ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana rangi użytkownika
gumis143
Witam, jak zmienić range użytkownikowi w PHP-Fusion 7.02.04? W wersji 6 bez problemu mogłem zmieniać rangi. Natomiast w v7 nie znalazłem nigdzie takiej możliwości. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Edytowane przez Pieka dnia 14.05.2012 02:41:52
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 18:31:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Co rozumiesz przez "zmiana rangi"? Konkretnie proszę.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Dum3l
Temat trochę już ma. Ale nie będę zakładał chyba drugiego, wręcz takiego samego. Przechodząc do rzeczy.
Moje pytanie brzmi, jak zrobić aby w php-fusion v7.02.06 użytkownik mógł dostać rangę globalną. Nie wiem jak to nazwać, chodzi o to że głównymi rangami jest Administrator i Główny Administrator. A jak rozszerzyć to pole? Aby mógł być powiedzmy, newsman, grafik, moderator? I powiedzmy żeby każda ta ranga mogła mieć inne możliwości? Czyli że newsman dostęp do łatwiejszego dostępu do pisania newsów, grafik to nie wiem, moderator możliwość odbierania nadsyłanych prac, usuwania ich i edytowania.
Jest to jakoś możliwe?
 
Dzonson
Musisz dodać grupę ale najpierw wchodzisz Zarządzanie użytkownikami >> Rangi na forum >> Dodaj rangę (Tworzysz sobie rangi / rangę zapisujesz następnie tworzysz grupę podobną jak rangę i dodajesz użytkownika do grupy następnie przypisujesz jemu prawa co ma robić na stronie i powinno wyjść, jeśli to wystarczająco pomogło spójrz na mój podpis pod postem.

P.s. Czytaj ze zrozumieniem co pisze w Zarządzanie użytkownikami.
Znany wcześniej jako Dzony88.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
Dum3l
@up, to co napisałeś to jeszcze wiedziałem. Lecz nadal nie wiem jak przypisać im dane prawa O.o Ale możliwe że to wina tego iż jestem aż tak ciemny. Znalazłem, lecz kolejną rzecz która powinna wraz zmianą ranki się zmienić, chodzi o typ konta. Jest możliwość by przy takiej zmianie pisało tam też Newsman, bądź moderator?
 
Dzonson
Zarządzanie użytkownikami >> Administratorzy >> Wyszukaj użytkowników korzystając z poniższego formularza. Jeśli go znalazłeś dodaj tego użytkownika a później poniżej edytuj go.
Znany wcześniej jako Dzony88.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl