ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Box Music - Błąd..pomocy!!!
karliko
Na mojej stronce pojawia sie taki bład ..co mam robic.....nie mam zadnego pomysłu!


Warning: Unknown(fusion_basedirfusion_music/file_music_box.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/leehooker.freefronthost.com/fusion_admin/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 2

Warning: (null)(): Failed opening 'fusion_basedirfusion_music/file_music_box.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php'Wink in /home/www/leehooker.freefronthost.com/fusion_admin/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 2
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 10:47:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
Tradycyjnie spróbuj reuploadować pliki - może pomoże... Poza tym napisz, jakiej wersji PHP-Fusion używasz.
working
 
karliko
Używam wersji 5.0....a mógłbys mi podac dokładniej jak to zrobic?????
 
Hayne
uno: Shaolin to kobieta Smile

due: wgraj jeshce raz pliki na server nadpisujac te ktore teraz tam sa (w kliencie ftp pokaze ci sie okienko i tam nacisniesh guziczek: overwrite [nadpish] czy jak tam mash Pfft)

 
http://extreme-fusion.pl/news.php
karliko
To nic nie daje...wogóle nie widzi grafiki....wciaż ten sam bład.........
 
Shaolin
A skąd pobierałeś tego music boxa? Czy aby napewno nie próbujesz wstawić w panelu kodu przystosowanego do fusion 4.x...?
working
 
karliko
Warning: Unknown(fusion_basedirfusion_music/file_music_box.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/leehooker.freefronthost.com/fusion_admin/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 2

Warning: (null)(): Failed opening 'fusion_basedirfusion_music/file_music_box.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php'Wink in /home/www/leehooker.freefronthost.com/fusion_admin/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 2


pobierałem z waszej strony.....robie wszystko zgodnie z opisem i mam php0fusion 5.0....dalej ten sam błąd....a tak wogóle czemu teraz na stroni nie ma jush music boxa???
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl