ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Dla tych co maja problem z intalacja - "Prometheus"
Jackoi
a moze przyczyna lezy w tym ze jak wrzucam pliki na serwer to po jakims czasie mi przerywa polaczenie i laduje pliki od momentu rozlaczenia.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 19:14:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
mozliwe, bardzo możliwe
masz 2 możliwosci:
- zmiana wielkości liter przez klienta FTP
lub
- przerywanie połaczenia
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Jackoi
dalej to samo wrzucilem pliki przez cute ftp 6 nie zerwalo polaczenia a blad nadal jest.
Wszystkie pliki mam napisane malymi literami, czy ty tez tak masz ?
moja wersja 5.01
Edytowane przez Jackoi dnia 13.03.2005 18:16:27
 
SebaZ
masz dostęp do cPanelu??
albo jak nie wiesz jak zrobic to skontaktuj się z adminem serwera niech wydłuży Ci długośc sesji, bo za krótka jest ustawiona.
Długośc sesji połaczenia z serwerem
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Jackoi
mam dostep do cPanelu
 
SebaZ
Zrób żeby dozwolona sesja z serwerem była dłuższa
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Jackoi
juz rozwiazalem problem, nie bede o nim pisal bo byscie umarli ze smiechu (lol)
Edytowane przez Jackoi dnia 14.03.2005 18:24:54
 
hojrak
Mam wielką prośbe zeby mi ktos pomógł robie wsyztsko jak jest napisane a nadal wyskakuje mi ten głupi błąd cos tam line 23!!en co tam wyżej był opisany!! cyzm to jest spowodowane a mam serwer boo. nie wiem próbowąłem wsyztskiego a mam odznaczone zeby na małe litery przerabiało itp. Robiłem wsyztsko co tu pisaliście i nic nadal nie działa! MOże mi ktoś pomóc czemu?? =[
 
fusionek
HELP!! Mam taki sam problem ale używam AceFTP i nie wiem gdzie to mam odznaczyć a angielskiego nie znam zbytnio..
 
fusionek
nikt nie pomożeSadSadSad
 
marekmlk
Ja całkiem dawno miałem problem z instalką php, ale widzę, żę inni takżę je mają.
Może niektórym z was wydaje się, ze wszystko jest Ok, ale nic nie chce działać i pojawia się "Prometheus".
Mój problem polegał na tym, że NIE DOKŁADNIE przeczytałem instrukcję. Mianowicie skopiowałem na serwer ten katalog co ściągnąłem. A powinno się na serwer przerzucoć SAMĄ zawartość katalogo html.

Proste, a jednak na tym się przejechałem.
Napisałem tą odpowiedz tylko dlatego, że nie było takiego rozwiązania tego problemu. Możliwe, że znalazł się taki sam talent jak ja SmileSmileSmile
 
http;//radawiecrc.prv.pl
maxior
mam total commandera 6.53 PL i za chole... nie moge znalezc tej zmiany wielkosci liter pomózcie pliz
 
marekmlk
Ja mam Total Commandera 5.51 i w tej wersji taka opcja pojawia się na oknie 'Wysyłanie" przy kopiowaniu plików na serwer. I tam masz taki Checkbox 'Zamień na małe litery w nazwach plików'.
Może w nowszej wersji jest inaczej, ale tak to wygląda u mnie.
Pozdro
 
http;//radawiecrc.prv.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl