki z innych albumów się nie wyswietlają tylko sam tytuł. Jednak chyba dalej się nie rozumiemy. np napiszę artykuł, stworzę fotkę i będę chciał dać to do tej wtyczki... to jak to zrobić? jedyne rozwiązanie to takie by artykuł i fotka miały takie samo id... a tak nie zawsze się da... to co w takim przypadku?

// edit: Master Ads panel jest na zasadzie rotatora a tu chodzi o zmiany bez przeładowań... co kilka sekund ;>
Edytowane przez MeTeo dnia 08.01.2007 20:58:33
 
Wooya
... panu juz nie pomagamy...
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
MeTeo
jacy wy? póki co pomógł mi tylko Pieka... łaski nie robisz.
 
Wooya
Sobie zbierasz. Pieka jest łagodny - ja wręcz przeciwnie...

PS: jak widać jakoś info weszlo, ale u mnie już jesteś na mojej osobistej black-liście... I lepiej żebyś szacunku nabrał...
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
MeTeo
Twoja osobista "Black Lista" mało mnie interesuje gdyż i tak mi w żadnym temacie nie pomogłeś... nie mam szacunku do osób które nie darzą mnie nim...
 
Wooya
So we'll live and we'll see ... Thread closed.
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl