ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Panel news i forum na stronie głównej
ARTY007
Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę z PHP-Fusion i nie za bardzo znam się na kodach.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak mogę panel news i forum umieścić razem na stronie głównej?
Edytowane przez Pieka dnia 26.05.2011 16:46:47
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 08:25:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
emil90ck
Wejdź w Panel administratora zarządzaj panelami i włącz panel forum_threads_list_panel. Co do news to od poczatku są prezentowane na stronie głównej (domyślnej) news.php
 
http://www.bluemoney.pl
ARTY007
Zrobiłem tak jak mówisz i nic. Mam ustawione że na głównej stronie ma się pokazywać plik news.php. Dodałem dodatkowy panel forum_threads_list_panel, ale nie chce on się wyświetlać.

Chciałem zrobić tak żeby news był na górze żeby można było szybko o czymś informować (wyświetlanie na wszystkich stronach), a pod nim forum.
 
emil90ck
Dodaj adres www do swojego profilu to zobaczymy co nie gra
 
http://www.bluemoney.pl
jantom
A panel masz włączony? Często zapomina się o tym drobiazgu.
 
http://jantom.info
ARTY007
Udało mi się rozwiązać ten problem. Trzeba było skopiować cały kod z pliku news.php i dodać go do zawartości nowego panela. No i potem trzeba go włączyć Smile
 
Crom
ARTY007 napisał/a:
Udało mi się rozwiązać ten problem. Trzeba było skopiować cały kod z pliku news.php i dodać go do zawartości nowego panela. No i potem trzeba go włączyć Smile


Ciekaw jestem, jak to wygląda teraz na stronie Smile. Nie wyskoczyły Ci żadne błędy? Jeśli kopiujesz całą zawartość pliku news.php to znaczy, że dwa razy w kodzie pobierasz zawaratość pliku maincore.php, a to znaczy, że wszystkie funkcje są deklarowane dwa razy - dlatego interpretator powinien zwrócić masę błędów.
 
ARTY007
Umieściłem tylko ten kawałek kodu i śmiga ładnie. Trzeba było tylko zmienić w linku do rozwinięcia news-a ../ żeby ładnie wyświetlał.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl