ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Problem z chmodami podczas instalacji
Taex
Wrzuciłem wszystkie pliki php-fusion na serwer ustawiłem chmody tak jak TUTAJ a podczas instalacji wyskoczył mi komunikat:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 18.09.2006 23:03:44
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 23:11:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
daros
masz swoj serwer czy na bezplatnym jesli tak to na jakim bo na osemce nie zainstalujesz bo brak bazy Smile
 
www.et.kantyna.info
Taex
Mam na skip.pl i mam bazy MySQLSmile
 
wlodi
Sprawdź czy napewno plik config.php ma ustawiony chmod 777. Jak by co to zgłoś sie do mnie na gg, postaram sie pomóc

@daros-zupełnie inny komunikat by sie pojawiał gdyby nie było bazy danych. Nie wprowadzaj w błąd
 
http://telegram.revo.la
Taex
wlodi napisał/a:
Sprawdź czy napewno plik config.php ma ustawiony chmod 777


Jak sprawdzałem to niemogłem znajeźdź pliku config.phpShock pobrałem na nowo php-fusion żeby uzupełnić ten plik ale tak też go niemaShock Oco w tym chodzi?
 
Gardner
Bo w instalce jest plik blank_config.php, który trzeba przemianować na config.php i nadać mu CHMOD, ale to już chyba jasne Wink
 
http://userbarz.ovh.org
Taex
Już zainstalowałemSmile
Ale niewiem czemu niechcą mi się wyświetlać napisy na buttonach - jak naprzykład piszę jakiegoś neswa i chcę go zapisać to na dole mam 2 mały buttony na których nic nie pisze Sad
Edytowane przez Taex dnia 14.08.2006 15:46:44
 
bogo
A ja moze zaczne od czegoś innego. Mój pierwszy post ale co tam.
Zainstalowałem sobie fusiona na YOYO (www.keeway.yoyo.pl)
Często pojawia mi się komunikat mysql..blebnle ble zakońcozny (2)...
Czytając fora podpowiadano mi że moze mam loclahost zamiast mysql.yoyo.pl, ale ja mam wszystko poprawnie. Zdażały się sytuacje że storna nie wchodziłą, a wystaczyło odświezyc i ok. Zwalałem to na serwer...ale szukałem innych źródeł..zmieniłem tak dla jaj uprawnienia dla pliku config.php na 777 i jakoś teraz chodzi...ale nie wiem czy długo wytrzyma :/ i czego to wina...zupełnie się na tym nei znam i dopiero zaczynam Grin
 
as
Tu nie ma co dywagować i głowy łamać po próżnicy... wszystkiemu są winne darmowe yoya i temu podobne pseudoproffesionalserwy
as
 
bogo
Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)


Oto ten błąd który nadal się wyswietla...heh..no trudno..moze któryś z userów kiedys podpali YOYO za to ze nie moze wejsć na stronke..heh

Mam taką prośbę...o link do instrukcji lub wytłumaczenie w punktach co mam zrobic by wgrać na nowo php fusion ale nie stracić treści czyli artykułów i forum etc.
Edytowane przez Pieka dnia 01.10.2006 14:30:04
 
SebaZ
to nic nie da. Padł serwer MySQL , chyba ze grzebałeś w pliku config.php lub zmieniałes hasła do bazy danych to ustaw je we wspomnianym juz pliku
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Vak
A co mam zrobic jezeli nie moge zmienic CHMOD-ów ?
ak daje zeby zmienic to wyskakuje mi takie cos "Unable to open data socket"
Serwer mam na strefa.pl Smile
Prosze o pomoc Smile
 
as
A jakiego programu używasz do zmiany wartości CHMOD ?... wyduś z siebie coś więcej niż tylko jęk o pomoc
as
 
Vak
Tak wiec uzywam ACEftp...
Wczesniej nie mialem z tym problemow, na innych serwach.
A czy bez zmiany CHMOD da sie jakos obslugiwac php fusion ?
 
as
Może to właśnie wina tego programu lub kwestia jego ustawień...
as
 
Pieka
Vak napisał/a:
Tak wiec uzywam ACEftp...
Wczesniej nie mialem z tym problemow, na innych serwach.
A czy bez zmiany CHMOD da sie jakos obslugiwac php fusion ?


Czytales?
http://poczta.str...c/?cat=179
http://poczta.str...c/?cat=254

a przede wszystkim:
http://poczta.str...79&inf=616


Ja mam za Ciebie szukac informacji o TWOIM hostingu??
Edytowane przez Pieka dnia 01.10.2006 14:40:25
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Vak
Wielkie dzieki Smile
No wiesz, ja dopiero zaczynam i jeszcze nie zabardzo sie na tym znam a ze jestem leniem to wole sie zapytac niz szukac Smile
 
Pieka
Vak napisał/a:
Wielkie dzieki Smile
No wiesz, ja dopiero zaczynam i jeszcze nie zabardzo sie na tym znam a ze jestem leniem to wole sie zapytac niz szukac Smile


Chyba nie chcesz wiedziec, co ja robie z leniami...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Emeryt
Dajesz im zajęcie w Supporcie <joke> Wink
 
MeTeo
coż gdyby ekipa supportu była leniwa byś nie otrzymał tu odpowiedzi. Poza tym pamiętaj, że to też są ludzie (wbrew pozorom ^^) i maja swoje zajęcia. Poza tym rolą forum nie jest pisanie ciągłych odpowiedzi przez ekipe userom tylko wymienianie się nawzajem wiedzą tyle że większość osób przychodzi tu tylko o pomoc a sama nie pomoze... Smile pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl