ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Brak oznaczenia "nowe posty i tematy" na forum
TripTroniX
Ech kolejny problem z v7.
Otóż po aktualizacji v6 na v7 na forum mimo iż są pisane nowe posty, zakładane tematy, to nie ma powiadomienia w postaci ikonki o takowych postach czy tematach.
Oczywiście ikonki są dobrze podpięte gdyż w "ostatnio na forum" na stronie głównej ikonki i powiadomienie się wyświetla.

Jaka jest przyczyna iż na forum nie ma komunikatu o nowych postach i tematach a na stronie głównej wszystko działa jak trzeba?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 27.03 - 12:53

Edytowane przez Pieka dnia 27.03.2010 12:54:12
 
http://www.coopnation.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 01:02:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
byrek
Rafik89 napisał(a):

Bo w PF7 nie ma w standardzie takiej informacji Smile


Mam taki sam problem...

Jeśli nie ma jej w standardzie to jak to uruchomić?
 
szymon
Witam serdecznie.

Po aktualizacji do najnowszej wersji PHP-Fusion zauważyłem, że po zalogowaniu na konto źle są wyświetlane ikonki ostatnio aktywnych tematów i postów. Nie logowałem się dwa, trzy dni (a nawet dłużej), a po zalogowaniu na forum wyświetla mi tylko kilka ostatnich tematów, w których podczas mojej nieobecności wypowiadali się użytkownicy. Powinno być ich znacznie więcej. Problem dotyczy użytkowników, administratorów i super administratorów. Może ktoś z Was zauważył podobny błąd?


PS. Problem zauważyłem również tutaj.

Pozdrawiam,
Szymek


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 26.03.2012 23:23
 
www.zloteskrzydlo.pl
BenLomax
@szymon, poruszałem ten problem jakiś czas temu w tym temacie - http://www.php-fu...d_id=34048 - nic od tamtej pory się nie zmieniło (dot. supportu). Jak dla mnie ten "błąd" dość uprzykrza korzystanie z POL supportu.
21293.png
 
szymon
Chyba znaleźliśmy problem z @bartek124 - jak wybadamy, że działa poprawnie to damy wskazówki.
 
www.zloteskrzydlo.pl
north
Hmm szukałem na forum, ale nie znalazłem takiego zapytania a dziwne bo to pierwsza rzecz jaka mi do głowy przyszła po instalacji.

Mam PHP-Fusion v7.00.05 aktualnie, kiedyś korzystaliśmy z innego forum (na serwisie, samo było bez instalacji itp.) i była tam opcja na forum kliknięcia w taką kopertę (przy danym temacie). To odsyłało do pierwszego nowego posta, lub w przypadku braku nowych postów do ostatniego posta w danym wątku. Czy jest gdzieś taka opcja w PA? Albo istnieje modyfikacja, która pozwala na takie działanie forum?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 12.08.2012 12:24
 
http://fenixtemple.cba.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl