ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.ti.elektroda.eu - Strona Klasowa Technikum Informatyczne
Scania1994
Witam.
To moja tak naprawdę druga strona. Pierwsza to było forum counter strike. Proszę o cenne wskazówki. Czy coś usunąć, coś dodać, poprawić, zmienić? W PHP-Fusion strony robię po raz pierwszy. Strona założona pod koniec grudnia 2010 w celach wymiany informacji pomiędzy uczniami klasy. Link: http://www.ti.ele...
Proszę o Wasze wypowiedzi.
Edytowane przez Pieka dnia 08.02.2011 20:30:56
 
www.ti.elektroda.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 06:27:40
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
Hmm być może za ostro, ale szczerze nie ma tu czego oceniać.

wygląd >> "domyślny"
logo >> komputer, bałwan, myszka ? I napis strona klasowa ? O czym ta strona jest ?
adres URL >> myślałem że to strona traktująca o elektronice.
treść >> na głównej niby ściągi, dalej na forum czy w artykułach, tematyka komputerów i budowy, porady etc. taki lekki chaos tematyczny

Ja bym zabrał się za czytanie tutków HTML/CSS/GIMP (lub innego programu graficznego) lub poszukał jakiegoś pasującego theme'a, zastanowił się nad treścią, o czym ma być strona i stanowczo popracował na logiem. A jak ci się serwis rozwinie - dokupić domenę.


BTW dla mnie strona a forum to dwie różne rzeczy Grin
 
http://dropdire.pl
Scania1994
eldiablo napisał/a:
Hmm być może za ostro, ale szczerze nie ma tu czego oceniać.

Bardzo dobrze, że ostro. Teraz wiem na czym stoję.

eldiablo napisał/a:
wygląd >> "domyślny"

Skórkę postaram się zmienić.
eldiablo napisał/a:
logo >> komputer, bałwan, myszka ? I napis strona klasowa ? O czym ta strona jest ?

Strona jest o... wymianie informacji. Chodzi o to aby na bieżąco informować klasę o wydarzeniach które będą w klasie/szkole. Forum to taka mini pomoc dla uczniów klasy. Piszemy tam swoje problemy np.: z komputerami, pytamy o sprzęt, prace domowe itp. Strona klasowa.

eldiablo napisał/a:
adres URL >> myślałem że to strona traktująca o elektronice.

Adres jest przypięty pod elektrodę. Wybrałem, bo hosting jest w miarę dobry/stabilny. Brak wyskakujących, denerwujących reklam. Dobre parametry.

eldiablo napisał/a:
Ja bym zabrał się za czytanie tutków HTML/CSS/GIMP (lub innego programu graficznego) lub poszukał jakiegoś pasującego theme'a, zastanowił się nad treścią, o czym ma być strona i stanowczo popracował na logiem. A jak ci się serwis rozwinie - dokupić domenę.

Ferie zaczynam od poniedziałku więc będę miał czas na theme, poprawę treści itp.
Dziękuję za "podpowiedzi" odnośnie strony. Pozdrawiam.
 
www.ti.elektroda.eu
Meelman
Theme standardowy, jak poprawisz napisz, ocenimy. Logo stanowczo nie pasuje do tematyki strony, co tam robi bałwan? Smile

W download widzę jakiś plik 1 nie wiem co to jest. Hmm co tutaj jeszcze napisać w artykułach widać dość obszerny poradnik to dobrze. Poza tym fajna taka społeczność klasowa. W sumie to nie ma czego tutaj więcej oceniać.
 
www.loong3d.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl