ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Movies online - odinstalowanie...
HasH1
Witam mam problema... mianowicie chodzi o odinstalowanie całkowicie moda Movies online ... niestety .. nie jestem za bardzo wtajemniczony w swiecie php i nie wiem jak sie odinstalowuje takie cos... wiec zrobilem tak. Poprostu usunąłem wszystkie pliki ktore wrzucilem, lecz w PA-Panelu administracyjnym dalej zostaly wpisy Kategorie Flash i Filmiki Flash... Co robic... gdzie to wywalic ? Pomocy !! Sad Z gory THX
Edytowane przez HasH1 dnia 15.12.2006 23:36:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 13:45:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Teraz czeka przed Tobą czyszczenie bazy danych z poziomu phpMyAdmina- przed zabawą zrób jej backup.
Musisz usunąć tabele (prefix musisz dodać sobie w wyobraźni): movie, movie_watch, movie_cats oraz pogrzebać się w tabeli admin i odnaleźć w niej zbędne wpisy z PA.
Edytowane przez jantom dnia 15.12.2006 22:55:59
 
http://jantom.info
HasH1
Jest 2 maly problem... ten kto mi udostepnia 50 mb serwera za friko chyba nie dal mi phpmyadmin mam tylko Cpanel a tam sie chyba nie da zmienic ;/...
 
jantom
Najczęściej jest odwrotnie - Cpanel jest świętem, phpMyAdmin standardem. Przejrzyj dokładnie panel zarządzania serwerem i poszukaj czegoś do obsługi bazy danych.
Edytowane przez jantom dnia 16.12.2006 10:36:05
 
http://jantom.info
HasH1
ok znalazlem phpmyadmin oraz te wpisy ktore napisales... lecz gdy je usunąłem nie zobaczylem różnicy na stronie www ... dalej "Filmiki Flash (Kategorie)" zostało.... co robie źle ? P.S. Nie wiem czy to bedzie istotne w sprawie ale mam Extreme Packa wgranego .. ??


----------------------

Juz jest wszystko elegancko.. usunąłem jeszzcze wpisy inne o takich samych nazwach w bazie danych przez phpmyadmin i poszlo nie ma tych wstretnych wpisów w administracji... Jantom jestes spoko Cool.. Dzieki za pomoc, uważam ze temat moze zostac zamkniety..
Edytowane przez HasH1 dnia 16.12.2006 11:00:55
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl