ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
27.07.2024 08:33:01
Czyli to nie była moja wina.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Zmiana kolejności dodanych newsów
kowalsulik1
Witam przepraszam za takie proste pytania sprawa wygląda tak że jak np dodam newsa i potem chcę dodać kolejnego ale żeby był wyświetlany przed tym. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Edytowane przez kowalsulik1 dnia 01.01.2014 20:46:42
 
www.gim8.grudziadz.com.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 12:08:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Dodaj go z wcześniejszą datą rozpoczęcia. To wszystko.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kowalsulik1
Ok bardzo dziękuje za rade ale jak próbuje zmienić datę wyświetlania to max pokazuje mi 2010.
 
www.gim8.grudziadz.com.pl
Apis
Widocznie to bardzo stara wersja PHP-Fusion. Pora zrobić upgrade.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kowalsulik1
Panowie wszystko ładnie pięknie mam teraz v7.02.00 i pytanie moje ustawiłem w dacie ukazania newsa na 10 października a w tym poniżej który ma być u góry 22 października i nadal są widoczne że ten aktualniejszy jest na dole.
 
www.gim8.grudziadz.com.pl
Apis
Nie pomyliłeś roku? Obydwa newsy są w 2013?
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
interia
Witam a jak wstawić parę newsów z poprzedniego roku? Wiem że to głupie pytanie ale muszę je dodać i nadać im kategorię. Mam teraz wersję 7.02 i tam rok najwcześniejszy to rok 2014, a da się tak zrobić żeby wstawić z 2013? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję
 
DJPromo
Nie doda tak newsa bo Rok jest sprawdzany z data na serwerze i znika nam z listy 2013 trzeba by tu zmienić kod w pliku albo ręcznie dodać id i date w bazie a potem edytować w PA

Tutaj kod

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i jak widać data jest brana z serwera na sztywno date('Y') i dodawana do tego jest data strtotime('+10 years') więc mamy 2014 i taka pozwala wybrac do 2024. Trzeba tu zmienić cała tą linijkę kodu

Albo zmienić na strtotime('-1 years') wtedy dostajemy tylko rok 2013 i 2014 bez wyboru roku do przodu
Edytowane przez DJPromo dnia 06.01.2014 14:58:51
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Pieka
interia napisał(a):

Witam a jak wstawić parę newsów z poprzedniego roku? Wiem że to głupie pytanie ale muszę je dodać i nadać im kategorię. Mam teraz wersję 7.02 i tam rok najwcześniejszy to rok 2014, a da się tak zrobić żeby wstawić z 2013? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję

Rozwiązanie tego problemu jest już obecne na forum: http://www.php-fu...ost_163420
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl