ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
jscript.js powoduje znikanie obrazów png w IE
QoTheGreat
Witam

Ostatnio walczę z problemem błędnego wyświetlania mojej strony unitedlegions.pl pod Internet Explorerem 10. Wszystkie obrazy PNG znikają po załadowaniu się strony.
Natrafiłem na plik jscript.js w którym jest funkcja correctPNG, prawdopodobnie to ona powoduje ten bug.
Pytanie: Za co odpowiada ten plik i czy można go tak po prostu usunąć bez większej szkody dla funkcjonowania strony? Jeżeli nie, to może lepiej go zmodyfikować usuwając tą funkcję?

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://unitedlegions.pl/
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 17:52:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Apis
Skrypt korygujący miał umożliwiać wyświetlanie w tym "dziele" Microsoftu obrazków .png zawierających przezroczystość (PNG 24 bit) Do wersji 6 ta przeglądarka nie pokazywała bowiem przezroczystości w obrazkach .png. Od IE v 7 nie są potrzebne żadne skrypty korygujące gdyż nauczono ją prawidłowego czytania .png z przezroczystością. Kto nie używa IE (a do nich się zaliczam) ma możliwość sprawdzania online swoich stron pod kątem wyświetlania jej we wszystkich wersjach IE.
Wchodzimy na stronę http://netrendere.../index.php , wklejamy adres strony, wybieramy wersję IE i klikamy "render". Otrzymamy za kilka sekund podgląd jak widzi nasze dzieło ten dziwaczny twór Billa Gatesa.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
QoTheGreat
Czyli można cały ten pliczek odciąć czy tylko daną funkcję, co usunąć co zostawić?
 
http://unitedlegions.pl/
Apis
Cały plik ".js" odpowiadający za korekcję PNG lub jego fragment z funkcją jeśli jest częścią jakiegoś innego skryptu.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
jbork
Od jakiegoś czasu nie sprawdzałem wyświetlania się stron w IE, gdyż zazwyczaj już było ok. Dziś kolega w pracy otworzył stronę i okazuje się, że w IE znów się dzieją dziwy! IE 10 nie wyświetla w ogóle png (tylko migną jak wchodzi strona) a także java lightbox wyświetla fotkę na nowej stronie zamiast w okienku. Wszystko wróciło do normy, jak kazałem IE wyświetlać strony w widoku zgodności ze starszymi wersjami. Może wiecie, co znów ci z Microsoft wymyślili? Wszystkie inne przeglądarki nie mają problemów z wyświetlaniem. Co zrobić, aby ten wynalazek IE 10 z Microsoftu też otwierał normalnie? Przecież całej grafiki nie przerobię, nie wspominając o przezroczystości w obrazkach i o javie.
 
Sony
Wyszukaj w pliku includes/jscript.js
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i usuń. To była poprawka dla IE6 w nowszych wersjach już nie jest potrzebna.
tjaa Smile
 
Konto ukryte
@Sony dzięki za tę poradę, teraz wszystko jest ok.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl