ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Ktory CMS posiada takie funkcje?
iloczyn
Witam,
zastanawiam sie ktory CMS bylby dla mnie najbardziej odpowiedni. Strasznie mi zalezy na:

- rozbudowane artykuly, czyli np mozliwosc stworzenia oddzielnego menu dla kazdego artykulu osobno
- rozbudowana galeria z mozliwoscia dodawania zdjec przez kazdego uzytkownika
- forum IPB

W sumie chyba nie mam jakichs kosmicznych wymagan, najbardziej mi zalezy na artykulach, aby kazdy mogl miec kilka podstron i jakies niewielkie menu.
Znajde to wszystko w php-fusion? Przyznam szczerze ze mam wielka chec na fusion, jest bardzo przyjazne i latwo sie po nim poruszac uzytkownikom.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 22:34:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Even
- W php-Fusion jest galeria i mods przez którego uzytkownicy mogą dodawać zdjęcia.
- Forum IPB mozesz sobie sam zainstalowac
- Niestety moze byc problem z artami
 
iloczyn
ok, a gdybym strone z artem wzbogacil o html i zrobil np 2 tabelki, w jednej menu a w drugiej art, ktory moznaby otwierac z menu zrobionego w 2 tabelce?

Strony bylyby kolejnymi stronami artykulu a linki z nowego menu kolejno by do nich prowadzily.
 
as
Myślę, że winieneś zainstalować sobie PF'a lub eXtremePacka i wzbogacić wybraną instalację o modyfikację, którą specjalnie dla Ciebie odgrzewam... KLIK
To będzie strzał w 10-tkę...
as
 
iloczyn
ok, dzieki
a mozna w php-fusion zrobic taki podzial artykulow jaki ma nuke

np

http://www.rower....ame=Topics
 
as
Można... nawet ostatnio starłem się z jenym z userów w tej sprawie, który miał akurat tą wadę, że nie umiał składnie i sensownie przedstawić dręczącego go problemu - TU... ale nie tylko, bo można poszukać na Forum innych też rozwiązań
as
 
JazOOn
Even napisał/a:
- W php-Fusion jest galeria i mods przez którego uzytkownicy mogą dodawać zdjęcia.

w najnowszej wersji PHP-Fusion dodawanie zdjęć przez userów jest już zintegrowane od początku
 
iloczyn
Chyba sie zdecyduje na fusion :)
Bawilem sie troche demo php-fusion i nie znalazlem mozliwosci dodania pustego panelu.
Moge dodac panel users, info user, itp, ale nie moge zwyklego pustego zeby w nim np wlasnorecznie wpisac jakies linki.

Mozna jakos postawic taki panel i ustawiac go po dowolnej stronie jak pozostale?

W jego tresci jest cos takiego

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Musze to zostawic i po tym wpisac np linki uzywajac tagow html?
Edytowane przez iloczyn dnia 13.08.2006 18:45:52
 
JazOOn
a na dole "Dodaj panel" to co?
 
Piotrroger
Można, wchodzisz w Panel Administratora> Zarządzanie Sroną> Zarządzanie Panelami i klikasz: Nowy panel. W miejscy contect wpisujesz tekst który ma się pojawić w bloku.
Potem tylko w Zarządzaniu Panelami przestawiasz je takljak chceszSmile
 
http://spartabks.boo.pl
JazOOn
Piotrroger napisał/a:
Można, wchodzisz w Panel Administratora> Zarządzanie Sroną> Zarządzanie Panelami i klikasz: Nowy panel. W miejscy contect wpisujesz tekst który ma się pojawić w bloku.
Potem tylko w Zarządzaniu Panelami przestawiasz je takljak chceszSmile

i nie zapominasz go włączyć...
 
iloczyn
Jasne, tak robie, ale w Nazwa pliku panelu sa tylko juz gotowe panele, nie ma nowego czystego
 
JazOOn
iloczyn napisał/a:
Jasne, tak robie, ale w Nazwa pliku panelu sa tylko juz gotowe panele, nie ma nowego czystego

człowieku nie rozumiesz, nie masz wybierać pliku panelu, tylko wpisać treść w polu poniżej. jak wybierasz plik to wyklucza to treść panelu zawartą w polu "Treść Panelu"

Po prostu wpisz to co chcesz między openside a closeside w treści panelu nie wybierając żadnego pliku
 
Piotrroger
[img]http://www.hot.jpg.pl/14391[/img]
Proszę Smile Mam nadzieję że oto ci chodziło Smile
 
http://spartabks.boo.pl
iloczyn
Nie moge nic nie wybrac bo domyslnie mam zaznaczony button panel.
Owszem wyswietla mi sie to co wpisze, ale dodatkowo mam tez button panel

Obok Nazwy pliku panelu mam tekst
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

ale nie ma nic do zaznaczania

chyba ze to w demo tylko dziala tak niepoprawnie a w normalnym portalu jest OK
 
JazOOn
obok tego jest pole wyboru pliku - musisz wybrać "None" czyli brak...wtedy będzie czytał z treści którą wpiszesz w polu Treśc panelu...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl