ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Poprawne dodanie nowych emotek
Avallone
Czy dla tej wersji rownież obowiązują zasady i instrukcje podane w tym temacie? http://www.php-fu...d_id=23433

Jeśli nie, to jak je wgrać? Prosiłbym o łopatologie jeśli to możliwe bo chciałbym spróbować zrobić na mojej stronie coś prostego sam dla własnej satysfakcji gdyż już po sezonie i się nudzę.

Powinienem zadać może drugie pytanie a mianowicie skąd je ściągnąć żeby nie naruszyć niczyich praw autorskich (nawet nie chodzi o adres skąd tylko jakie brać) bo tego się boję jak diabeł święconej wody.

Pozdrawiam wszystkich.
Edytowane przez Pieka dnia 26.11.2010 01:24:46
 
www.forumsumowe.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 22:27:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Instrukcja cały czas aktualna, jeśli potrzebujesz emotikon, to po prostu poszukaj zestawów freeware lub GNU/GPL, na np. http://www.adiumx...p;cat_id=2, gnome-look.org w zestawach ikon czy wszędzie indziej, gdzie emoty są publikowane jako pliki graficzne, a nie zestawy dll/inne. Myślę, że spokojnie możesz pogrzebać na DeviantArt, tam też znajdziesz niejeden interesujący zestaw.
Edytowane przez jantom dnia 26.11.2010 08:56:25
 
http://jantom.info
Avallone
Mi się podoba kilka emot z GG lub AQQ gdyż są proste a u mnie nie trzeba bajerów po prostu ta emota Sad jest nieładna jak chcesz pokazać smutek i jeśli dobrze rozumiem nie mam prawa ich wykorzystać gdyż będzie to pogwałcenie praw autorskich tak?

Zrobię to wedle instrukcji z jakąś emotą dla testu i dam znać czy nie rozwaliłem okazyjnie strony. Dziękuję za zainteresowanie problemem laika.

Edit:

Nie mogłem znaleźć w DirectAdmin u mnie tego pliku z opisu Poki i zacząłem kombinować inaczej.
Zalogowałem się do DirectAdmin, potem na Twoje pliki, następnie na Public_html, kolejno Images, następnie Smiley i tam na dole było Wgraj pliki do katalogu
Wgrałem emotkę i potem już według opisu Piotrek199214 i działa.

Mi to wystarcza choć chciałbym pojąć jak się zapisuje zmiany przez FTP metodą Pokiego (de facto nie mam pojęcia jak to się je).

Edit
Chyba coś przedobrzyłem bo koło każdej emotki na forum pojawia się takie coś iddle;' />
Sprawdzałem po dodaniu kilku i było dobrze.

Usuwając po kolei emotki wreszcie problem ustał ale dalej nie rozumiem istoty problemu. Czy są jakieś ograniczenia w liczbie emot??

EDIT bo zapomniałem.
Udało mi się wykorzystać opis Pokiego Wink Dziękuję.
Edytowane przez Avallone dnia 28.11.2010 20:47:21
Nie ma to jak walka z 50-cio kilową rybą Wink
 
www.forumsumowe.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl