ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
SOPA - Stop Online Piracy Act
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Witam, na różnych forach widziałem tematy związane z działalnością organizacji chroniących prawa autorskie. Dzisiaj padł serwis MegaUpload, który był jednym z największych międzynarodowych serwisów z plikami. Nie jestem za tym, żeby ściągać pliki z internetu, ale pytanie mam jedno - Dlaczego taki porządny serwis jak MegaUpload został zamknięty, a takie badziewie jak Pobieraczek działa i nikt tego nie zamknął? Przecież na serwisie MegaUpload utrzymywała się część internetu, a bez niego niektóre serwisy zostaną zamknięte. To oczywiście moja opinia, a jak Wy oceniacie działalność SOPA?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 07.05.2024 23:46:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
cyfilis
Dno i wodorosty z ta ustawą.
Ale SOPA czy PIPA już upadło. Na fb była wiadomość.
 
Drecha
Pobieraczek "żyje", bo Polska nie podpisała jeszcze ACTA, niedługo zniknie, podobnie jak wszystkie inne strony propagujące piractwo w czystej formie.
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Jeżeli zamkną źródła to pośrednicy też znikną, bo plików nie będzie.
 
piotrvx
Sopa- ciupa kolejni %$%$*(... Smile Za Pobiereczka nikt się nie weźmie . Że taka strona jeszcze istnieje to może być tak tylko w Polsce.
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
No i mamy ogłoszony stan wojenny Grin Link:
http://www.youtub...KAH3Xj1bQc
 
PomPom
Szkoda słów, takie cyrki to tylko w Polsce.
No proszę, anonymous już atakują, więcej macie na onet.pl
http://wiadomosci...omosc.html
No i pani Basia tez apeluje Smile
http://www.youtub...ture=share

Połączony z 21 styczeń 2012 22:48:
Polecam też zajrzeć na http://niedlaacta... i odwiedzin popualrne profile na portalach społecznościowych, bo to co PO wyprawia to przekracza wszelkie granice.
Edytowane przez PomPom dnia 21.01.2012 22:48:39
Wszystko i nic ;p
 
razin
PomPom napisał(a):

Bo to co PO wyprawia to przekracza wszelkie granice.


Zwalanie wszystkiego na partię polityczną, ugrupowanie itp. jest naprawdę żałosne z Twojej strony.
 
PomPom
Każdy ma swoje zdanie, ale patrząc normalnym okiem prostego człowieka to poniekąd jest w tym trochę racji.
Edytowane przez khaman dnia 22.01.2012 11:48:38
Wszystko i nic ;p
 
LG Fan
Cały dowcip polega na tym iż w momencie gdy Polska podpisze ustawę zacznie się dopiero samowolka. Tak naprawdę nie liczni w naszym kraju wiedzą co jest piractwem, a co nie. Widziałem już opinie polityków, którzy twierdzili jedno, a prawo mówiło coś innego. Piractwo wbrew pozorom nie jest prostą sprawą. Ustawa będzie kolejną rzeczą, na której niestety skorzystają takie instytucje jak ZAiKS, artystom /bo głównie niby to o nich chodzi/ raczej nie przybędzie w portfelach. Ustawa to nie tylko ściganie piractwa ale też ochrona praw autorskich, tutaj to już widzę totalna jazdę.
Będą zamykać strony, które nie ukrywajmy ale wspomagają piratów /Megaupload/ jednak co zrobić z tą częścią użytkowników, która choćby trzyma swoje legalne pliki na chomiku??
 
www.secretland.net.pl
Drecha
Prawda jest taka, że zawsze znajdzie się sposób na piractwo Pfft
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl