ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Manset News Panel (manset_slider_panel)
makmil
OK, wróciłem do 4 ostatnich newsów.
A co z
PS. Jeszcze jedno: dlaczego przy otwieraniu strony, na chwilę wszystkie obrazki otwierają się przez całą długość strony (tak jakby z panelem było coś nie tak) a po chwili wracają na swoje miejsce? Troszkę mało profesjonalnie to wygląda. Da się coś zrobić z tym zjawiskiem?


----
Kamil
GG: 4144992, mail: makmil88@gmail.com
 
www.pomockomputerowa.tk
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 06:43:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Darkus
Witam.
Ponieważ swoją zabawę z php dopiero zaczynam postanowiłem się was poradzić.

Leciutko zmodyfikowałem już panel ale podczas modyfikacji wpadłem na pomysł ,że fajnie będzie wyglądać wyświetlanie daty dodania newsa i dlatego mam pytanie
images49.fotosik.pl/319/352aea501b020a96.png
Czy istnieje jakiś kod który umożliwiałby żeby w miejscu zaznaczonym na czerwono pokazywała się data dodania newsa
( oczywiście ,żeby pokazywała się w każdym rzędzie a nie tylko wybranym )
 
krystian1988
Tak idzie zaglądnij w theme.php i w kodzie znajdziesz odpowiednik za datę i czas. Wystarczy później to dodać do panelu.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Darkus
Edit.
po prawie 9h szukania znalazłem rozwiązanie. Kod który mi w tym pomógł. Tak na zapas jakby ktoś chciał zrobić to samo.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Darkus dnia 27.07.2010 19:59:16
 
soszmen
Nie działa mi także rozwinięcie newsa, bo gdy klikne na tekst na obrazku to nic sie nie dzieje. Chciałbym aby wtedy przechodziło mi do konkretnego newsa.
Mam również błąd podczas dodawania newsów, otóz wogole one się nie dodają nie wiedzieć czemu, a podczas próby edycji jakiegokolwiek newsa powstaje błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez soszmen dnia 01.08.2010 19:15:52
 
Spaik
Wtyczka ta nie dziala pod najnowszą wersją php-fusion. Oto jak wyglada strona z włączonym panelem
images37.fotosik.pl/317/58178a6e73ecd0acm.jpg

Moglby ktos cos na to poradzic ?
Edytowane przez Spaik dnia 05.08.2010 13:01:39
 
jakyb
Spaik ja tak czasem tez mam na starym fusionie v7 Pfft ale tylko u mnie na PC tak się dzieje na lapku już normalnie Grin wiec zobacz może u ciebie będzie tak samo.
 
http://trinity-tech.pl
Spaik
jakyb napisał/a:
Spaik ja tak czasem tez mam na starym fusionie v7 Pfft ale tylko u mnie na PC tak się dzieje na lapku już normalnie Grin wiec zobacz może u ciebie będzie tak samo.


Usuwałem ciasteczka i historie w przegladarce oraz sprawdzałem takze na IE i dalej to samo więc raczej nie w tym leży problem.
Edytowane przez Spaik dnia 05.08.2010 14:02:12
 
Pieka
Wlaczylem na stronie opartej na v7.01 oryginalny panel zalaczony do pierwszego posta: test7.php-fusion....

Edit: Wazne, a zapomnialem napisac, nie zmienialem i nie nadpisywalem zadnych plikow, tylko dodalem panel!
Edytowane przez Pieka dnia 05.08.2010 14:33:06
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spaik
A ta strona byla nowo zainstalowana na silniku v7.01? Czy robiles aktualizacje ?

Ja na obu moich stronach po aktualizacji mam taki błąd. Można to zobaczyć na mojej stronie testowej.

http://www.testow...l/news.php
 
Reyn
Skoro nie działa to oczywiste jest, że coś mu przeszkadza. Wyłącz wszystkie panele i zostaw tylko ten i wtedy zobacz.
 
poki289
Ja dodałem panel na PHP-Fusion v7.01 (świeżo zainstalowany), skórka Gillete i śmiga aż miło.
 
www.add-ons.pl
Spaik
Reyn napisał/a:
Skoro nie działa to oczywiste jest, że coś mu przeszkadza. Wyłącz wszystkie panele i zostaw tylko ten i wtedy zobacz.


Miałeś racje. Gryzie się z nawigacją a mianowicie z accordion navigation panel. Wtyczka ta nie działa poprawnie pod najnowszym fusionem. Przeczytałem to na supporcie uk. Dzieki za odpowiedzi Smile


Ehm probuje dostosować plik news.php z tej wtyczki i dorzucic kod do najnowszej wersji lecz wyskakują mi ciagle błędy. Wie ktoś co i gdzie trzeba dodać aby móc wybierać i podglądać wybrane zdjęcia podczas pisania newsa?


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 14.08 - 18:55

Edytowane przez Spaik dnia 07.08.2010 20:11:15
 
DJKondziu
Mam pytanie: Czy zwykłe newsy (news.php), umieszczone pod Manset News Panel mogą się wyświetlać dopiero np. od 5 do 12, gdyż pierwsze cztery występują właśnie w tym panelu? Chodzi mi o to, aby newsy 1-4 po prostu się nie dublowały w dwóch panelach.

Pozdrawiam, Konrad

Add:
Już do tego doszedłem :)

w pliku news.php zastępujemy linię ~29 tym:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

gdzie:
4 - pierwszy wyświetlany news
12 - ostatni wyświetlany news

Pozdrawiam
Edytowane przez DJKondziu dnia 27.08.2010 17:41:47
 
LG Fan
Mam problem, instalacja odbyła się chyba pomyślnie wszystko niby działa ale tylko w podglądzie panela.
Gdy tylko włączam panel na stronie robi się kicha. Obrazki z każdego newsa rozjeżdżają się po kolei w dół.
Próbowałem wgrać panel po raz drugi nic nie dało. Myślałem że "gryzie" się on z innym - powyłączałem wszystko także nie pomogło.
Błędy:
  1. Obrazki zjeżdżają w dół.
  2. Lista newsów po prawej stronie jest nieruchoma,brak przewijania.

img256.imageshack.us/img256/4783/przechwyt1.jpg

Sprawdzałem także innego tego typu panele. Z każdym mam problem. Nie chcą wyświetlać newsów, zazwyczaj puste ramki.
Edytowane przez Pieka dnia 26.12.2010 23:57:02
 
www.secretland.net.pl
Madara
Witam! Czy istnieje możliwość, by nie wyświetlały się obrazki do newsów w jego fragmencie?

 
master91d
Mam mianowicie taki problem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i nic nie rozumiem z tej instrukcji. Moze ktos mi to wytlumaczyc?
1 --------------
Go to admin panel/custom pages and preview this code (DONT SAVE):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2 ----------------
administration/news.php replace with modifided news.php.

locale/english/admin/news.php replace with modifided news.php



PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 20.09 - 01:58

Edytowane przez Pieka dnia 20.09.2010 02:00:54
 
Madara
Odnośnie pierwszego to nie wiem, ale może wynikać z tego, że nie stworzyłeś bazy danych.

Aby ją stworzyć wejdź w panel administratora, po czym przejdź do "dodatkowe strony". Tytuł strony wpisz co chcesz, a w jej zawartości wklep ten kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Podaj hasło administratora i wciśnij "podgląd". Gotowe. Napisz jaki będzie tego efekt.


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 20.09 - 19:02

Edytowane przez Pieka dnia 20.09.2010 19:01:23
 
Black13
Witam! Zainstalowałem sobie ten panel. Miałem błąd ale naprawiłem zgodnie z wskazaniami, które były na początku tego tematu. Wgrałem byle jaki obrazek małego rozmiaru. Chcę dodać newsa wybieram grafikę wpisuje byle jaki temat i treść. Po dodaniu newsa panel wygląda tak:
http://img401.ima...052292.jpg

Co mam zrobić żeby pokazywały mi się newsy ?
 
Meelman
Mam to samo co kolega wyżej. Dodałem obrazek, wyświetla się tylko miniaturka. Co z tym zrobić? (ver. v7.01.02)

Adres www: www.loong3d.pl

@Problem naprawiony wrzuciłem pliki w formacie jpeg.

Niestety pojawił się następny problem. Klikając np. na poradniki, dowiedz się więcej... Przenosi mnie do złego newsa. A np. w opóźnienie, nowości ze strony już w ogólnie nie mogę kliknąć.

Gdzie zmienić kolor tła, ponieważ taki biały trochę bije po oczach?
Edytowane przez Drecha dnia 18.01.2011 16:13:59
 
www.loong3d.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl