ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Różne kolory dla superadmina, admina i użytkownika
Tiplerek
Witam mam pytanie dotyczace koloru. Umnie na Stronie Wszyscy maja jeden kolor ze Uzytkwnicy, Administratorzy. I teraz Moje pytanie gdzie zmienic zeby Administrator mial jakis kolor gdzie to poprostu zrobic. Za odpowiedz bede wdzieczny WinkSmile
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:29:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 22:02:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Barbie
Tak wiec posiadasz EP jak tak to masz to w PA. jesli nie to mozeszto zrobic w bazie sql zapomaca papmyadmin w tabeli user. odnaidujesz siebie i edytujesz wpis np.Tiplerek zmieniasz na <font color='BLUE'>Tiplerek</font> lub po prostu tezmozeszsprobowac w prfilu to zmienic nie sprawdzalem ale tez chyba bedzie dobrze.
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:30:11
>>>AvE LiNuX<<<
 
www.bigparty.pl
m_i_n
Tylko wtedy bedzie mial bardzo dziwaczny login!!!
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:30:24
 
http://www.bbproject.net
crasch
Barbie napisał/a:
Tak wiec posiadasz EP jak tak to masz to w PA. jesli nie to mozeszto zrobic w bazie sql zapomaca papmyadmin w tabeli user. odnaidujesz siebie i edytujesz wpis np.Tiplerek zmieniasz na <font color='BLUE'>Tiplerek</font> lub po prostu tezmozeszsprobowac w prfilu to zmienic nie sprawdzalem ale tez chyba bedzie dobrze.


Przeciesz napisał wyraźnie:

Umnie na Stronie Wszyscy maja jeden kolor ze Uzytkwnicy


pozdro
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:30:48
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Piszę w starym temacie, bo nowsze zostały zablokowane
Modyfikacja dotyczy kolorów nazw użytkowników: będących, superadministratorem, administratorem, użytkownikiem.
Dodajemy do maincore tablicę kolorów można wkleić na samym końcu.
$colors = array(
103 => "#F75013", // User name color for Super Admins
102 => "#008000", // User name color for Admins
101 => "#3333CC" // User name color for members
);

Zastosowanie np w skoutbox.php:
echo "<a href='".BASEDIR."profile.php?lookup=".$data['shout_name']."' class='side'><font color='".$colors[$data['user_level']]."'> ".$data['user_name']."</font></a>\n";
W zasadzie można stosować wszędzie i mamy teraz niki superadminów czerwone adminów zielone usera niebieskie, oczywiście można dowolnie zdefiniować swoje kolory.
Prochu to ja nie wymyśliłem od dawna zajmuję się kolorami i mam jeszcze inne rozwiązania np grup, przeanalizowałem także dokładnie kolory w extreme, jednak to rozwiązanie pochodzi z panelu ostatnio widziani link z suportu Php-Fusion Themes.
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:30:59
 
wlodekp.europa.pl
szymon
Ja mam to i śmiga całkiem nieźle:
http://www.php-fu...post_66540
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:31:12
 
www.zloteskrzydlo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A całkowita dobroć z linku przywołanego w akcji keruzam.com ,gdzie dzisiaj dodałem jeszcze kolor w kalendarzu nik urodziny wysyłając życzenia mojej Koleżance Rówieśniczce, zobaczyłem, że tu jeszcze nie dodałem, kalendarz i tak wyśle z automatu moim dopisanym modem meila, ale jolaaaaa, zasługuje na indywidualne, te same kolory są na testowej kopii zapasowej strony Decymki -Marzeny, u mnie gdzie wszysko jest sprawdzone zanim pójdzie na docelową by nie rozwalić jej wynalazkami.
wlodekp.europa.pl/13, tak więc kolory co kto lubi i gdzie?
Popatrz też na mój profil i kliknij grupę pomoc techniczna kolory też są i nie pomagam Dziewczynom sam!
http://keruzam.co...ookup=5804
Edytowane przez Pieka dnia 09.05.2008 20:31:22
 
wlodekp.europa.pl
bujar
Witam,
wlodekp, skorzystalem z Twojej metody i w shoutbox'ie dziala ona znakomicie. Natomiast w panelu, ze statystykami - nie. Nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna.
Proszę o pomoc.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 05.12.2009 20:52:25
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl