ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Propozycja Polskiej wikipedii o PHP-Fusion
zezol
Ja również mogę pomóc jak będzie potrzebna pomoc. Mogę pomóc z konfiguracją, administracją itp. oraz przy treści też w razie czego.
Edytowane przez zezol dnia 04.01.2010 23:31:54
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 10:07:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
Zgadzam się z użytkownikiem @khaman, oraz nie może to być pierwsza lepsza osoba. Musi to być osoba odpowiedzialna. Ja nie chce być tą osobą ponieważ nie zawsze mam czas, jedynie będę mógł pomóc od czasu do czasu coś napisać, a inni będą od tego aby skorygować moje błędy.
Moim zdaniem taka osoba powinna:
- mieć staż na tym supporcie
- reprezentować jakąś tam wiedzę na temat PHP-Fusion (trochę powyżej podstawowej)
- być osobą odpowiedzialną
- nie mieć żadnych ostrzeżeń od administracji
- powinna znać regulamin i wszystkie zasady panujące na stronie
- no i oczywiście być człowiekiem Smile
- umieć pracować w zespole i mieć troszkę czasu (chyba najważniejsza cecha w tych czasach)

Moim zdaniem co potrzeba na start:
- Szaty graficznej
- dobrego pomysłu jak rozmieścić treść i sposób szukania

Pozdrawiam i czekam na projekt.
Edytowane przez piotrek199214 dnia 04.01.2010 19:35:44
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
jantom
Oficjalne stanowisko administracji Polskiego Oficjalnego Supportu PHP-Fusion

W imieniu całej ekipy chciałbym przedstawić nasze ostateczne stanowisko w sprawie dotyczącej założenia Wikipedii o PHP-Fusion.
Jako administratorzy Polskiego Oficjalnego Supportu PHP-Fusion nie będziemy angażować się w zarządzanie niniejszym projektem, poza udostępnieniem subdomeny i przestrzeni na serwerze.
Oczekujemy, że projekt będzie w pełni zarządzany przez użytkowników, którzy wyłonią spośród siebie osobę odpowiedzialną za całość przedsięwzięcia oraz za dalszą komunikację z administracją serwera. W powyższy wybór nie będziemy ingerować, jedynie liczymy na Waszą rozwagę.

Edytowane przez jantom dnia 04.01.2010 22:18:58
 
http://jantom.info
ostry38
Ja tam mogę się zaangażować Smile [Choć troszkę mnie tu nie było]
Więc mogę pomóc Smile
Hmm instalacje też mógł bym wziąć na siebie Smile [jestem na zwolnieniu do 17] więc troszkę czasu mam Smile

Pozdrawiam.
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
zezol
Nie mam zamiaru się chwalić (bo nie ma za bardzo czym), pokaże tylko wiki, na które postawiłem i zarządzam. Więc w razie czego mogę się czymś zając lub pomóc.
http://wiki.andro...
http://wiki.lua.pl (dawno nie ruszana z racji zmiany właściciela lua).

Pozdrawiam
Edytowane przez zezol dnia 05.01.2010 00:05:25
 
poki289
khaman napisał/a:
Wszyscy użytkownicy, którzy mają udział w tym temacie, otrzymali o demie PW z chęcią bycia prze zemnie Administratorem Wikipedii.


Administrator powinien znać zasady pisowni i nie zaczynać kariery od spamowania PW wszystkim użytkownikom w temacie..

Co do pisowni, to pisałem to na szybko. A spamowanie było jedyną formą komunikacji z użytkownikami Supportu, ponieważ nie używam najpopularniejszego i najbardziej komercyjnego komunikatora, jakim niewątpliwie jest Gadu-Gadu.
Pieka napisał/a:
Najlepiej by bylo gdybyscie sie miedzy soba dogadali i wyznaczyli jedna osobe odpowiedzalna za konto. Dopiero wtedy mozecie je dostac i zaczac dzialac. Pozniejsze ustalenia pozostawiam Wam i prosze tylko o informacje.


I tak właśnie zrobiłem! Nic mi nie było wiadomo że dan zgłosił swoją kandydaturę, więc chciałem ruszyć projekt.
Oczywiście jestem za aby dan otrzymał takie uprawnienia.
Swoją drogą zgłosiłem chęć pomocy i stworzenia "czegoś", a w zamian otrzymałem kilka nie miłych PW.
Jeżeli chodzi o szatę graficzną, mogę się podjąć tego wyzwania, tak jak kolega ostry jestem na zwolnieniu do końca tygodnia, więc czasu troszkę mam.
 
www.add-ons.pl
Reyn
Dan wysłał PW do osób które wypowiedziały się w tym temacie, skoro nic nie dostałeś to nie nasza wina. Pisanie na szybko nie jest dobre, szczególnie kiedy chcesz się podjąć takiego zadania. Jest coś takiego jak autopodkreślanie błędów w Mozilli, wtedy można łatwo znaleźć błędy. Jeśli Ci się nie chce to nawet nie myśl, że taki Administrator dostanie poparcie. Tak jak wcześniej pisałem, nie gorączkuj się. Skoro Dan napisał, że się tego podejmie to na pewno to zrobi. To nie jest tak hop. Trzeba wszystkie pliki wgrać, zainstalować i dostosować do punktu działania. Są jeszcze zmiany kosmetyczne typu grafika. Co do GG to też staram się nie używać do pomagania. Tak jak niektórzy Administratorzy mają w podpisie "Nie pomagam na GG" tak i ja pozwoliłem sobie ten wpis dać.

Mam nadzieje, że żadna kłótnia z tego nie powstanie. Chciałem tylko wyjaśnić parę spraw. Dan, jak coś ruszy to daj znać.
 
ostry38
Więc Panowie jak z tym robimy bo ja jestem chętny aby się w t zaangażować. A pw nie dostałem Sad.
Pozdrawiam.
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
Szapko
Tak jak pisał Reyn: napisałem na PW do osób, które zadeklarowały chęć pomocy przy Wiki PF. Jednak gdy teraz zacząłem czytać posty wywnioskowałem, że nie wszyscy dostali wiadomości. Sprawdziłem i faktycznie - nie wiem czemu, ale PW wysłało się tylko do dwóch osób (możliwe, że mi internet rozłączyło wtedy, bo czasami miewam takie problemy).
Jako, że nie dostali ich wszyscy, którzy się zgłaszali zapytam tutaj:
czy chcecie oddać Wiki pod moją opiekę? Zdanie wszystkich powinno być jednoznaczne. Chyba, że ktoś inny chce się tego podjąć, to mogę chętnie odstąpić z kandydatury. Wink
Pisałem już w tej sprawie do Pieki, który powiedział abym zaczekał na potwierdzenie wszystkich, wtedy mam do niego napisać.

P.S. O tym, że Wiki ruszy po świętach pisałem nim Pieka zaproponował subdomenę i konto i miałem zamiar instalować ją na innym serwerze, w tym wypadku muszę poczekać, aż będę miał do dyspozycji konto od Pieki.
 
ostry38
JA jestem za Smile [tylko żeby można było jakieś info tam dodawać] Smile
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
Reyn
Również zostawiam Wiki w rękach Dana Smile
 
Krzysiek1312
Reyn napisał/a:
Dan wysłał PW do osób które wypowiedziały się w tym temacie, skoro nic nie dostałeś to nie nasza wina.


Moja wina to także nie jest mimo, że w temacie udział wziąłem. Kolega dan wytłumaczył się jednak..

Mnie to w sumie bez różnicy. Nie oddaję głosu ani na jednego, ani na drugiego kandydata. Trzeba zacząć działać, a zainstalować zawsze można na innym serwerze i przenieść. Póki co jednak traci cenny czas na do niczego nie prowadzące pogaduchy.

Zakładaj Dan tą stronę i będzie z głowy. Ja jestem w sumie za takim rozwiązaniem, aby równocześnie pomysłodawca projektu jak i twórca witryny (dan) zarządzali Wiki.
 
bartek124
Podoba mi się inicjatywa, brawo! Smile
Moje pełne poparcie, oby to nie był słomiany zapał.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Krzysiek1312
Dziś już 12.. a ja żadnej następnej wiadomości nie dostałem.. i żadnego linku także..
 
Reyn
To że ty masz full czasu żeby pisać takie głupoty to nie znaczy że inni mają. Są obowiązki poza komputerem. Dan jeszcze ma swoją stronę ^^ Spokojnie, nie pali się, wszystko w swoim czasie...

PS Daję treść PW które dostałem od Dana:
Witam!

Odnośnie postu [TU BYŁ LINK DO TEGO TEMATU]
piszę iż mogę się podjąć opieki nad kontem jeżeli nikt z Was nie ma nic przeciwko. Ok?


Link skasowałem bo po co Pfft
Mam nadzieje że to choć trochę Cię uspokoi Smile
Edytowane przez Reyn dnia 12.01.2010 17:50:39
 
Krzysiek1312
Niekoniecznie mam full czasu, ale wchodzę po prawie tygodniu, a żadnych wieści jak nie było tak nie ma. Ja osobiście PW nie dostałem, ale było już wyżej napisane, że nie wszyscy otrzymali, ok.

Poza tym nie jestem nie spokojny, a próbuję odkopać temat, bo znów stoimy w miejscu.
 
zezol
Rozmawiałem parę razy z @danem a dzisiaj dostałem od Niego wiadomość, że nie może się podjąć zajmowania Wiki. Sugerował abym ja go zastąpił, ale nie mogę sobie od tak sam decydować.

Dlatego kieruję do Was pytanie i proszę o ew. sugestie.
Czy zgadzacie się abym ja zajął się Wiki? Jeśli macie przeciwskazania co do mojej kandydatury lub macie propozycję osób - proszę pisać.
 
Reyn
Dużo razy pomogłeś i chyba ani jednego osta więc ok o ile nie zrezygnujesz z braku czasu etc...
 
piotrek199214
zezol napisał/a:
Rozmawiałem parę razy z @danem a dzisiaj dostałem od Niego wiadomość, że nie może się podjąć zajmowania Wiki. Sugerował abym ja go zastąpił, ale nie mogę sobie od tak sam decydować.

Dlatego kieruję do Was pytanie i proszę o ew. sugestie.
Czy zgadzacie się abym ja zajął się Wiki? Jeśli macie przeciwskazania co do mojej kandydatury lub macie propozycję osób - proszę pisać.


Zgadzam się!.
Edytowane przez piotrek199214 dnia 16.01.2010 21:37:11
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Krzysiek1312
To Ty Piotrze się zgaszaj, a ja się zgadzam Wink
Edytowane przez Krzysiek1312 dnia 16.01.2010 20:04:13
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl