ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Niechciane reklamy google w newsach
Spaik
Witam serdecznie. Natrafiłem na swojej stronie problem. Chodzi o to, że wujek google taguje nie które słowa w newsach i dodaje w nich reklamy. Nie wiem czym to jest spowodowane i jak się tego pozbyć. Nie za każdym razem one się pokazują. Przy odswieżeniu strony niekiedy same znikają. Mam zainstalowaną wtyczkę "Google Sitemap" być może to wina tej wtyczki? Proszę o porady jak poradzić sobie z tym problemem.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 19:19:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Konto ukryte
Ja tam nic nie widzę jeśli chodzi o stronę którą masz w podpisie, zapewne skoro ja nic nie widzę masz coś w przeglądarce albo spam albo Intertext ( w sumie to samo) sprawdź w innej przeglądarce.
 
Spaik
Faktycznie... Zainstalowalem sobie chrome i tam nie ma problemu. Dzieki za podpowiedz Smile
 
bogdan
Też nic nie widzę, ale za to "WOT", po wejściu na Twoją stronę, daje mi taki komunikat:
Warning: Keep out. IP/Hostname/Website containing harmful code/contents/links that can seriously compromise the victim-system and damage the integrity/reliability of the data stored on it.

Source: Google SafeBrowsing "

Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
Czyli tak jak mi się wydawało reklamy w Intertext, czyli jakiś wir mi się wydaje Smile
 
Spaik
To jak mam sobie z tym poradzic ?
 
Konto ukryte
Jak dla mnie odinstaluj przeglądarki i zainstaluj ponownie, przeskanuj kompa anty wirem, a jak masz firefox sprawdź jakie masz dodatki zainstalowane, kiedyś miałem coś takiego przed dodatek do firefoxa, i do tego wywalało mi pop-upy, w panelu systemowym odinstalowałem parę aplikacji oraz przeglądarki wraz z pluginami i pomogło. Może to być powód programów które instalowałeś wraz z jakimś dodatkiem np allplayer bądź flash player czy coś takiego, albo dodatki takiee jak zmina wyglądu przeglądarki czy coś w tym stulu, pomyśl co instalowałeś ostatnio nim zaczęła się taka akcja.
 
tetra
Witam .
Ja nie znam angielskiego.
Ale tu jest wyrażanie napisane .
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Co oznacza iż na stronie znajduje się link , do innej strony ,która może zawierać szkodliwe oprogramowanie .
Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą, oraz ludzi, którymi nigdy nie będą w stanie się stać.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl