ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
WEBSPELL
HasH1
Witam, mam stronke zainstalowaną w tym wlasnie systemie cms, czyli webspell'u... i pytanie.. jak mozna zmienic szablon strony... bo ten co teraz mam to jedno wielkie dno.. a stronka jest mi potrzebna poniewaz mam swoj klan w grze CALL OF DUTY 2 i widzialem stronki innych klanow wykonane w webspell. Wiec zadaje jeszcze raz pytanie dla porozumienia .... . JAK ZMIENIC SZABLON W WEBSPELL'u ??? Prosze o dokladne opisanie co i jak poniewaz oswajam sie z tym cms'em i za duzo o nim nie wiem... Pozdrawiam... Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 19:12:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Zdaje się, że źle zrozumiałeś nazwę tego podforum. Tu możemy sobie pogadać w luźny sposób o różnicach dzielących CMS'y, o ich mocnych i słabych stronach, itp. Support PHP-Fusion jak sama nazwa wskazuje udziela wsparcia w szukaniu drogi do doskonałości tym userom, którzy mają zainstalowanego PF'a. Czemu nie szukasz pomocy na Forum WebSpell'u ?... jeśli tam nie mają forum lub nie potrafią udzielić Ci pomocy, to zainstaluj PF'a lub EP'a i wtedy wal do nas z pytaniami jak w dym.
Edytowane przez Pieka dnia 23.03.2006 10:12:36
as
 
crasch
Jeżeli mi sie wydaje to nie ma polskiego supportu WebSpell'a? A może sie myle? Widziałem strony prowadzące na nim i.. hmm. Nic mi sie w nich nie podobało, @hash1 - proponuje wziąć Fusiona.

pozdro
Edytowane przez Pieka dnia 23.03.2006 10:11:33
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
HasH1
fusiona do strony klanowej ? .... nie pomyslalem o tym... ale tez widzialem kiedys jedną taką strone wykonaną w fusionie.... no ale coz... jak ja nie mam zielonego pojecia jak w fusiona przerobic na takiego by sie nadawał do prowadzenia strony klanowej...
 
jantom
A miałeś pojęcie, jak prowadzić w WebSpell'u? Jeśli tak, to poszukaj w Labie tego, czego Ci potrzeba i wszystko załatwione.
 
http://jantom.info
HasH1
jantom ja dopiero sie ucze tego cms... i nie wiem co mi potrzeba a czego nie... musze najpierw szablon zmienic ale nie wiem jak ...
 
HasH1
witam.. z problemem sobie juz poradzilem... jest tylko jeszcze jedno zagadnienie dotyczące webspell'a... mianowicice... nie wiem jak spolszczyc menu... np. mam w menu napis joins us i chce je spolszczyc na dolacz do nas... ale jak ?!... pozdrowionka .. z gory thx... jak ktos cos glupiego chce napisac lepiej niech nie pisze ... :/ !!!
 
wlodi
Juz Ci wytłumaczyli ze to nie jest support WEBSPELL'a tylko PHP-Fusion. Nie wiem jak wyglada tam struktura plikow ale poprzegladaj pliki na serwerze moze cos znajdziesz. Naprawde polecam zmiane CMS'a na PHP-Fusion lub Extreme Fusion. A PHP-Fusion ma napewno wiecej modułów niz WEBSPELL. Dodatki do PHP-Fusion, themy i inne rzeczy znajdziesz w Laboratorium MOD-ułów
 
http://telegram.revo.la
HasH1
pewnie podtemat forum mnie zmylil...dokladniej "O innych cms'ach"
 
wlodi
HasH1 napisał/a:
pewnie podtemat forum mnie zmylil...dokladniej "O innych cms'ach"


Tak tamto forum jest do dyskusji o innych CMS'ach a nie słuzy jako support Wink
 
http://telegram.revo.la
HasH1
czy ja powiedzialem ze to ma sluzyc jako support zadalem proste pytanie a nawet proste 2 pytania na ktore odpowiedzi i tak musze szukac sam...
 
cakper
HasH1 napisał/a:
czy ja powiedzialem ze to ma sluzyc jako support zadalem proste pytanie a nawet proste 2 pytania na ktore odpowiedzi i tak musze szukac sam...


Czy nie rozumiesz, że rozmowa o CMSach to nie ich supportowanie?
Dla przykładu tematem rozmowy może być wyższość jednego CMSa nad drugim.
A jeśli odpowiedzi a swoje pytania znajdziesz sam na pewno więcej Ci z tego zostanie niż jakbyś tylko czekał na gotowe.
A tak poza tym to wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, logiczne myślenie oraz ewentualnie google Wink
 
http://www.gimpuj.info
HasH1
dobra temat mozna zamknąc albo usunąc...
Edytowane przez HasH1 dnia 24.03.2006 18:37:51
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl