ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Last & Next Match Panel
Chemikpil
@TheGuziol Miałeś wcześniejszą wersje, odinstalowałeś ją? Jeżeli nie to dlatego możesz mieć błąd z tabelą.
Co do przenoszenia następnego meczu do ostatniego to ok błąd jest, ale nie istotny dla reszty danych.

Wiadomość doklejona:
Paczka poprawiona.
Edytowane przez Chemikpil dnia 26.04.2011 08:20:42
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 01:06:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chrzano
Wtyczka bardzo fajna i przede wszystkim banalna w edycji. Jednak mam problem, otóż dodałem logo zespołu xxx. Następnie umieściłem drużynę xxx w meczu z yyy i xxx nie miała logo, mimo iż wcześniej go wrzucałem. Proszę o jakąś małą poradę co robię źle ;p
 
Chemikpil
Czy zespół xxx posiadał polskie znaki w nazwie a ty używasz kodowania ISO?
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Borek
W panelu jest tak, że każdy wyraz jest na jedną linijkę. Jak mogę zrobić, żeby tak nie było, a cała nazwa była w jednej?
 
www.ddadc.com.pl
jan111to
Witam. Sciagnalem wtyczke i na mojej stronie (fcaquila.aq.pl) nad nia wystepuje taki znaczek:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pomoze mi ktos?
Edytowane przez Pieka dnia 19.09.2011 16:10:48
 
LG Fan
jan111to napisał(a):

Witam. Sciagnalem wtyczke i na mojej stronie (fcaquila.aq.pl) nad nia wystepuje taki znaczek:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pomoze mi ktos?



Miałem ten sam problem po aktualizacji na nowszą wersję. O ile pamiętam pomogła zmiana kodowania.
 
www.secretland.net.pl
jan111to
Jak zmienić kodowanie, żeby było wszystko ok i nie wyświetlał się błąd?
 
Detektyw Monk
Notepad++ ma taką opcję, ale na wszelki wypadek masz w załączniku poprawiony plik.
Detektyw Monk dodał/a następującą plik:
polish-utf8_5.zip [1.01kB / 691 Pobrane]
 
www.revelation.on-deck.eu
Chemikpil
Detektyw Monk napisał(a):

Notepad++ ma taką opcję, ale na wszelki wypadek masz w załączniku poprawiony plik.


Dokładnie, po to właśnie umieściłem tam ten plik, do tego pisałem o tym w pliku readme i w samym pierwszym poście.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
jan111to
Detektyw Monk napisał(a):

Notepad++ ma taką opcję, ale na wszelki wypadek masz w załączniku poprawiony plik.


Dzięki, ale mimo podmiany nadal nie ma zmiany i jest ten sam błąd z krzaczkami.

Połączony z 29 październik 2011 17:07:
Mam pytanie: ktos mi kiedys edytowal ten skrypt, zeby działał pod EF IV. Wszystko jest ok, ale nie przelacza sie zakladka pomiedzy "Ostatni Mecz" ani "Nastepny Mecz", tylko mnie wyrzuca na gore strony. Co moze byc źle ???
Edytowane przez jan111to dnia 29.10.2011 17:07:18
 
Chrzano
Witam!
Mam problemy z tym panelem, wrzuciłem, ładnie wszystko działa, poza... logo. Dodaję logo pod tą samą nazwą co nazwa zespołu, klikam: dodaj logo, myśli myśli i w końcu odświeża się tak jakby i wszystko się czyści. Nie ma żadnej informacji. Loga na stronie też nie widać. O co chodzi?
 
Drecha
Na pewno masz dobrze ustawione CHMOD-y na katalog, gdzie ma wgrać się logo?
 
Chrzano
A jakie mają być?
Edytowane przez Pieka dnia 20.11.2011 05:51:43
 
LG Fan
Chrzano napisał(a):

Witam!
Mam problemy z tym panelem, wrzuciłem, ładnie wszystko działa, poza... logo. Dodaję logo pod tą samą nazwą co nazwa zespołu, klikam: dodaj logo, myśli myśli i w końcu odświeża się tak jakby i wszystko się czyści. Nie ma żadnej informacji. Loga na stronie też nie widać. O co chodzi?


Obrazki muszą być w odpowiednim formacie być może to jest przyczyną. Jeśli dobrze pamiętam dopuszcza się gif, jpg. Spróbuj wszystkie loga pozmieniać na gify i wgrać.
 
www.secretland.net.pl
Chili90
Witam. W jak najprostszy sposób wgrać na stronę 3 takie wtyczki żeby nie kolidowały z sobą i każdą można było oddzielnie zmieniać. Pozdrawiam Dawid
 
Konto ukryte
Trzeba zmienić każdą z osobna.
 
Chili90
Doomin napisał(a):

Trzeba zmienić każdą z osobna.


Tyle to sam wymyśliłem... Tylko kwestia w których linijkach
 
Konto ukryte
Wydaje mi się ze we wszystkich, chcesz modyfikować ale nie wiesz gdzie? No nie rób se jaj...
 
Chili90
Doomin napisał(a):

Wydaje mi się ze we wszystkich, chcesz modyfikować ale nie wiesz gdzie? No nie rób se jaj...


Gdybym wiedział to bym się nie pytał... Skoro tobie się wydaje,czyli sam nie wiesz, skoro nie wiesz to poco się udzielasz i robisz nie potrzebny offtop.
 
Konto ukryte
Wiem, musisz zmienić każdy plik ponieważ musisz zmienić tabelę w bazie danych, oraz musisz zmienić tablice w widokach bo nie mogą być takie same w innych wtyczkach.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl