ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Karta Wi-Fi działa tylko po ponownym uruchomieniu komputera
ICEK
Witam wszytki po dłuuuugim czasie Smile

Mam w jedenym ze stacjonarnych kompów bezprzewodowego TP-linka chyba TL-WN350GD. Wszystko ładnie pięknie zainstalowane ale ta karta robi mi pewne wałki. Mianowicie: odpalam kompa - karty brak, w menadżerze urządzeń wyskakuje brak sterownika Kontrolera Ethernet, daje "uruchom ponownie" karta załapuje i wszystko ładnie śmiga, jakbym dał wyłącz komputer i włączył bym go ponownie to znowu byłoby to samo i musiałbym dawać "uruchom ponownie", wyłączenie i włączenie kompa powoduje ze "nie widać" karty. Spotkał się ktoś może już z takim problemem? Wygooglowałem gdzies na forach takie coś, ale żaden wątek nie był niestety solved. System XP Professional. Win 7 nie wchodzi w tym wypadku w gre.

Pozdrawiam :-)
 
www.modlinski.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 22:25:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piterus
A czy bawiłeś się ustawieniami energii tej karty? Być może karta nie chce się po prostu fizycznie zbudzić.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
ICEK
Ustawieniami energii karty? O kurcze :-) Coś jaśniej? No to tak wygląda jakby nie miała "siły" się odpalić. Pierwszy raz się spotykam z takim czymś i nie tylko ja bo pytałem już naprawdę dobrych informatyków.
 
www.modlinski.net
piterus
W sterowniku masz ustawienia "zarządzanie energią". Być może sterownik za bardzo bierze do siebie zaistniałe ustawienia.
Choć co prawda ja też się z tym nie spotkałem, ale już rożne cuda widziałem przy komputerach.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
ICEK
Hmmm ... pokręcę się przy tym temacie, ale jakby ktoś miał jakiś pomysł na to to z chęcią posłucham :-)
 
www.modlinski.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl