ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wylogowanie po kliknięciu dowolnego odnośnika
vigo
Dziękuję. Mój problem rozwiązany.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 22:53:08
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
dhapollo83
Witam mam problem taki jak przedmówcy, mianowicie zostaje wylogowany po kliknięciu czegokolwiek.

Na czas modernizacji stronę przeniosłem na wirtualną maszynę i dostęp miałem po adresie IP 192.168.1.10. Zainstalowana była wersja 7.00.x następnie wykonałem upgrade do wersji 7.02.6 wszystko działało poprawnie, następnie zmieniłem skórkę i dostosowałem do swoich potrzeb. Kiedy już wszystko lokalnie działało udostępniłem stronę w sieci pod adresem cbnet-legionowo.pl niestety od tej pory zostaję cały czas wylogowywany po kliknięciu w dowolny odnośnik.
Pierwszą czynnością jaką wykonałem to zmiana wartości siteurl z adresu IP na adres domeny niestety efektów brak. zmieniłem prawa na 777 również bez zmian, próbowałem połączyć się po adresie IP lokalnym jak i zewnętrznym cały czas jestem wylogowywany. Wyczyściłem "stare dane" przeglądarki a nawet skorzystałem z IE (które służy tylko do pobrania FF) to samo.
Strona znajduje się w katalogu głównym.

Nie mam już pomysłów i proszę Was o pomoc

P.S Strona dostępna w godzinach 9-20, za głośno jest Sad


PW od moderatora:
  1. Brak stopki! - bogdan 28.06.2013 09:37
dhapollo83 dodał/a następującą grafikę:
settings.png
 
Kai
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Tylko tyle.
 
dhapollo83
Działa ślepota moja i zmęczenie Smile
 
Reqest
Odświeżę kotleta.

Nigdy nie miałem problemów poza paroma serwerami.

Zainstalowana wersja 7.01.x . Zachciało mi się przejść na najnowszą 7.02.7 (nie mogę się doczekać v8).

Kombinowałem i wiem, że to wina serwera. Podczas gdy są zalogowani co najmniej dwoje użytkowników po wylogowaniu jednego i odświeżeniu strony przez drugiego, ten który się wylogował otrzymuje login pierwszego z pełnymi uprawnieniami.

Już się zdarzyło że nieuprawniona osoba przejęła login i rozwaliła stronę, bo ostatni był admin.

Jest jakiś wykładnik dla ustawień serwera, który jest w miarę uniwersalny?

Na stronie jest dość duży ruch więc nieładnie top wygląda jak user userowi podgląda PW czy rozwala stronę adminowi.

Po prostu generalnie nie da się wylogować uczciwie.
 
_Artek_
Podepnę się pod temat. Instalacja ostatniej dostępnej wersji przeszła bezproblemowo. Niestety po zalogowaniu wylogowuje mnie. Strona działa wewnątrz firmy i nie ma do niej dostępu z zewnątrz.
Wklejam zrzut tabeli z ustawieniami i proszę o wskazówkę jak zaradzić tej sytuacji.
_Artek_ dodał/a następującą grafikę:
settings.jpg
 
Vanko
Siteurl masz źle ustawiony usuń z niego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
Aby strona była dostępna z zewnątrz musisz podpiąć pod serwer firmowy domene, a następnie zmienić siteurl.
 
http://skyde.pl
_Artek_
Może źle się wyraziłem. Nie chodzi o dostęp z zewnątrz.
Chcę używać jej w lokalnym intranecie ale zjawisko, które opisałem kompletnie mi to uniemożliwia. Dodam, że testowałem na różnych przeglądarkach, pamięć podręczna i ciasteczka też były czyszczone.
 
Vanko
Utwórz plik check.php w głównym katalogu strony, i wklej do niego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

gdy juz to zrobisz przejdź na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

jak przekieruje cie na strone główną sprawdź czy problem znikł.
 
http://skyde.pl
_Artek_
Dostałem komunikat "nie jest ok".
Wyremowałem przekierowanie bo wyświetlało brak strony jak niżej.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Vanko
Zmień site_path na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://skyde.pl
_Artek_
Przy ustawieniach jak w załączniku zjawisko nadal występuje.
_Artek_ dodał/a następującą grafikę:
settings2.jpg
 
Vanko
Usuń ostatni slash z siteurl. ? Dziwi mnie brak polskich słów mimo ustawienia kodowania Polish-utf.
 
http://skyde.pl
_Artek_
Ustawienia zaktualizowane. Zjawisko nie ustąpiło Frown
Polskie znaki wyświetlają się prawidłowo.
_Artek_ dodał/a następującą grafikę:
settings3.jpg
 
Vanko
Chodziło mi o locale. Przejęzyczyłem sie. Wink
 
http://skyde.pl
marcom
Miałem podobny problem do opisanych w tym temacie i chyba znalazłem rozwiązanie.
Problem tkwi w zmianie adresu po przeniesieniu serwisu, a dokładnie w przejściu z adresu domenowego na IP.
W moim przypadku wyglądało to tak;
początkowo stronka działała na jakimś serwerze, miała wykupioną domenę i wszystko hulało.
Potem postawiłem sobie serwerek w domu na Synlogy i zmieniłem przypisanie mojego adresu na stałe IP w domu. I tu zaczyna się problem. Moim dostawcą netu jest UPC. Niestety nie udostępniają oni dla użytkowników domowych przypisania adresu do revDNS co skutkuje tym, że co prawda jako adres w przeglądarce podaje adres domenowy, to w linkach mam już moje IP zamiast nazwy i strona wariuje. Rozwiązanie jest proste. Po przeniesieniu bazy na nowy serwer, wchodzimy w phpMyAdmin, tabela settings, wiersz siteurl i site_host wpisujemy nasze IP serwera ze stroną.
To tyle. U mnie załatwiło wszystkie problemy. Wink
 
xys
Witam,

Przeniosłem stronę na nowy serwer według tego poradnika. Wgrałem bazę danych i wszystko jest okej, oprócz tego, że po zalogowaniu się, gdy klikam w jakikolwiek odnośnik, to automatycznie jestem wylogowany, nie mogę dostać się do panelu administratora. W bazie danych w tabeli fusion_settings w siteurl ustawiłem adres serwera strony i to nie działa. Przeczytałem cały ten wątek i nie widzę rozwiązania dla mojego problemu. W kolumnie fusion_settings nie mam tych pól: site_protocol, site_host, site_port, site_path, password_algorithm


W pliku config.php wprowadziłem nowe dane bazy danych, ale w tych liniach nic nie zmieniałem, bo w poradniku nic o tym nie jest napisane.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc co z tym zrobić.
 
adi
Witam oczywiście w bazie zmieniłeś site_host i siteurl, czyli adres domeny podałeś w tych 2 polach?
 
radiosilesia.de
xys
adi napisał(a):

Witam oczywiście w bazie zmieniłeś site_host i siteurl, czyli adres domeny podałeś w tych 2 polach?


O kurde, dopiero teraz się zorientowałem, że mogę rozwinąć tę tabelę w liczba wierszy i jest więcej tych opcji i faktycznie po wprowadzeniu odpowiedniego adresu w site_host, wszystko działa. Wink
Edytowane przez xys dnia 18.11.2015 13:01:43
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl