ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Master Download Panel 1.3.0 - zaawansowany system pobierania plików
m_i_n
Sam nie wiem czy bedzie wlasnie. Jakis czas temu zaczalem pisac sobie strone sam (przy pomocy CodeIgniter), i chcialem calkowicie zrezygnowac z fusiona. Ale pozniej trosze to stanelo itd Pfft Ale postaram sie dla v7 tez zrobic za jakis czas bez wzgledu na moja migracje (badz nie Wink ).
 
http://www.bbproject.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 05:01:44
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Qbol
m@rkop napisał/a:
No tak, ale taki odnośnik prowadzi do subkategorii.
Mam 2 kategorie i chciałbym aby odnośnik wskazywał na jedną z nich. Teraz, albo kieruje do całego działu, albo do podkategorii. A mnie chodzi o to coś pośredniego...
Pzddr



Mam to samo a autor postu nie otrzymał odpowiedzi. Proszę o jakąś pomoc.
3esc.
 
Wieslaff
Witam, mam drobny problem z master download, ale nie wiem czy jest to głównie spowodowane działaniem wtyczki. Otóż miałem sobie download w nim masę plików i z dnia na dzień, przestało mnie przekierowywać na odpowiednie linki. Przykładowo wybieram jakiś plik i w adresie u góry strony pojawia się:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wtedy przekierowywane wszystko było na odpowiedni link i można było pobrać plik.

Problem w tym, że ten adres pozostaje, a wyświetla się pusta strona i w sumie nic się nie dzieje.

Pojęcia nie mam co się stało, ale mogę przysiąść, że wszystkie pliki działają, adresy są wpisane ok, a nagle przestało to funkcjonować.
 
Mystic512
problem, mam ustawione pobieranie tylko dla użytkowników i gdy gość klika na strone przenosi go na adres download.php?action=get&shortcut=NAZWA_PLIKU%20NAZWA_PLIKU

A chciałbym aby go niosło do '/register.php'

Starałem się sam zedytować ale coś mi nie idzie czy ktoś moze mi pomóc ?

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Mystic512 dnia 08.02.2009 18:36:08
 
Chemikpil
Przecież jest download zablokowany. Przenosi tam ale pisze że download dla zarejestrowanych, więc o co chodzi?
A jak chcesz by niezarejestrowany nie mógł przechodzić na ten adres to weź ten link w
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


P.S. Kolega nie pisze na PW treści typu "pomożesz ..." tylko czeka cierpliwie na pomoc. 2h i już się niecierpliwisz bo nikt nie odpowiada.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
m_i_n
Ew. zawsze możesz stronę na której pisze że dział tylko dla zarejestrowanych zmodyfikować i dodać linka do rejestracji albo nawet automatyczne przekierowanie po X sekundach.
 
http://www.bbproject.net
Mystic512
Witam mam pewien pomysł.


Obecnie download wygląda tak że po kliknięciu downloada są kategorie pokazane oraz subkategorie i chciałbym aby te subkategorie były rozwijane z głównej kategorii po kliknięciu na nazwe - czy się da ?

Następny pomysł to taki że po kliknięciu subkategorii obecnie wyświetla się lista plików czyli: Nazwa, opis, data dodania, ilość pobrań, rozmiar oraz "pobierz" i chciałbym aby zamiast tego był podany tylko tytuł w liście i dopiero po jego kliknieciu pokazywala by sie nowa strona z wygladem mniej więcej takim:

Nazwa pliku

Dodał : kto dodał
Rozmiar : XXX
Ilość pobrań : XXX
Dodanie dnia : tego a tego

Opis
~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~

Pobierz


Czy ktoś umiał by na tyle zmienić ten mod ?

Pozdrawiam, Mystic Smile
Edytowane przez Chemikpil dnia 05.03.2009 16:57:41
 
m_i_n
Witam wszystkich ponownie po dość długiej mojej nieobecności na scenie PHP-Fusion.

Szukałem na forum i widzę że moja wtyczka wciąż cieszy się powodzeniem (mniejszym bądź większym) - widziałem nawet modyfikacje pod v7.

Mam miła informację dla wszystkich którzy używają Master Download Panel jeszcze na v6 czy też sami zrobili modyfikację na v7. Obecnie jestem na etapie dostosowywania MDP właśnie do PHP-Fusion 7. Dostosowanie to może złe słowo, gdyż praktycznie 95% kodu jest przepisywana na nowo - kompatybilność z v7, pozbycie się wymogu register_globals, optymalizacje (php&mysql), spore ułatwienia w użytkowaniu panelu administracyjnego to tylko niektóre z zmian jakie są wprowadzane.

Jak tylko nowa wersja będzie dostępna dowiecie się o tym natychmiast. Jeśli ktoś chciałby testować przyszłą wersję przed wydaniem to mogę w odpowiednim czasie udostępnić betę.

Wszelkie uwagi i sugestie co do przyszłości MDP będą mile widziane Smile
Edytowane przez m_i_n dnia 15.02.2010 19:33:04
 
http://www.bbproject.net
djenzo
Będzie to gotowe ? Mógłbys przyblizyc date ? Bo czekam na to z niecierpliwoscia Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl