ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.nfszone.pl - Need for Speed
domi17
Zapraszam do komentowania oraz oceniania mojej strony, chciałbym podkreślić iż wszystkie działy są jeszcze nie dostępne, ale większość informacji na temat serii nfs już jest.

W najbliższym czasie chcemy wprowadzić jeszcze kilka zmian, lecz potrzebujemy kogoś co zna się dobrze na php, jeżeli chcesz z nami współpracować pisz na pw, w zamian oferujemy egzemplarze gier lub inne upominki takie jak smycze, kubki z logami nfsów.

Opis:

Szukasz, dużej dawki informacji na temat Need for Speed ?
Nie szukaj dalej ! tylko NFSZone może sprostać temu wyzwaniu.
Znajdziecie u nas rzetelne artykuły na temat każdej części NFS, duży download, miły klimat i użytkowników z którymi będziesz mógł się zmierzyć w Tuning Fight NFS.
Oprócz tego, organizujemy konkursy w których do wygrania są interesujące nagrody.
Mamy również oficjalne wsparcie od Electronic Arts Polska co oznacza, zawsze świeże i prawdziwe informacje na temat premier kolejnych części Need For Speed.
Rejestruj się na http://www.nfszon... i już od dziś bądź z Nami !
Edytowane przez domi17 dnia 07.12.2010 22:59:59
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 14:54:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
Zapraszam do komentowania oraz oceniania mojej strony, chciałbym podkreślić iż wszystkie działy są jeszcze nie dostępne,



Jeżeli strona jest w powijakach, nie zapełniona treścią lub inna przyczyna pustki to nie reklamuje jej się tak:

Szukasz, dużej dawki informacji na temat Need for Speed ?


Znajdziecie u nas rzetelne artykuły na temat każdej części NFS, duży download,


Download pusty, artykułów nie widzę, forum coś tam skrobnięte, parę newsów i bardzo podstawowe info o każdej z części. Więc po dużej dawce jedynie rozczarowanie Grin


ale większość informacji na temat serii nfs już jest.


Jeżeli z paru newsów czy krótkiego opisu danej części to jest ta większość informacji to sorry ale to lekki falstart z tą reklamą w powyższym poście.


Twój Lin Tutaj || Twój link tutaj || Twój link tutaj || Twój link tutaj || Twój link tutaj || Twój link tutaj || Twój link tutaj


To wygląda mega ładnie Grin



Co do skórki, tu się nie będę czepiał, bo tu akurat duży plus. Chociaż menu i panel logowania od strony graficznej, jakoś tak razem nie współgrają ze sobą. A stopce tekst jakoś tak chaotycznie. Jakby ten zapis "Powered by PHP-Fusion" na szybkiego dodany (czyżby tuż przed powyższym postem ?).
Edytowane przez eldiablo dnia 07.12.2010 23:40:18
 
http://dropdire.pl
Chemikpil
eldiablo napisał/a:
lekki falstart z tą reklamą w powyższym poście.


Taki falstart może zaważyć na tym czy powrócę na stronę czy nie. Skoro ktoś afiszuje się że ma wypchany download, masę artykułów, miłą atmosferę tworzoną przez użytkowników, a tak naprawdę to 1 plik do pobrania, kilka tylko artów, a na forum cisza, to przypominają mi się oferty wycieczek do Egiptu.

Co do grafiku to się nie przyczepię bo również jak dla mnie jest na plus, po za tym co eldiablo wymienił. Dorzucę od siebie że menu, a dokładnie hover linków jakoś wygląda dziwnie. Ale to akurat moje zdanie Smile

Co do stopki, to myślę że kolega już nie popełni takiej głupoty jak w dwóch poprzednich przypadkach, choć to czas pokaże. Jak stopka zniknie, to jego byt w naszej społeczności może się skończyć, choć już teraz czerwony napis odstrasza.

Pozdrawiam.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
domi17
Strona przeszła wiele zmian, zapraszam do dalszego oceniania.
 
Drecha
Licencję napraw. Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl