ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
extreme fusion
soldier175
Używa ktos ? czym to się rózni od normalnego fusiona ?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 18:18:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piteq
Zerknij sobie tutaj i tutaj.Ogólnie różnica polega na ddaniu wielu MOD-ów i kilku usprawnień które nie występują w standardowej wersji PF.
Edytowane przez piteq dnia 25.04.2006 15:26:43
 
sonar
piteq napisał/a:
Ogólnie różnica polega na ddaniu wielu MOD-ów i kilku usprawnień które nie występują w standardowej wersji PF.


wybacz ale nie zgodze sie z Toba. Widac ze nie przygladales sie zbyt dokladnie extreme-packowi Pfft wiele modow? jakbys mogl mi tak bardziej sprecyzowac ile to "wiele" wynosi (jestem pewien ze nie zdajesz sobie sprawy ile rzeczy zostalo tam zmienionych), a te kilka usprawnien to... hmm... koniec Pfft powtorze znane wszystkim powiedzenie zer0'a (ww.old'a): "po co jezdzic maluchem jak mozna jezdzic mercedesem" (nie wiem czy tak to w pelni brzmialo - najwazniejsze jest to ze oddaje sens tamtej wypowiedzi)
zreszta pisanie ze "dodano jakies mody" i "kilka usprawinien" jest moim zdaniem zdecydowana obelga jesli chodzi o prace i czas wlozony przez EC (osobiscie poczulem sie urazonyPfft)
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
crasch
Respect dla Twórców EP. Ale nie do końca zgadzam sie ze słowami ww.olda które zacytował sonar. Po co maluchem jak można mercedesem? Hm, a po to, że jeżeli pisze sie wiele modyfikacji, infusionów itd to siłą rzeczy już to nie jest ten sam Fusion i mogą pojawić sie różne nie spodziewane błędy - nie zrozumcie mnie źle, że nie szanuje EP itd świetna i chyba najlepsza modyfikacja jaką widziałem lecz wydaje mi sie, że stwierdzenie jest obrazą dla użytkowników korzystajacych ze PHP-Fusion i dla PHP-Fusion.

pozdro
Edytowane przez crasch dnia 25.04.2006 20:16:18
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
sonar
jesli nawet masz racje to stwierdzenie o bledach ep jest obraza Pfft ale niewazne ;P kazdy blad fusiona to blad ep (chociaz kilka razy bylismy "przed" digim Pfft)
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
piteq
Widac ze nie przygladales sie zbyt dokladnie extreme-packowi

Mam na codzień do czynienia z jednym i drugim ponieważ mam strony postawione zarówno na EP jak i PF.
jakbys mogl mi tak bardziej sprecyzowac ile to "wiele" wynosi (jestem pewien ze nie zdajesz sobie sprawy ile rzeczy zostalo tam zmienionych), a te kilka usprawnien to... hmm... koniec

Hmmm.A czy potrafimy czytać ze zrozumieniem?Bo odnosze wrażenie że nie za bardzo...Zwróć uwage na pierwsze słowo w mojej wypowiedzi Ogólne które wraz z linkami do źródeł wiele wyjaśnia.
osobiscie poczulem sie urazony

Nic na to nie poradzeSad.Jadnak zamiast sie obrażać i negować moją wypowiedż która była bardzo skrótowa powinieneś (jako jeden ze współautorów EP) ją rozwinąć "wyłuszczając" różnice między tymi systemami.Napewno autor tematu miałby z tego większy pożytek niż z OT jaki nasmarowałeś.
 
sonar
wybaczcie ze to napisze ale... rotfl Grin
Ogolnie? moja wina, przeczytalem ogolna Pfft jesli chodzi Ci o moje postepy w czytaniu ze zrozumieniem to jestem z siebie bardzo dumny i pani profesor mnie chwali Grin czasami mowi ze moge byc tak dobry jak ona Grin rotfl2 Grin sorka a tak na powaznie (bo jak to pieknie i poetycko ujal towarzysz piteq robie offtopa)...
zalet fusiona nie będę opisywał bo nie widzę powodów ku temu (zreszta kazdy wie ze fusion jest najlepszym cmsem). powiem w skrocie czym jest ep. jest to modyfikacja (mozna powiedziec ze cms napisany na bazie fusiona) która posiada wiele dodatkow, ktore wiekszosc osob podczas prowadzenia strona chcialaby miec (np. kolorowanie nickow, ostrzezenia, itd). ep nie powstal tylko z dodania kilku modyfikacji i infusionow. oprocz prac nad nowymi modami i infusionami postanowiono poprawic (przepisac jak kto woli) niektore funckje w fusionie. Jedyna wada ep jest to ze przy duzych stronach moze byc problem przez obciazenie bazy (ilosc zapytan), ale mozna ja zmiejszyc (niestety potrzeba ku temu miec umiejetnosc) nawet do 15 zapytan Smile

// taki na wolno napisane ;P
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
SebaZ
mozna powiedziec ze cms napisany na bazie fusiona
dokładnie i kolejne wersje są jeszcze lepsze... teraz EC zamarło (matury eh:/ ) ale może bedzie coś wiecej.. pozyjemy zobaczymy... napewno warto używac EP lub mFusion (Wooya respect for you Smile ) bardziej niz Php-fusion choćby dla samych dodatków
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
erdei
soner respect, ja spróbuje na Wegrzech reklamowac EP, ale mysle ze za bardzo przereagujesz sprawe...Wink
poza tym u nas tez jest taka sytuacja jak tu...

 
http://erdei.aplus.pl
sonar
??
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
crasch
Też troche nie rozumnę słów erdeiego? Smile

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
sonar
moze zamknijmy/skasujmy temat? bo szczerze powiedziawszy to nie rozumiem ocb Wink
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
crasch
Poczekajmy na wyjaśnienia a potem można zamknąć, bo właściwie temat był już poruszany Grin

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
erdei
nono ja nie umiec po polski Smile

Sonar czego nie rozumiesz ?? PfftGrin

troche cie op******lem Wink
Edytowane przez erdei dnia 29.05.2006 21:17:52
 
http://erdei.aplus.pl
Pieka
erdei napisał/a:
nono ja nie umiec po polski Smile

Sonar czego nie rozumiesz ?? PfftGrin

troche cie op******lem Wink



Z Was to sa aparaty erdei!! Wink
Postawic "oficjalny" support PHP-Fusion na EP III Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
Z Was to sa aparaty erdei!! smiley
Postawic "oficjalny" support PHP-Fusion na EP III
ukryta aluzja GrinGrin
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wooya
Heh. Mnie sie EF podoba. Nawet mialem okazje (a wlasciwie moglbym miec okazje) uczestniczyc cialem i duchem w tym projekcje, ale niestety czas nie pozwolil Sad Choc nadal po lbie lazi mi pomysl na zrobienie kogla-mogla ExtremeFusion + mFusion ME Grin Ciekawe jak to mialoby sie nazywac? Moze Extreme mFusion Mega Edition? GrinGrinGrin:

BTW: co do dziur w samym PF, to niestety Digi wydaje sie byc czasem ignorantem, gdy mu sie zglosi jakies nieprawidlowosci. Amra (www.sumotoy.com) juz dosyc dawno wykryl luke w wykrywaniu IP usera a takze blad w kodowaniu charsetow przez PF. Ale Digi sie jakos tym nie przejal... Sad

PS: SebaZ dzieki za respekta Pfft
Edytowane przez Wooya dnia 30.05.2006 08:33:16
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl