ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Najnowsza łatka (v6.00.304)
Grzes
Nie wiem czy temat może być ale dział chyba jak najbardziej Grin Zaraz sobie włosy z głowy powyrywam Angry

Jedno jest pewne, niejeden juz wrzucił najnowsze łątki by Digi ale czy ktoś poza mną ma z tym problem? Cool

O co mi biega, łatka dodana i goście nie mogą komentować nieczego ani w shoucie pisać Grin Nie spałem pół nocy ale żeby aż tak być tepym? Wink



EDIT: tylko nie pytajcie czy pozwoliłem na baraszkowanie gosciom bo się potne GrinPfftGrin
Edytowane przez Grzes dnia 06.02.2006 21:46:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 09:32:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Sprawdź jeszcze raz, czy dałeś im taką możliwość. //Wybacz, ale musiałem
Jeśli tak, to wrzuć jeszcze raz pliki na serwer. Może pomoże.
Edytowane przez jantom dnia 06.02.2006 22:15:58
 
http://jantom.info
as
No cóż... prawdę powiedziawszy, to ja nigdy nie aktualizuję majego ukochanego, wypasionego, utuczonego jak wieprzek eXtremePakusia posługując się łatkami pobranymi z Supportu. Nie to abym bał się otrucia - nie... ale zawsze czekam na @Grzesiowe - aktualne i oficjalne potwierdzenie znalezionego błędu i łatkę na eXtreme. Takowego komunikatu nie było do tej pory, więc uznałem, że zagrożenia nie ma i nic u siebie nie zmieniałem...
as
 
Grzes
Powiem tak: w polu guestposts wartość 1 ale nic co dla gości nie działa. Jak się okazuje przed tymi łatkami też nie działało a teraz podczas testów wyszło na jaw. Dobrze, że to serwerek testowy. Na demie ep ładnie działa.... ktoś to potrafi wytłumaczyć? Frown



edit: własny wynalazek mnie zgubił Sad nie powiem teraz co ale ludzka głupota niezna granic Grin
Edytowane przez Grzes dnia 06.02.2006 23:00:53
 
Pieka
Grzes napisał/a:
Powiem tak: w polu guestposts wartość 1 ale nic co dla gości nie działa. Jak się okazuje przed tymi łatkami też nie działało a teraz podczas testów wyszło na jaw. Dobrze, że to serwerek testowy. Na demie ep ładnie działa.... ktoś to potrafi wytłumaczyć? Frown



edit: własny wynalazek mnie zgubił Sad nie powiem teraz co ale ludzka głupota niezna granic Grin



Jak zaczalem czytac to przez dobra chwile myslalem, ze mam cos z oczami... Grin Grin
Dobrze, ze doszedles do tego.. Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl