ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Logowanie się na stronie z kilku domen
hakat
Witam,

mam kilka domen podpiętych pod ftp z jedną stroną. Dotychczas (wersja 7.01) z obojętnie jakiej wchodziłem, bez problemu się logowałem. Obecnie do PA, czy konta użytkownika mogę się zalogować tylko ze strony z domeną którą podałem w ustawieniach głównych. W innych przypadkach mnie automatycznie po przeładowaniu strony wylogowuje.

Co zrobić, aby użytkownik mógł bez problemu logować się do serwisu z każdej wpisanej domeny? Czy jest to jedynie problem skorki i należy nadpisać kod? Szczerze mówiąc nie znam się na tym i mam jedynie podstawy HTML-a Smile

Edit: Poczytałem: http://www.php-fu...d_id=33041, pobróbowałem i nic nie pomaga. Widocznie jestem za cienki ale po to chcę korzystać z CMS-a gdyż nie znam się na kodowaniu. Po wpisaniu domeny w PA mogę logować się i mieć dostęp do PA tylko z tej domeny. Wszystkie inne wylogowuje. Po usunięciu domen efekt podobny. Gdy zmienię domenę w PA na inną również na tej innej nie mogę się zalogować. Nie wiem czemu tak jest. Jeszcze nigdy na wcześniejszych wersjach nie miałem takiego kłopotu. Ssprawa dotyczy dwóch różnych domen przekierowanych na jeden serwer z PHP-Fusionem:
www.kajakiempoodr... - tylko ta chodzi - jest wpisana w PA.
www.kajaki.szczec... - tutaj klopoty z logowaniem. Gdy w PA zmienię na ta stronę też nie da się zalogować. (obecnie zrobiłem plik przekierowujący użytkowników ale nie o to chodzi)

W wersji 7.01. mam kilka domen podpiętych pod jedno konto i nie ma żadnych tego typu problemów.

Tak samo jest z zakładaniem kont. Jeśli założe konto użytkownika na innej domenie nie będę mógł się logować na drugiej. W PA tego raczej nie ustawię.

Do jednego ftp prowadzą różne domeny i tu pies pogrzebany, bo podpinam domeny które czekają na coś innego w zagospodarowaniu w tym dwie funkcjonujące stale. Uzykownicy będa zakładali konta i na jednej i na drugiej.

Połączony z 01 kwiecień 2012 16:37:
Dziękuję za pomoc ....


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - khaman 26.03.2012 09:37

Edytowane przez hakat dnia 01.04.2012 16:37:51
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 02:16:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
orzech123
Witam, mam problem ponieważ posiadam kilka domen przypisanych do serwera z PHP-Fusion, lecz logowanie do serwisu możliwe jest tylko z jednego adresu, tego który wpisze się w ustawieniach PHP-Fusion. Czy można to jakoś zmienić, aby można było logować się wchodząc z kilku różnych adresów?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 08.11.2014 11:31
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl