ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak zrobić stronę popularną?
diablo9983
Według mnie to z aktualnym lay'em dużo nie zawojujesz. Design musi być przejrzysty, a twój zbytnio nie jest. Bardziej odpycha niż zachęca.

Pozdrawiam Diablo9983
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 20:43:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
nmpministranci
Witam,
Mam pewne zastrzeżenia do ostatniego postu Damiana. Bowiem @damian2221 piszesz w temacie, że szukasz porad jak zrobić witrynę popularną. Kolega @Joordan zaś bardzo dokładnie, a zarazem krótko spisał kilka istotnych porad dotyczących Twojego tematu. @Joordan wyraźnie mówi:
4. Wykonaj czytelny przejrzysty layaut na stronę

I trudno się z nim nie zgodzić. Layout to podstawa. Od tego się zaczyna. Najpierw robimy stronę "technicznie", następnie zaś dodajemy treść. Potem jest trudno cokolwiek poprawiać i "łatać"
I zapewniam Cię osobiście, że mówiąc na temat layautu:
4. A po co ten wystarczy!
mylisz się bardzo. Naprawdę najpierw warto zacząć od wyglądu strony. Nie traktuj tej wypowiedzi jako złośliwość, ale jako cenną poradę. Muszę przyznać, że kiedyś miałem identyczny problem taki jak Ty teraz.
Pozdrawiam,
Krzysiek
Edytowane przez nmpministranci dnia 09.06.2010 21:06:45
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
eldiablo
@damian2221 nie obraź się, ale dopóki nie zaczniesz stosować netykiety, polskiej pisowni, szczególnie interpunkcji i nie zdecydujesz się w końcu czy piszesz z małych czy dużych liter, to lepiej żebyś dał sobie w końcu definitywny spokój z tematem promocji. Nie bierz tego do siebie, ale co ty chcesz promować ?

1) Logo to są jakieś jaja, już lepiej przywróć te płomienie.
2) Treść,... bez komentarza, pisownia polska jest Ci kompletnie obca. Brak kropek, brak przecinków, raz z małej raz z dużej, to wyrazy razem to jakieś "nie po polskiemu" wyrazy.
3) Powiedz szczerze to jest TEST strona, a pracujesz nad inną ?

Promocja to rozległy temat... bez treści, bez wyglądu i bez planów co do tematyki będzie Ci ciężko promować:
1) Wymiana linkami - nie każdy dodaje wszystkie strony, niekiedy a coraz częściej zwraca uwagę na wygląd/treść.
2) Katalogi stron, fora z działem reklama - od tego zacznij.

Obecnie skupiłeś się na jakiś punktach Google itd., sam do końca nie wiem bo ciężko mi zrozumieć co tam jest zawarte.

Przeglądnij strony w sieci, poczytaj poradniki HTML/CSS, tutoriale do GIMP'a lub innego programu graficznego. Zacznij od grafiki, wyglądu, a treść, staraj się pisać po polsku. Nie każdy jest orłem na początku, ale od czegoś trzeba zacząć. To je moja rada Pfft


Ktoś tam pisał o gimnazjaliście, ja bym się kłócił, niekiedy Ci młodzi, początkujący, potrafią stworzyć cudo Wink

Damian tylko nie komentuj mnie, i moich wypowiedzi, przeczytaj raz jeszcze, pomyśl, poczytaj tutoriale/poradniki, popracuj nad stroną, przedstaw nam za jakiś czas jej nowy wizerunek i wtenczas można rozmawiać o promocji.
Edytowane przez eldiablo dnia 09.06.2010 21:22:14
 
http://dropdire.pl
Reyn
damian2221 napisał/a:
A może ktoś wreszcie powie jak wypromować stronę czy nie zbyt?!?!?!


Dostałeś wiele odpowiedzi, na większość "prychnąłeś". Skoro nie chcesz żeby twoja strona spełniała standardy dzisiejszych czasów to nie pisz, proste. I skończ z tymi wykrzyknikami, regulamin i netykieta się kłaniają. Wpierw zacznij od siebie, potem bierz się za stronę, bo widzę, że masz większy problem ze sobą. Przeanalizuj temat dwadzieścia razy i zastanów się nad wypowiedziami.

Pozdro!
 
Geneoo
Masz 40 userów. Moim zdaniem 39 kont to twoje konta, a pozostałe jedno, to konto twojego kolegi z przedszkola. Chcesz mieć serwis, stronkę, to musisz mieć pojęcie o języku i chociaż trochę instynktu, na tyle, aby twoja stronka nie wyglądała jak wyciągnięty z kieszeni papierek po czipsach. Zleć komuś taniemu stronkę, może być amatorka, nie przeszkadza, zapłacisz nie dużą cenę, a może będzie przypominać to stronę www.

Baj
 
damian2221
Geneoo napisał/a:
Masz 40 userów. Moim zdaniem 39 kont to twoje konta, a pozostałe jedno, to konto twojego kolegi z przedszkola.

No to dawaj na solo jak kozak!Pokaż swoją stronkę pośmiejemy się z Twoich userów z "przedszkola".

Sory za ostrość, ale mnie wkurzył!Wiem że chcecie dobrze ale jeśli macie się naśmiewać to lepiej nie piszcie.

Wiadomość doklejona:
Dobra to jeżeli layout najważniejszy to se załatwię them!

Wiadomość doklejona:
Jeżeli ktoś jest zainteresowany robieniem layouta zapraszam http://www.php-fu...d_id=30222
Edytowane przez Chemikpil dnia 10.06.2010 17:14:05
Nie no jak Ci się nie podoba ta str. to musisz być dziwny jest dostępna pod adresami
-zn.oz.pl(najkrótszy)
-clickaj.cba.pl(prawdziwy)
 
http://zn.oz.pl
ELO320
Co ty jesteś jakieś dziecko NEO? Jak nie umiesz przyjąć konstruktywnej krytyki to po jakiego grzyba się tu w ogolę udzielasz i wypowiadasz? Wpieniasz użytkowników już nie wspomnę o adminach.
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Geneoo
Nie no, nie chodzi o jakieś jechanie na Ciebie, po prostu piszę co czuję. Smile Sory jeżeli Cię to uraziło, ale jeżeli zakładasz taki temat, licz się z krytyką. Moje stronki nie są może idealne, bądź zadziwiające, ale są czytelne i nie biją w oczy. Smile Twoja strona bije i to bardzo.
 
jantom
Dobra to jeżeli layout najważniejszy to se załatwię them!

Nie jest najważniejszy, najważniejsza jest treść strony. Wygląd ma natomiast sprawiać, że klient zacznie interesować się treścią, a nie uciekać z krzykiem i poszukiwać najbliższego kąta, gdzie będzie mógł w kuckach possać kciuka i powtarzać sobie, że to był tylko koszmar. Wszystko zależy od targetu i od tego, na czym on się będzie skupiał.
Edytowane przez jantom dnia 10.06.2010 23:41:59
 
http://jantom.info
damian2221
A tak na teraz stronę to jak oceniacie?
Nie no jak Ci się nie podoba ta str. to musisz być dziwny jest dostępna pod adresami
-zn.oz.pl(najkrótszy)
-clickaj.cba.pl(prawdziwy)
 
http://zn.oz.pl
karoldinho
Wolałbyś nie wiedzieć Wink

Zanim trafiłem do działu GRY to zeszło mi 5 minut - dopiero po tym czasie znalazłem ten dział! Już nie wspominając o burdelu w innych działach i te te tytuły
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRA MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez sensu, rób to jak robią inni, bo styl pisowni "pokemon" jest dobry dla dzieci, zastanów się do kogo kierujesz tą stronę, bo raczej 90% osób od 14 lat wzwyż będzie omijało ją szerokim łukiem.

Napisze to co myślę:
Na razie daj sobie spokój z tymi twoimi projektami, bo z tego pożytku nie ma i powiem ci szczerze - na "tym czymś" nie zarobisz ani złotówki! Lepiej baw się w kodowanie i cały czas zdobywaj wiedzę w tym zakresie, by kiedyś jak troszkę dorośniesz i te pomysły oraz obecny styl al'a pokemon ci wyjdą z nawyku...stworzyć coś co się spodoba!

I dlatego nie mam stronki bo jestem tego zdania, że jak dawać do sieci projekt to nie jakiś wynalazek z serii niepotrzebnych, tylko stronkę nad którą spędziłem kawał czasu i się spodoba większości użytkowników, a nie 2/100 Grin

Nie komentuj tego postu proszę, bo napisałem Ci co myślę, weź sobie do serca te wszystkie porady co już tutaj były opisane, wiem że jesteś jeszcze bardzo młody i masz charakterystyczny dla swojego wieku styl, ale uwierz mi takie coś się w ogóle nie "sprzedaje" w sieci, zacznij podglądać serwisy z prawdziwego zdarzenia i na nich się wzoruj (nie żadne NK itp tylko portale tematyczne).
Edytowane przez karoldinho dnia 11.06.2010 13:36:02
 
damian2221
Spoko, a czemu się obrażać mam twarde nerwy.A nawet nie myślę żeby wzorować się na tym za przeproszeniem śmieciu NK na którym ludzie mają wodę z mózgu i w ogóle NK nie różni się NICZYM od np. http://www.lot.com więc nie wiem co to za schiza ludzie siedzą na tym gównie całymi godzinami,dniami,tygodniami,miesiącami!TO PO PROSTU ŻAL.PL!Dobra bo odchodzę od tematu czyli mam skasować te wykrzykniki i CAPSLOCK w grach tak?A i czemu szukac 5minut w MenuGłównym jak byk jest Gry Flash w górnym menu także.
Nie no jak Ci się nie podoba ta str. to musisz być dziwny jest dostępna pod adresami
-zn.oz.pl(najkrótszy)
-clickaj.cba.pl(prawdziwy)
 
http://zn.oz.pl
eldiablo
czyli mam skasować te wykrzykniki i CAPSLOCK w grach tak?


Ty nie wagaruj, tylko uczęszczaj na lekcję z języka polskiego, choć teraz to już za późno bo wakacje :P

Jeżeli w temacie treści, to usunięcie wykrzykników to pikuś. A pauzy, przecinki i reszta ? I powiedz mi gdzieś Ty się uczył pisać, oj wagarowało się ?

Dziś to znaczy jutro xD około godz. 00.00-01.00 zostanie speawdzona poprawność plików jeśli wszystl się uda powiadomie Was i zmienię wesję strony pamiętajcie bardzo dziękuję użytkownikom wesji testowej strony po zmianie wersjii dostaniecie pkt.KAŻDY nawey zbanowany! Udało się strona od dizś przechodzi z wersji v3,5(cały czas testowej) na v5.0 (wersja stabilna) z okazji tego święta każdy który testował stronę otrzyma 20pkt.!Ale około 12-20godz dziś.


Pytałeś się o styl ? Zmieniłeś na Gillete... i lepiej w porównaniu poprzednim "stylem", tylko to logo, może jakaś inna grafika -> url ilustrująca nudę ?
Edytowane przez eldiablo dnia 11.06.2010 14:33:10
 
http://dropdire.pl
damian2221
Gillete ??Ono Sad zmieniłem na Phos a logo... powiedzcie jakiego chcecie bo ja już nie wiem co można za logo wymyślić?

Wiadomość doklejona:
Eh tera będzie jeszcze gorsze, ale już nie mam pomysłu oceńcie nowe logo.

Wiadomość doklejona:
Eh tera będzie jeszcze gorsze, ale już nie mam pomysłu oceńcie nowe logo.
Edytowane przez damian2221 dnia 11.06.2010 16:04:40
Nie no jak Ci się nie podoba ta str. to musisz być dziwny jest dostępna pod adresami
-zn.oz.pl(najkrótszy)
-clickaj.cba.pl(prawdziwy)
 
http://zn.oz.pl
Reyn
Wiele tutków krąży na necie. A to, że nie umiesz znaleźć to twój problem i nie wyżalaj się nam.

Pozdro!
Edytowane przez Reyn dnia 11.06.2010 16:55:54
 
Pieka
Jeśli jeszcze raz zobaczę posty, które nic nie wnoszą i nie mają nic wspólnego z tematem, po prostu go zamknę.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pinhead
Odpowiadam na pytanie z wątku:
- mocne forum, duża grupa userów, związana ze stroną, regularnie tam bywająca
- Duża ilośc newsów z konkretnej, chwytliwej tematyki, oczywiście także przyda się furl`s, by ładnie się w googlu linkowało.
- współpraca z innymi, wzajemne linkowania, banery, troche darmowych i nie katalogów SEO
- wsparcie poprzez sociale - fujzbok, majspejs, tłiter, itp
- praca, praca, praca i jeszcze raz praca nad szlifowaniem strony, czytelnością, skórką, layem paneli, itp

Niestety, niczego takiego nie ma w tym, co nam prezentujesz. Nie zwykłem krytykować cudzych projektów, bo webmaster ze mnie żaden, ale to co podajesz ludziom do oglądu, to, wybacz, totalny crap. Chaos, bałagan, kompletny brak brak przejrzystości, nawalone panele, bez sensu, składu i ładu, nie wiadomo o czym jest strona, czego dotyczy i dokąd zmierza. Koszmarna ortografia, zerowa stylistyka (sorry, jestem polonistą z wykształcenia Smile ) wyobraź sobie że kupujesz codzienną prasę z artami napisanymi w podobny sposób do tego jak Ty zapisujesz info u siebie.
Pisanie do samego siebie na forum, pod testowymi nickami, zakrawa na lekki dowcip. Ja rozumiem testowe wpisy z różnych kont, ale po sprawdzeniu że jest jak trzeba, należy je usunąć. Nie wiem, Damian, ile masz lat, ale mam niejasne wrażenie, że niewiele - i zabawa z fuzją jest dla Ciebie początkiem przygody z www.
Powiem tak - na Twoim miejscu bym skasował całość, i bogatszy o nabytą wiedzę techniczną, jakiej dorobiłeś się przy stawianiu tej wersji serwisu, zrobił to jeszcze raz, od zera.
Ale - nie sam. Pomyśl, dla kogo ma byc serwis, znajdź ze dwóch kumpli, zapaleńców, i zacznijcie budowę na nowo. Bez obrazy. To tylko moje zdanie.

 
www.altergothic.pl
damian2221
Pinhead napisał/a:
Pisanie do samego siebie na forum, pod testowymi nickami, zakrawa na lekki dowcip.

He he bo to jest dowcip ;D.
Ale - nie sam. Pomyśl, dla kogo ma byc serwis, znajdź ze dwóch kumpli, zapaleńców, i zacznijcie budowę na nowo. Bez obrazy. To tylko moje zdanie.

Skąd znam samych za przeroszeniem deb****!Skąd mam brać porządnych pracowników?Tutaj to nawet nie mam co szukać bo każdy ma swoją stronę.
Nie no jak Ci się nie podoba ta str. to musisz być dziwny jest dostępna pod adresami
-zn.oz.pl(najkrótszy)
-clickaj.cba.pl(prawdziwy)
 
http://zn.oz.pl
eldiablo
A ja tak z innej beczki, może zmienić nazwę tematu na clikaj opinie oraz dział na "Wasza wesoła twórczość". Cały wątek to taki,... chaos tematyczny, wałkowany przez dwie strony, a większość postów stanowi jednak opinie "strony" usera damian2221.

Taka moja propozycja, w związku z tym że ktoś jednak może szukać takiego tematu a znajdzie

He he bo to jest dowcip ;D.
 
http://dropdire.pl
jantom
Odeszliście na tyle od tematu ogólnego robienia strony popularną na zrobienie strony założyciela tematu popularną, że go zamykam.
Edytowane przez jantom dnia 12.06.2010 23:27:45
 
http://jantom.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl