ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.TopWebFestival.pl - ranking stron internetowych
TopWebFestival
Witam.
TopWebFestival.pl to strona, która wyłania najlepsze oraz najciekasze strony www wg. internautów- to oni dokonują wyboru. Jeśli jesteś zainteresowany i masz swoją stronę www to ZAPRASZAM
Udział jest 100% darmowy, nic nie tracisz, a co najwyżej zyskujesz darmową reklamę.

Zachęcając jednocześnie proszę o ocenę mojego serwisu, trwają jeszcze pracę nad grafiką i zmianą czystego HTML-a na Ajaxa.
Edytowane przez Pieka dnia 25.12.2010 18:07:05
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 15:04:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Drecha
Pomysł jak najbardziej dobry, moim zdaniem. Jednak wykonanie słabe. Grafika pozostawia wiele do życzenia, również kodowanie kiepskie. Doradzałbym oprócz wyżej wspomnianego Ajaxa zastosować też jakiś PHP chociaż. Ułatwi Ci to chyba pracę Smile. Znalazłem też kilka błędów, oto przykład:
spowodowane iż aktualnie jest organizowana 1 seria topwebfestivalu na najlepszą stronę www

Zdanie z błędem stylistycznym.

Ogólnie: 3/10
Edytowane przez Drecha dnia 25.12.2010 17:52:12
 
eldiablo
I tak zrodziła się kolejna strona, której autor(zy) liczą że fraje... odwiedzający będą słać smsiki. A po zebraniu "spoko" sumy strona albo "zostanie uśmiercona" albo porzucona. Takie moje zdanie.

Przemawia za tym, na szybko zrobiona strona, treść napisana chaotycznie, niezrozumiale, z błędami (autor pełnoletni ?) + duża wielkość liter. Bałbym się tam dodać stronę, a co dopiero wysłać sms'a Sad
 
http://dropdire.pl
piotrek199214
Na plus:
- pomysł jakiś tam jest

Na minus:
- treść
- wygląd
- od razu płacić za głosowanie

Ogólnie 2/10.
Edytowane przez Pieka dnia 25.12.2010 22:32:36
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Chemikpil
na plus:
- pomysł jakiś tam jest

Są już w internecie strony, które promują inne o wiele bardziej rozbudowane, z o wiele lepszym designem.
To co powiem dalej może zaboleć, ale wierz mi moim celem nie jest zniechęcić Ciebie, a pchnąć do działania. Design chaotyczny, lecz w tym chaosie dostrzegam pewne podobieństwo choćby do Demotywatorów. Pytanie retoryczne czy się na nich wzorowałeś czy nie. Wyszło to jednak gorzej. Brak pomysłu na serwis od strony frontendu. Tekst czyta się bardzo źle. Sam kod niby nie jest oparty o tabelki, ale takie kwiatki jak center jednak się znajdują. Podsumowując, grafika nie jest mocną stroną serwisu.
Treść ciężko ocenić, nic na niej niema, ale zapewne spowodowane jest to tym że dopiero startuje pierwsza edycja. Zresztą całość i tak będzie opierać się na tym jakie strony zostaną zgłoszone.
Reklama na fecebook.com? Błąd i to wielki. O tej stronie jaszcze nikt nie wiem a więc i na zapisze się tobie wielu gości. Moim zdaniem taki gadżet powinien pojawić się wtedy gdy strona naprawdę będzie puchnąć od ilości odwiedzin.
Trudno przejść mi obojętnie obok płacenia za głosowanie. Powiedz mi jaką masz wizję z tym związaną, bo ja nie rozumiem tego ruchu najbardziej.

Tak jak napisałem, nie odbieraj tego posta negatywnie. Starałem się Tobie pokazać co masz źle, i co musiał(to jest moja opinia) byś zmienić by było lepiej.
Edytowane przez Pieka dnia 25.12.2010 22:33:40
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
TopWebFestival
Dostałem od "kogoś" propozycję współpracy, mianowicie mówi, że przerobi mi całą stronę w zamian za "nic" i pozwoli do używania projektu jako mój... Widziałem kilka stron wykonanych przez tę osobę i są naprawdę w miare dobre... Tylko nawet jak strona będzie fajna, czy przyciągnę jakoś ludzi? Jeśli zrobie głosowanie za darmo to hmm... Masa jest stron z takim rankingiem a taka jak moja to znam tylko webstarfestival.pl. Ale u nich zgłoszenie kosztuję prawie 1000zł więc ja chciałem zrobić podobną stronę dla stron, które nie mogą zapłacić takiej sumy> 2 stroną podobną do mojej jest blogroku.pl ale tam można zgłaszać tylko blogi i konkurs jest raz w roku. Innych stron o tym "działaniu" nie znam. Także myśle, że jest szansa czegoś zdziałania. Ale zobaczymy... Na razie mam z 200-300 odwiedzin strony dziennie ale zgłoszeń bardzo mało a nawet jeszcze mniej ;/ Może wygląd strony odstrasza, ale zobaczymy za jakiś czas jak coś w tym kierunku poprawie.
Edytowane przez TopWebFestival dnia 25.12.2010 23:07:01
 
Drecha
Na początku strony nigdy nie wyglądają cudownie, dlatego trzeba je drogi kolego szlifować.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl