ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
System pinesek do galerii (coś takiego jak na nk.pl)
mateusz880
Szukałem ale nie znalazłem.
Jak istnieje to proszę o link do tego pliku.
Edytowane przez khaman dnia 25.01.2010 13:31:27
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 02:57:27
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
adi2
Byś musiał do admina nk pisać bo tu raczej nie znajdziesz.
 
Reyn
I myślisz że poda mu taką wtyczkę jeszcze zakodowaną do php-fusion? Pomyśl a później pisz...
 
jantom
O hooo chozziii? Proszę o wytłumaczenie, nie wszyscy muszą korzystać z NaszejKlasy...
 
http://jantom.info
adi2
jantom napisał/a:
O hooo chozziii? Proszę o wytłumaczenie, nie wszyscy muszą korzystać z NaszejKlasy...

Na nk masz opcje przypięcia do fotki pineski na tej pinesce można dać własny opis link do profilu itp.
Np.Jesteś na zdjęciu z kumplem to możesz wczepić pineske ,że to on.
 
bartek124
Heh, chciałbym zobaczyć klona naszej-klasy postawionego na PHP-Fusion Grin. Nie chce mi się grzebać jak ten system pinesek działa na NK, ale mysle ze to będzie po prostu div okalający zdjęcie, a w nim jakieś spany display:block, position:absolute, a w bazie zapisana pozycja pinesek. Raczej łatwe do odczytania/umieszczenia na zdjęciu, gorzej z oskryptowaniem w JavaScript/zapisywaniem, ale tu z pomocą jQuery biegnie Smile
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
mateusz880
To jest tylko propozycja.
Dlatego ten dział powstał, chyba po to został stworzony.
 
bartek124
Nie wiem czemu, ale mnie naszło Grin.

Efekt na teraz: http://bartek124....
Nie obiecuje, że to skończe, lub przynajmniej przystosuje do Fusiona, bo nie widze wiekszego sensu takiej modyfikacji, ale pobawic sie mozna Wink
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
medyq
bartek124 napisał/a:
Heh, chciałbym zobaczyć klona naszej-klasy postawionego na PHP-Fusion Grin.


Zapraszam do siebie Grin Grin

Btw fajny efekt Ci wyszedł. Ciekawe jak się akcja rozwinie z tym modem Grin
 
Spoczywaj w pokoju... daveone
Bartek ale to byłby czad, efekt rewelacyjny!
Nawet dla samego przedstawienia światu Twoich możliwości.
Wiele serwisów opartych o php-fusion na pewno zainteresowałoby się Tą modyfikacja, to już Web 2.0 na maxa, nie tylko dodanie komentarza ale też pineski dodawane przez użytkowników, brawo Bartek, jestem pod wrażeniem.
 
shaiboos
Jest też plugin do jquery: http://www.bennad...agging.htm

Tagowanie (oznaczanie) zdjęć wygląda co prawda bardziej w sposób a la Facebook/Grono/Flickr.
 
www.bialo-zieloni.pl
Spoczywaj w pokoju... daveone
shaiboos napisał/a:
Jest też plugin do jquery: http://www.bennad...agging.htm

Tagowanie (oznaczanie) zdjęć wygląda co prawda bardziej w sposób a la Facebook/Grono/Flickr.


Shaiboos nie wiem jak Ty ale ja uważam to rozwiązanie nawet za ciekawsze od pinezek wykonanych przez nk, super.
 
mateusz880
bartek124 fajnie ci to wyszło pewnie każdy ma na swojej stronie fajne zdjęcie i chciał pokazać co gdzie się znajduje np. Stare plany miejscowości

Wiadomość doklejona:
I co wszystkim się podoba czyli potrzebny jest użytkownikom php-fusion.

Wiadomość doklejona:
odświeżam
Edytowane przez mateusz880 dnia 26.03.2010 11:41:10
niepale4.jpg
 
Krystian
Odświeżam temat - byłbym bardzo zainteresowany taką wtyczką, o ile da się ją wykonać. Fajnie jest to rozwiązane na FB, niestety nie jestem programistą i samodzielne napisanie takiej wtyczki przerasta moje możliwości. Czy obeznani w temacie potrafią coś w tym względzie ruszyć?
 
czegoj
To i ja się dopiszę a nóż ktoś się skusi. Mnie bardziej niż opisywanie zdjęć potrzebne było opisywanie map. Pineski miałyby działać mniej więcej w ten sposób, że umieszczając mapę w galerii użytkownicy mieli by możliwość nanoszenia na nią swoich punktów z opisem. Szczytem marzeń byłoby gdyby admin mógł je zatwierdzać i edytować. Tłumaczę po co mi taki efekt. Jestem długoletnim graczem RPG i jeśli udałoby się stworzyć coś podobnego o czym wspominam, można byłoby pokusić się o robienie wspólnych map. Gdzie jeden użytkownik dodawałby mapę a reszta by ją wypełniała. Coś takiego byłoby super pomysłem na wspólne tworzenie określonych, miejsc, lokacji itd. Nie wiem czy jest to wykonalne, ale google maps sobie radzi więc może jakaś prostsza wersja mogłaby powstać na nasze PHP-fusion.
 
www.krysztalyczasu.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl