ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 23

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Tworzenie strony informacyjnej oraz katalogu podczas rejestracji.
ARTY007
Witam,

Potrzebuje zrobić coś takiego że jak się użytkownik rejestruje to będzie się tworzyła strona informacyjna widoczna tylko dla danego użytkownika oraz katalog na serwerze. Nazwa strony oraz katalogu będzie pobierana z loginu. Na tej stronie informacyjnej ma być podgląd plików w tabelce (nazwa pliku, rozszerzenie, rozmiar oraz przycisk pobierz) z owego katalogu.

Troszkę się znam na php ale nie za dużo więc proszę o wyrozumiałość.

Mógłby ktoś mi pomóc w zrobieniu takiej modyfikacji?

Mam jak na razie taki kod do odczytu plików z serwera:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 17:20:22
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gander
Cześć stary, kopę lat Wink

Czy chcesz aby ten tworzony plik nazywał się od nazwy użytkownika ze względów estetycznych czy konfiguracyjnych? Bo jeśli masz zamiar robić indywidualne pliki dla każdego użytkownika tylko dlatego że każdy plik ma mieć zapisane z jakiego katalogu ma czerpać dane o plikach, to bardzo nieefektywne rozwiązanie jest.

Sugeruję utworzyć jeden plik, o nazwie np mojepliki.php, który pobierałby nazwę aktualnie oglądającego go użytkownika, i sprawdzał czy posiada katalog o tej nazwie i pliki wewnątrz. Każdy użytkownik widziałby tym sposobem tylko swoje pliki. A mechanizm tworzenia katalogu to jedna linijka w register.php bodajże.

Doprecyzuj swoje oczekiwania. Smile
 
gander.solutions
ARTY007
Siemka Smile

Dokładniej potrzebowałbym zrobić system wgrywania dużych plików (nawet po 1 GCool tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Żeby każdy jak będzie dodawał plik na serwer to żeby miał swój katalog do którego będzie mógł wgrywać pliki. A żebym i ja mógł poprzez klienta ftp (file zilla, total commander) wgrywać pliki do danego katalogu użytkownika i żeby mógł sobie je pobrać.
 
Gander
1GB... Czy Twój dostawca usług hostingowych to dopuszcza? Zapytaj go.
 
gander.solutions
ARTY007
Mam wykupiony Serwer Active PRO z nazwa.pl
Jak coś to tutaj znajdziesz jego szczegółowe parametry http://www.nazwa....abScroll=1
 
Konto ukryte
Czyli że jak? Chcesz skategoryzować każdego użytkownika ale tylko pod kątem uploadu?
Np. mam konto o nazwie "Gomez", a na FTP jest sobie folder o nazwie "Gomez", i każdy plik jaki wrzucę na stronę będzie umieszczony w folderze "Gomez", dzięki czemu będziesz widział na FTP kto, i co wrzucił, i tym samym wrzucając zdalnie plik na FTP do folderu "Gomez", ja będę go widział w swoim profilu. Czy o to chodzi? Czy nie łapię o co khaman <-- (hihi).
 
ARTY007
Tak dokładnie o to chodzi żeby zrobić taki serwer ftp ale dla ludzi którzy niewiedzą co i jak. Żeby interfejs był przyjazny dla użytkowników nie znających się na takich rzeczach.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl