ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
PHP-Fusion.pl dla WOŚP 2015
DJPromo
Tak jak rok poprzednio, a chyba stanie się tradycją rozpoczynamy temat PHP-Fusion.PL dla WOŚP 2015.
Trochę mało czasu zostało na konkretne propozycje co do organizacji, ale zasadnicze pytanie czy Wy jako społeczność przyłączycie się i zagramy kolejny raz Cool

Administrację pytam jak co roku otwarcie czy można na was liczyć ?
Od siebie na pierwszą aukcję jako dodatek dla osoby, która wygra sama aukcje* będzie Klasyka Gry PC-DVD MAX PAYNE I i II ( MAX PAYNE Antologia ) + Przesyłka

Kwotę jako pierwszy deklaruję 25zł




*Kwota z aukcji przekraczająca 60zł
Edytowane przez DJPromo dnia 19.01.2015 18:31:38
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 07:38:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
hoopak
To jak, pomożecie? Wink
 
www.hoopak.pl
Pieka
My jako administracja jesteśmy jak zwykle otwarci Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
To co Przemku mozna liczyc na aukcje Smile a reszta jak co roku ? konto na zbiorke jak tylko aktywuje podam wieczorem jesli ktos chce razem zbierac i nie ma nic przeciw temu.
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Na nas zawsze można liczyć Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lupozo
Jeśli o mnie chodzi to 25zł jestem w stanie dac + swoje umiejętności czyli wykonanie projektu i zakodowanie do PHP-Fusion lub serwer wirtualny na okres roku w minthost.
 
Pieka
Jutro postaram się wystawić aukcję. Informację o tym, jak zawsze podam w tym temacie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Przed chwilą została wystawiona nasza aukcja WOŚP z przeznaczeniem "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów".

Przedmiotem aukcji jest 100 000 wyświetleń bannera na naszym Supporcie.

Aukcja: http://aukcje.wos...n-i1338293
Nasz alias aukcji: http://wosp.php-fusion.pl


Tradycyjnie zaczynamy od 10zł, a całą wylicytowaną kwotę przekazujemy na XXIII Finał WOŚP.

Mamy nadzieję, że również Wy pomożecie nam rozreklamować tę aukcję. Liczymy na Was.

Zapraszamy wszystkich do licytowania. Pomóżcie nam pomóc dzieciom i seniorom!

Za wszelką pomoc i udział w tym przedsięwzięciu dziękujemy i pozdrawiamy.

Ekipa Polskiego Supportu PHP-Fusion


Pamiętajcie, że po przekroczeniu 60 zł, indywidualny zwycięzca aukcji otrzymuje zgodnie z informacją Roberta, cytuję:
PC-DVD MAX PAYNE I i II ( MAX PAYNE Antylogia ) + Przesyłka

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lupozo
Pieka szalejesz z liczbami.
DJPromo napisał(a):
To co Przemku mozna liczyc na aukcje Smile a reszta jak co roku ? konto na zbiorke jak tylko aktywuje podam wieczorem jesli ktos chce razem zbierac i nie ma nic przeciw temu.
Dj jak tam konto?
 
DJPromo
I w tym roku Osoby, które chcą wesprzeć tegoroczną akcje PHP-Fusion dla WOŚP udostępniam konto do wspólnego zbierania na aukcję. Za wylicytowaną sumę wystawimy wspólny banner www.pajacyka.pl z Nickami.

Konto zbiórki:
Robert Jankowski
Wrocław
WBK
69 1090 2486 0000 0001 0582 2988


Tytułem: WOŚP PHP-FUSION - nick z forum.

Po zaksięgowaniu wysyłam potwierdzenie

Ps.// Proszę o info na PW albo maila o wpłacie
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
lupozo
DJ a jest możliwość przesłania do Ciebie pieniędzy na PayPal?
 
DJPromo
w tej chwili nie mam takiej opcji jeszcze. Na kolejny rok planuje podstrone wosp dla pho-fusion jako historie z poprzednich aukcji z opisem do tego przelewy i sms tak zeby ulatwic wszystkim wplaty. Teraz zostaje tylko przelew z swojego konta
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
khaman
DJPromo zapewnia dyskrecje, także bez obaw z przelewami. Co do aukcji, podbijamy do 50 zł, kto da więcej?

Co do ostatnich kontrowersji na temat Owsiaka, myślę że większość manipulacji wyjaśniona tutaj: http://www.wykop....z-faktami/
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
DJPromo
1.DJPromo = 25zł
2.Zbyszko = 20zł
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
DJPromo
Kolejna wpłata mamy już

1.DJPromo = 25zł
2.Zbyszko = 20zł
3.krystian1988 = 30zł

=75zł

Dzięki i gramy dalej zostało jeszcze trochę dni Smile
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Mróz ściął aukcję, że nic nawet nie drgnęło?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Dzisiaj kończy się aukcja dla WOŚP. Zapraszamy do udziału.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Aukcja już za nami kwota 81zł wpłacona na konto WOŚP tak więc jak co roku potwierdzenie dokonania rozliczenia. Dzięki wielkie że i w tym roku coś od siebie daliśmy Wink
DJPromo dodał/a następującą plik:
potwierdzeniewosp2015.pdf [109.1kB / 2060 Pobrane]

Edytowane przez DJPromo dnia 29.01.2015 19:15:59
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
Dziękuję Robert za wszystko Smile Tradycyjnie już możemy na Ciebie liczyć Cool
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl