ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Ograniczenie ponownych rejestracji
tjakob
Witam,
zwracam się z prośbą o pomoc, mianowicie moja strona od 2012 postawiona na 7 nie mam z nią kłopotów i jak do tej pory wszystko śmiga. Potrzebuję jednak pomocy w ograniczeniu ilości nowych rejestracji. W tej chwili mam ponad 4800 użytkowników, ale coraz częściej dochodzi do sytuacji, że użytkownicy zakładają następne konta. Wiem, że ograniczeniem jest użycie tego samego adresu email i nick. W jaki sposób założyć ograniczenie na adres IP, aby osoba z tym samym adresem IP nie założyła ponownie konta. Pomijam już urządzenia mobilne, serwery proxy itd. nie wszyscy z moich użytkowników będą tak sprytni. Dla mnie byłoby to już pewne działanie na ograniczenie takiej sytuacji.
Pozdrawiam
 
www.clusterdx.com
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 09:11:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
A może tak nauczysz się szukać?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
tjakob
khaman napisał(a):

A może tak nauczysz się szukać?


Z całym szacunkiem dla Administratora, chyba wiem jak należy szukać i szukałem, ale to co znalazłem nie do końca mi pomogło. Nie chodzi mi o identyfikację już istniejących kont. Może źle sprecyzowałem pytanie, wiem jak znaleźć konta o tym samym IP, również za pomącą User Panel.
Chodzi mi bardziej o zablokowanie procesu rejestracji nowego konta gdy już ten sam adres IP znajduje się w bazie danych, tak jak mamy to w przypadku wpisania adresu email w formularzu rejestracji, jeśli znajduje się już w bazie rejestracja nowego konta jest niemożliwa.

Pozdrawiam
Edytowane przez tjakob dnia 16.04.2020 11:46:52
 
www.clusterdx.com
khaman
Cieszę się że szukałeś. Skoro np. User Control tych założeń nie spełnia, to bym nie liczył na taki skrypt a raczej na profilaktykę, to samo mamy u nas, dobry admin i ip check to podstawa.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl