ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Moderator Forum
djavid
Witam
Jestem slepy albo tak tepy :/
Czy da sie w Fusion ustawic moderatora tylko do jednego forum?
Kiedy dostaje uzytkownik prawa admina i w Zarządzanie zawartością dostaje dostep do forum to ma kontrole nad calym :/ A ja chce zeby mial dostep tylko do jednego forum :/ To przeciez jest standard za kazde forum ma swojego moderatora :/
Szykalem na forum ale nie znalazlem :/
Z gory dzieki za odp
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 13:28:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Czy w tym szukales? Poradnik
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djavid
Tak szukalem, ale nie znalazlem tam jak ustawic moderatora danego forum :/
Ale z tego co widze to sie chyba nie da.
Chodzi mi o to ze np jest uzytkownik1 ktory moderuje tylko forum "Przedzszkole"
i uzytkownik2 ktory moderuje np. forum "Instalacja". I innych nie moga moderowac. Jak dam uzytkownikowi "admina" to moze moderowac cale forum :/
Moze slepy jestem w takim razie prosze o podpowiedz w ktorym dziale poradnika jest to opisane.
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Pieka
djavid napisał/a:
Tak szukalem, ale nie znalazlem tam jak ustawic moderatora danego forum :/

Slabo szukales...


Ale z tego co widze to sie chyba nie da.

Da sie i to bardzo prosto.


Chodzi mi o to ze np jest uzytkownik1 ktory moderuje tylko forum "Przedzszkole"
i uzytkownik2 ktory moderuje np. forum "Instalacja". I innych nie moga moderowac.

Dokladnie jest tak, jak napisales Smile

Jak dam uzytkownikowi "admina" to moze moderowac cale forum :/

Nie moze, musi byc moderatorem forum.


Moze slepy jestem w takim razie prosze o podpowiedz w ktorym dziale poradnika jest to opisane.

W najnowszym poradniku tego nie ma, nie jest pelny, ale w wersji wczesniejszej jest.

Nawet nie ma potrzeby siegac do poradnika, bo na forum jest tego pelno:
http://www.php-fu...post_42292
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djavid
Fajnie
Tez tak robilem, bo tak sie zazwyczaj robi...wybiera sie edytowanie forum i wybiera moderatora tylko jak u siebie tak robie do zadna tabelka z uzytkownikami mi sie nie wyswietla :/ w ogole nie moge edytowac :/ nie wiem dlaczego. nawet usunac nie moge. biore usun to i tak jest forum. jak chcialem zmienic nazwe forum to musialem wejsc i w bazie danych edytowac :/
Czego to wina?
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Pieka
djavid napisał/a:
Czego to wina?


Plikow vs baza, czyli zrobiles upgrade i nie nadpisales plikow lub nadpisales pliki, ale nie zrobiles upgrade.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djavid
A prosciej? Smile
Co mam teraz zrobic?
Moge tylko dodawac nowe fora, nie moge nawet zmieniac ich pozycji :/ W ogole nie moge ich w zaden sposob edytowac. I nie moge teaz przenosci postow np do kosza itd. Pisac mozna i jest wszystko ok.
Da sie cos zrobic z tym?
Z gory dzieki
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Pieka
Zalezy co robiles?
Moze jakies szersze info?
Najprosciej (co nie znaczy najlepiej) byloby nadpisac settings_forum.php w administration.
Na poczatek.

P.S. Moze wylaczysz staty, bo to chyba one blokuja ladowanie Twojej strony? http://www.pro.we...
Sprawdzales link w swoim podpisie na forum?? Wink
Edytowane przez Pieka dnia 14.12.2006 02:46:43
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djavid
Nadpisanie nic nie dalo. Chodzi o to niz nie robilem. Od samego poaczatku cos z tym forum bylo nie tak :/ To co jeszcze pozostaje? czy z tymi bazami zawsze musza byc problemy :/ ehh..

Ps. Co do statystyk to tez wlasnie zauwazylem, ale to juz chyba u nich cos padlo, bo strony nie otwiera ani nie pinguje ich serwera.

Swoja droga ide spac, pozna pora. Rano podejme na nowo starania.
Z gory dzieki i czekam na kolejne rozwiazanie.
Hej
Edytowane przez djavid dnia 14.12.2006 03:19:28
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
djavid
Wiec powie ktos jak to zrobic? Zeby wszystko dzialalo tak jak powinno?

//Jak będziesz odświeżać w ten sposób tematy, to zapewniam, że NIE! - jantom
Edytowane przez jantom dnia 14.12.2006 11:00:50
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Pieka
djavid napisał/a:
Wiec powie ktos jak to zrobic? Zeby wszystko dzialalo tak jak powinno?

//Jak będziesz odświeżać w ten sposób tematy, to zapewniam, że NIE! - jantom


Mam wielka ochote wlepic Ci bana...
Piszesz posta pod postem, nie podajesz wersji swojej strony, a jest to bardzo wazne ze wzgledu na to:
Powered by PHP-Fusion v6.00.307 || eXtreme Pack by eXtreme Crew © 2003-2005


Nie rozwiazujemy problemow wynikajacych z wadliwej pracy modyfikacji innych, a tym jest EP.
Prosze pytac o takie rzeczy na ich supporcie, a nie obwiniac nas za bledy swojej wresji oraz bazy, czy konta.
Edytowane przez Pieka dnia 14.12.2006 11:19:26
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djavid
Dzieki za pomoc.
"(...) i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g...no nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d..y."
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl