ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
IRC Supportu!!
Johny
Witam!
Mam taki pomysł odnosi się głównie do adminów... Nie wiem czy myśleliście kiedyś o zrobieniu kanału IRC do supportu... coprawda jest forum ale tam można by udzielić szybkiej odpowiedzi... Ostatnio buszując po internecie widze że wszystkie lepsze serwisy mają kanał IRC.
------
To taki mój pomysł Smile
Edytowane przez Pieka dnia 24.09.2006 14:34:10
 
www.dobre-filmy.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 22:32:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JakubG
O nawet dobry pomysl nie mowiac ze to bardzo dobry pomysl GrinGrin

Np na Quakenecie moznaby bylo zrobicGrin

Pozdr
Dawniej znany jako Gucio.
 
www.gameshouse.info
Johny
Nom Quakenet jest najlepszy wiekszosc polskich kanalow na nim jest Smile
 
www.dobre-filmy.pl
Pieka
Johny napisał/a:
Witam!
Mam taki pomysł odnosi się głównie do adminów... Nie wiem czy myśleliście kiedyś o zrobieniu kanału IRC do supportu... coprawda jest forum ale tam można by udzielić szybkiej odpowiedzi... Ostatnio buszując po internecie widze że wszystkie lepsze serwisy mają kanał IRC.
------
To taki mój pomysł Smile



Wszystko fajnie, tylko kto bedzie na nim siedzial?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Johny
Zapewne duzo ludzi Smile a jak chodzi Ci o adminowanie to nawet ja mogem Smile
Edytowane przez Johny dnia 23.09.2006 20:39:08
 
www.dobre-filmy.pl
Grzes
Pieka ma racje. Próbowaliśmy czegoś takiego (może za słabo) ale często okzywało się, że użytkownicy mijali się ze sobą. Mało komu chciało się dłużej posiedzieć. Każdy wchodził - widział pusto - znikał.

Może Wam dopisze więcej szczęścia Smile
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Johny
Nie wiem, jak chcecie ja dalem tylko taki pomysl... A tak sobie mysle ze jak komus zalezy zeby sie czegos dowiedziec to napisze... Przynajmniej forum by sie trosze odciazylo... I Ci co pisza na GG zeby pomoc, moga rownie dobrze napisac na kanale Smile
Edytowane przez Johny dnia 23.09.2006 20:53:02
 
www.dobre-filmy.pl
jantom
Tylko jest taki "tyciusieńki" problem. Na kanale muszą być również Ci, którzy pomocy mogą udzielić. Czyli dochodzimy do tego, co mówił ~Grzes i Pieka. Ktoś tam musi być. Forum w tym wypadku jest chyba wygodniejsze. Osobiście nie chciałbym korzystać z IRCa jako "gorącej linii". A do luźniejszych pogawędek mamy Shoutbox.
 
http://jantom.info
Johny
OK jak uwazacie Smile chcialem dobrze...
 
www.dobre-filmy.pl
Pieka
Johny napisał/a:
Nie wiem, jak chcecie ja dalem tylko taki pomysl... A tak sobie mysle ze jak komus zalezy zeby sie czegos dowiedziec to napisze... Przynajmniej forum by sie trosze odciazylo... I Ci co pisza na GG zeby pomoc, moga rownie dobrze napisac na kanale Smile


A jak bedziesz szukal odpowiedzi? Teraz marudzicie, ze na forum trzeba poszukac, a jak sobie to wyobrazasz na ircu?
Tu masz pamiec odpowiedzi, a tam?
Kanal mozemy uruchomic, no problem Smile
Jak to zrobimy, to dam znac.
Jedyne sensowne tematy, jakie tam widze to np. co to chmod, jaki serwer, gdzie wrzucic pliki itp. Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MeTeo
nie zupelnie sie z wami zgodze : @jantom, pieka i grzes Wink komputermy i tak macie w wiekszosci ciagle uruchomione wiec irc nie problem wlaczyc i zostawic. dotego dam wam jeszcze sposob na wygode!! polecam komunikator: Miranda która ma wbudowane w siebie: gg, tlen, wp konatakt, icq i najwazniejsze: irc. mozemy miec wlaczone jedno i byc zadowolnym samemu i zadawalac innych ze jestesmy a samych ze nie obciaza sysstemu az tak (z tego co zaobserwowalem sama miranda z wszystkim mniej zzera pamiecie jak gg ^^ ) strona komuniaktora jak i miejsce skad mozna pobrac to: http://miranda.ko... a jesli nie to mozecie miec wlaczone irc i z chwila wolnego lub w czasie gdy odwiedzacie forum odwiedzic rownierz irc...
 
Grzes
MeTeo kwestia włączenia czy nie klienta mirca to najmniejszy problem. Prawdziwe problemy zaczynają sie jak użytkownicy chcą pomocy jak właśnie jesteś zajęty czymś innym albo Cie niema (drugie sprawdzone). Dochodzi do tego pewna kwestia nieporozumień (ale tu my zawaliliśmy). Miałem bnc, wiele osób niema zielonego pojęcia co to jest i zaczeły się pretensje dlaczego nie odpisuje.

Forum jednak daje pewną wolność, odpisujesz na posty dosłwnie jak tylko znajdziesz czas. Czasami naprawde człowiek znajdzie kwadrans czasu to odpisze na mniejsze problemy a na ircu zanim się dogadasz to wieki miną Wink
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Johny
Ale jednak mi sie wydaje ze kazdy choc troche by sie dowiedzial... Ok poprostu zamknijcie ten temat Smile. Wpadlem na taki pomysl i myslalem ze bedzie dobry... Pfft
 
www.dobre-filmy.pl
MeTeo
prawda grzes ale tak zawsze jest ze jak jestes zajety to pisza osoby Smile siedzisz calymi dniami sie nudzisz, nikt nie napisze. Zaczniesz cos robic to beda pisac... tez to mam. Ale jednak na irc zawsze masz nadzieje ze ktos odpisze odrazu lub nakieruje na problem (np mnie bo głównie sam rozwiązuje problemy większe czy mniejsze tylko musze dostać wskazówke). Coz ale przynajmniej jest sprawa wyjasniona Smile
 
crasch
Szczerze mówiąc moim zdaniem szanse na przyjęcie się kanału IRC na supporcie są minimalne. Przedewszystkim jest sporo osób nie umiejacych lub po prostu nie korzystajacych z IRCa. Wydaje mi się, że chyba nie warto tracić na to czasu Smile raczej i tak nic z tego nie bedzie. Ale dzieki za chęci i pomysł Johny.

pozdrawiam Smile
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
może zatem zorganizujemy jakiś konkurs na nabór na obsługe kanału? chyba że któryś z adminów ma dużo czasu żeby się w to bawić Smile(chyba że sie myle)
oczywiście wszyscy admini podaczas wejscia mieli by przywileje itd...ale potrzebna jest jakas stała osoba do lookania co i jak..
 
Pieka
Smile Mirande znam od kiedy mam neta Grin
Jestem na linux'ie, wiec sam rozumiesz.
Nie jest problem wlaczenie kanalu, czy dobranie odpowiedniego klienta.
Problemem jest czas. To takie pojecie, ktore stanie sie dla Ciebie w pelni zrozumiale za kilka, moze kilkanascie lat Wink
Napisalem, ze moge uruchomic irca, ale nic wiecej.
Nie bede nikogo zmuszal do korzystania z niego, a tym bardziej obslugiwania go.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
Pieka napisał/a:
Smile Mirande znam od kiedy mam neta Grin
Jestem na linux'ie, wiec sam rozumiesz.
Nie jest problem wlaczenie kanalu, czy dobranie odpowiedniego klienta.
Problemem jest czas. To takie pojecie, ktore stanie sie dla Ciebie w pelni zrozumiale za kilka, moze kilkanascie lat Wink
Napisalem, ze moge uruchomic irca, ale nic wiecej.
Nie bede nikogo zmuszal do korzystania z niego, a tym bardziej obslugiwania go.

wydaje mi się że posty pisaliśmy równocześnie - patrz mój poprzedni
 
Pieka
Przeciez nie pisalem do Ciebie Grin

Sprawdzcie:
serwer: ircnet.pl
room: #php-fusion.pl
Edytowane przez Pieka dnia 24.09.2006 23:41:45
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jantom
Jak już kanał jest, to wolę ten na ircnet (nie muszę się wtedy po raz kolejny bawić z wtyczkami Mirandy Pfft)
 
http://jantom.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl