ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Proszę o ocenę. :)
zer0
Jestem w trakcie tworzenia włąsnego Portfolio i chciałbym by wyglądało jak najbardziej profesjonalnie. Tymczasowo jest to dość nudne, ale szukam co raz to ciekawszych metod niespotykanych na innych stronach... Smile

Chciałbym poznać każda opinię, nawet jeśli jest to najgorsza krytyka. Smile

link: http://astan.pl/inc/

From respect: ww.old
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 12:42:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Dytryk_z_Bern
No w skali od 1 do 10, to tak 9 Smile A strony jakie tworzysz nawet... 11 Cool Pozdrawiam, jestem pełen szacunku Smile
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
Zbyszek
wwold napisał:
Chciałbym poznać każda opinię, nawet jeśli jest to najgorsza krytyka. Smile

Sam chciałeś.

index:
1.Za dużo wolnego miejsca zostaje.
2. Litery mało czytelne, zlewają mi się z tłem. Muszę wytężać wzrok, żeby odczytać.
3. Menu jest bardziej czytelne, ale też się rozmywa.

Pozostałe podstrony:
1. Ramka ukazująca się po najechaniu kursorem na link czasami wogóle nieczytelna. (może lepiej gdyby nie była przezroczysta).

To tyle jeżeli chodzi o pierwsze wrażenia. Natomiast rozwiazanie menu na podstronach i Twoje prace spowodowały, że szczena opadła mi na podłogę. Jestem pod wrażeniem i gratuluje talentu.

Jest to tylko moja subiektywna opinia której nie musisz brać pod uwagę.
Pozdrawiam Zbyszek

Edytowane przez Zbyszek dnia 17.12.2004 17:46:37
 
ebooki.ovh.org
Shaolin
Stronka jest naprawdę śliczna, ale też znajdzie się trochę uwag...

Zgadzam się za Zbyszkiem co do tego wolnego miejsca... Bardzo mi się podoba to, że strona jest "miniaturowa", ale IMO lepiej by było, gdyby otwierała się w popupie z kilkunastopixelową ramką dookoła czy coś (inaczej strona wydaje się strasznie pusta...Frown).

Czcionka w menu i na dolnej belce jest ok, ale np. w zakładce warsztat wszystkie kategorie są wypisane małymi literkami - trudno je rozczytac, szczególnie przy wysokiej rozdzielczości ekranu...Albo powiększ czcionkę albo odstępy między literami - wydaje się, jakbyś zmniejszył je maksymalnie bo litery strasznie się ze sobą zlewają...

Poza tym jest ładnie, stylowo i... buro Wink. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że oglądając same takie stronki mona popaść w depresję Grin.

Czytając powyższe może ci się wydawać, że mi się te portfolio nie podoba - wręcz przeciwnie - moim zdaniem jest świetnie wykonane (jak zresztą wszystkie Twoje stronki) i u mnie będzie 8+/10 - oby tak dalej! Grin
 
zer0
Dziękuję za dobrą ocenę! :) Naprawdę mi się podoba, tym bardziej, że biorąc pod uwagę moją stronę, nie sugerowaliście się tym, co wykonałem wcześniej. Przeważnie robię na stronach różne animacje we Flashr17;u, ale na swojej po prostu nie chcę r11; może jakaś abstrakcja się przyda? ;) Ale o to mi chodziło: gość wchodzi na stronę i nie widzi nic szczególnego, ale zagłębiając się w nią, doznaje czegoś więcej niż doznał na początku. Staram się zaciekawić rwidzar1; rzadko spotykanymi rozwiązaniami, lecz czy mi się uda, to okaże się z czasem... :)

Wolne miejsce:
Szczerze mówiąc, to strona się stopniowo rozwija. Pracuję nad innymi projektami i nie mogę tak na rgwałtr1; uzupełniać jej, bo straci swój rdziwnyr1; smak. Lecz w przyszłości wezmę tą opinię pod uwagę r11; dzięki! :)

Czcionka:
Faktycznie czcionka miała ten sam kolor szarości co ramki itp. r11; lekko poprawiłem. Jest to rVerdana 10pxr1; i przy standardowych ustawieniach przeglądarki (i rozdzielczości 1024*768), wygląda dość znośnie. No ale to tylko i wyłącznie moja opinia r11; ja tu nie oceniam... ;) Postaram się rozwiązać ten problem. :)

Okienko Popup:
Myślałem nad tym rozwiązaniem, żeby umieścić to w jakimś rChromeless windowr1;, lecz uważam to za dość trudny temat. Gdyż przeważnie ktoś po prostu odruchowo zamyka takie okienka. No ale teraz to mnie chyba przekonasz, bo z tym okienkiem urodziły mi się nowe pomysły r11; pożyjemy zobaczymy... ;)

Dziękuję za wszystkie do tej pory opinie, a w szczególności te, które dały mi dużo do myślenia. :) Czekam na kolejne, jak również i proponowane rozwiązania... ;)

From respect: ww.old
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
VannS
stronka fajnie wyglada wg mnie troche malutka tzn rozmiarowo ale to moze cos umnie nawala bo pokazuje sie malutka ale to nic najbardziej zadziwilo mnie dane kompa Shock ale to jeszcze pl licho powiedz mi jakim cudem pokazuje jakie ja mam sluchawki ?? skoro sa one podlaczone do : Alecto Pro mixera z tamtad ida do mixera rolanda a z tamtad sa podlaczone do wierzy Shock albo jestes geniuszem albo cos nie tak faktycznie mam tak jak tam pisalo tyle ze na sluchawkach mam model Philips Headphone SBC HP 195 a u ciebie pokazuje mi ze mam Headphones: PHILIPS SBC HS900 Shock jestem w szoku juz pal licho ze model sie nie zgadzal ale firma Shock heh mam nadzieje ze pozostale takie drobne bledy z prockiem, karta graficzna itd. tez beda poprawione Pfft hehe zartuje a jeszcze jedno jak Ci sie uda wladowac tam karte muzyczna to jestem ciekaw co mi pokaze bo mam 3 karty Pfft ogolnie stronka spoxik ale powieksz ja troche bo za mala jest i zwrok sie niszczy zwlaszcza na moje lata i o tej godzinie Smilehaha Pfft
 
seba22
Jesooooo

To chodzi oto jaki on ma sprzecior Smile



Moje konto w społeczności Administratorów:
http://mojserwer....
 
port
nie chce psuć nastroju ale twoje :: portfolio:: zostało ściągnięte ze strony:

http://www.zymic....owstart=10
http://www.zymic....9&cat_id=1


A pozatym nie stosujesz się do regulaminu strony !

Important INFO
As this is a free template you are required to keep the "Template designed by zymic" images or text at the bottom of the page. If you remove it, action will be taken further. However if you wish to pay for it to have the link/images removed please send a payment of $5 through paypal to: stating the template number.

Remember this is a free template, I spent my spare time designing this for you. You can take the zymic 88x31 images off the layout but if you keep them on to show your respect I will greatly apreciate it :)

 
Shaolin
Layout jest identyczny, co nie oznacza, że to jest plagiat. Może wwold zapłacił za ten template (tak wogóle to 5 dolarów jak za taki fajny template to mało :/)- poczekaj, aż on sam wypowie się w tej sprawie.
Edytowane przez Shaolin dnia 07.02.2005 19:18:13
working
 
zer0
Plagiat? :) Cieszę się, że ktoś zapamiętał to portfolio, bo widocznie coś w nim było, co było warte uwagi. Jeśli chodzi o to, że strona jest z Zymic, to fakt. I nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Pisałem tutaj, że szukam ciekawych rrozwiązańr1;, a nie drastycznie przerabianie layoutr17;u. Posiadanie grafiki i silnika to nic specjalnego, ale obkręcaj się w tym temacie i postaraj się zrobić coś z niczego... Często między osobami zajmującymi się projektowaniem stron jest wymiana prac, pomysłów i rozwiązań. Z Jackr17;em nie trudno się skontaktować i nawiązać współpracę, tak samo jak było ostatnio shedrockr17;em (Lorkan Themes), który umieścił nasz button u siebie na stronie i pozwolił wyciągać pomyśły z jego prac. :)

Jeśli tak już chcesz szukać themes to powiem Ci, że z eXtreme-fusion (skóra) też nie jest do końca mojego autorstwa... :)))
Życzę miłego szukania. :)


Pozdrawiam: ww.old
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl