ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Last & Next Match Panel
mistrzkop
Witam.
Nie wiem na czym polega mój problem. Wszyscy tutaj piszą o problemach z herbami, godziną itp. Ja natomiast po zainstalowaniu, wchodzę w PA => Wtyczki => Last&NextMatch i nagle klikając na wtyczkę ładuje mi pustą stronę. Odinstalowywałem, instalowałem ale problem ciągle pojawia się ten sam. Jakaś pomoc?Shock
 
http://www.teczapiekary.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 02:40:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Wrzuć na nowo całą paczkę na serwer i sprawdź.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
mistrzkop
Wrzuciłem od nowa, niestety nie skutkuje, nadal gdy wchodzę we wtyczkę wyświetla mi czystą stronę.
Doszedłem do tego, przeczytałem forum, moja program do ftp zmienia mi z duzych na male litery.
Teraz borykam sie z innymi problemami:
To pojawia się przy instalacji wtyczki:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Po wejsciu do wtyczki wystepuja kolejne bledy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez mistrzkop dnia 06.05.2012 14:14:05
 
http://www.teczapiekary.pl
Pieka
Cały czas to samo, czyli zmienione wielkości liter plików/katalogów lub ich całkowity brak. Tym razem w odniesieniu do plików językowych.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
mistrzkop
No z całym szacunkiem, ale wszystko wgrane jak neleży... Błąd, który się pojawia nie oznacza brak danego pliku.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chyba po raz kolejny doszedłem do wyjanienia owej zagadki. Pliki w folderach include są zapisane z dużych liter np. Polish.php , w ustawieniach głownych strony jest polish z małej litery. Postanowiłem zmienić samodzielnie plik na małą literę. Powiodło się.
Edytowane przez mistrzkop dnia 06.05.2012 21:35:20
 
http://www.teczapiekary.pl
Pieka
Pliki należy umieszczać w oryginalnej formie, czego Ty jak widać nie robisz i stąd wieczne problemy. Trzymaj się zasad, a życie stanie się prostsze.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
teco
Witam. Problem mam z kodowaniem strona na której jest dodatek zamieszczony nie jest w UTF-8. Dodaje herb koscielec.png a nazwa zespołu to LZS Kościelec Kujawski i herbu nie czyta...w folderze images na ftp nazwa tego pliku wygląda tak lzs_ko¶cielec_kujawski.png.
Wgrałem plik z folderu iso do class i nic. Ma ktoś jaki pomysł? Testowałem to na 2 stronie gdzie jest UTF-8 i tam wszystko gra.


EDIT: Problem tyczy się tylko jak na razie litery ś ą i ź
Edytowane przez teco dnia 06.06.2012 15:32:27
 
jan111to
Witam Wszystkich!

Ponawiam pytanie, gdyż mam nadal problem z tym: ďťż

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jak zrobić by ten panel był w jednej ramce i tylko z tej ramki przełączało się w "nastepny/poprzedni" mecz na stronie głównej ?? Jak to ustawić??

I ostatnia sprawa... Jest to problem z logosami, które się nie wyswietlają, tzn. laduje laduje i jakby zaladowalo ale sie nic nie wyswietla.

I ostatnia juz sprawa. Jedna ramka wyswietla sie poprawnie tzn: " Ostatni mecz " natomiast druga wyglada tak " Następny mecz "

Czy ktos moglby pomoc? Z gory dziekuje.

Połączony z 20 lipiec 2012 15:10:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Mam taki błąd w momencie, gdy chcę dodać nowe logo. Podpowie ktoś co jest nie tak ?
Edytowane przez jan111to dnia 20.07.2012 15:10:17
 
jokernd
Mam pewien problem z tą wtyczką, a konkretnie odnośnie poprawnego wyświetlania. Wtyczka otwiera się prawidłowo, lecz nie przełącza się na następny mecz i nie wyświetlają się strzelcy. Pokazuje się link
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
i powraca na górę stronę za każdym razem gdy kliknę czy to następny mecz czy strzelcy.

Wszystko wgrałem poprawnie pliki do odpowiednich folderów, mam kodowanie iso więc class też podmieniłem, nie mam problemu z poprawnym wyświetlaniem polskich znaków, oraz wyświetlaniem logo, jedyny problem jaki jest to z tymi przejściami.

Mogli byście poratować ? Czy to może być spowodowane ? Może jakiś konflikt z innymi wtyczkami. Dodam że nawet na stałe wrzuciłem w header.php skrypt do jquery-ui.php
 
jan111to
Witam. Mam pytanie odnośnie tego dodatku. Jak można ustawić "następny mecz" w osobnym dodatkowym panelu i "poprzedni mecz" również w osobnym panelu, tak by były to dwa oddzielne panele a nie jeden złączony ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
mistrzkop
Dobry wieczór.
Kolega Chili90 w odpowiedzi #95 pisał o stworzeniu 3 takich paneli, aby się nie kolidowały. Ja tutaj chciałem nawiązać do tego samego lecz o dwóch panelach, bądź jednym wspólnym, który mógłby wyświetlać ostatni i następnym mecz ale I drużyny i drużyny rezerw.
Fajniej by było gdyby moja prośba była w jednym panelu.
 
http://www.teczapiekary.pl
Apis
Wcale nie pisał o trzech panelach ale o trzech wtyczkach. Musiałby być oddzielnie instalowane czyli mieć inne nazwy (w tym nazwy tworzonych w bazie danych tabel) aby ze sobą nie kolidowały i każda dotyczyła innej drużyny. Umieszczenie tego w jednym panelu to jednak gruba przesada - niewykonalne i mało sensowne. Najprościej jest zrobić oddzielne serwisy dla każdej drużyny. Wtedy każdy serwis ma tę samą wtyczkę a przełączanie między serwisami jest bajecznie proste: w menu dajemy: seniorzy, juniorzy, młodzicy i tak aż do oldbojów :D Jaki problem zainstalować sześć, siedem PHP Fusion na jednym serwerze podpiętych pod jedną domenę?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
mistrzkop
Czyli z tego co ja rozumiem, należy zmienić wszystkie dodane w paczce pliki i foldery?? Do tego w każdym z plików również pozmieniać nazwy przekierowań itd. ?
 
http://www.teczapiekary.pl
Apis
Przy sklonowanych wtyczkach - w dużym uproszczeniu właśnie tak mniej więcej.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
mistrzkop
A jeszcze jedno pytanie. Nie wystarczy zmienić nazwę infusiona np na last_and_next_match2 tego drugiego i dodać drugi panel wybierając z listy last_and_next_match2 ?? Tylko wtedy jak się będzie wyświetlał w dodanych wtyczkach czy nie nadpisze tamtego przy instalacji??
 
http://www.teczapiekary.pl
Apis
Nie wystarczy. Trzeba modyfikować wszystkie pliki składowe aby w tabelach baz danych też się różniły te infusiony.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
mistrzkop
Może mi ktoś pokazać jak to zrobić na przykładzie jednego z plików. W tym przypadku plik infusion.php z paczki v7-lastnextmatch-v1_2

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://www.teczapiekary.pl
Apis
Poproś autora wtyczki @chemikpil aby Ci sklonował, bo on najlepiej wie co i jak. Zaproponuj mu jakąś gratyfikację za przysługę i po sprawie.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
rmj
Witam
W jaki sposób wyrównać do góry lewy panel Last & Next Match Panel tak aby był w jednej linii z newsami oraz lewa kolumną
images67.fotosik.pl/543/98cdfe82dad8d33em.png
 
Apis
Na pewno ma zdefiniowany górny margines i trzeba go zmienić/usunąć. Jeśli panel ma własne style css - tam trzeba szukać, jeśli nie - bezpośrednio w pliku lastnextpanel.php
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl