ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Integracja z phpBB3 v0.6
Glazio
Dobra zmodyfikowałem sam, ale po zainstalowaniu tego cacka przestała i działać stronaFrown
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 18:08:56
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
weogrim
Dowiem się wreszcie o jaką stronę chodzi? Jeśli o tą z twojego profilu to wszystko działa, a jeśli o inną to napisz co rozumiesz przez przestała działać.

Jeśli modyfikowałeś sam to musiałeś popełnić jakiś błąd. Wgraj pliki z paczki, i zrób wszystko zgodnie z instrukcją zawartą w pierwszym poście.
Edytowane przez weogrim dnia 28.11.2009 18:34:22
 
http://weogrim.pl
Glazio
To ta działa wszystko jak należy, ale nie mogę się na nią zalogować.
 
weogrim
Ja się na twojej stronie normalnie zarejestrowałem, przysłało mi maila i zarejestrowało mnie na forum. Potem się zalogowałem. Musisz mieć jakiś błąd w pliku setuser.php, bo w adresie masz dodaną jakąś pustą zmienną dest:
http://areczka.orge.pl/setuser.php?user=weogrim&dest=

Przez nią skrypt chyba się zapętla i cały czas odświeża. Gdy usunąłem ją z paska normalnie mnie zalogowało.

Edit:

Dodałem najnowszą wersję z możliwością automatycznego logowania i wylogowywania z portalu na forum i odwrotnie.

Edit2:

No i kolejna wersja. Dodana została możliwość zmiany nicka, e-maila i hasła przez portal.
Na forum możliwość zmiany e-maila, hasła i nicka musi być wyłączona dla każdej grupy.
Załącznik w pierwszym poście.
Edytowane przez weogrim dnia 29.11.2009 00:55:33
 
http://weogrim.pl
Spoczywaj w pokoju... daveone
A do czego potrzebne jest podanie prefixu naszego fusiona?
I wlasciwie gdzie go szukac?

W najnowszej wersji mozliwosci wygladaja imponujaco!
 
Reyn
Wtyczka działa wyśmienicie ale mam dwa problemy:

1. Po wklejeniu kodu do pliku theme.php wyskakuje mi takie coś:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. Po wielokrotnym scaleniu konta nadal wyświetla mi się informacja ze scaleniem konta. Czy tak miało być?

Pozdrawiam
 
zezol
@Reyn, jeśli wkleiłeś to np. w funkcji render_page, to do jej global dodaj zmienną $userdata.
 
Reyn
edit:
Już kumam, problemy zostały rozwiązane.
Edytowane przez Reyn dnia 02.12.2009 19:30:06
 
Spoczywaj w pokoju... daveone
Zezol moze Ty odpowiesz na moje pytanie ,pewnie jest to oczywiste ale ja jestem calkowicie zielony w tym temacie Sad
 
Reyn
Może je pomogę. Z tego co rozumiem prefiks fusiona jest potrzebny do automatycznej rejestracji i logowania. Prefiks należy zmienić w pliku /forum/includes/constants.php z paczki weogrima, a dokładniej w 270 linii.
 
GanjuhA
No więc mam zainstalowaną wersje php-fusion 7.00.06 + phpbb3 3.0.6 + integracja v0.5
i mam jak narazie jeden poważniejszy problem z tym wszystkim, a mianowicie nie da się zmienić niczego w profilu użytkownika, gdy już się coś wpisze to wraca poprzednie wartości, a gdy chce zmienić email bez wpisania hasłą to wyskakuje błąd na stronie, który jest spory ale strona sie wyświetla a i tak nic nie ulega zmianie...
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy wystarczy że usune te linie i będzie chodzić? Na PHP jeszcze sie malo znam choc nadrabiam zapalem :P
Edytowane przez Pieka dnia 03.12.2009 09:44:05
 
www.cs4fun.pl
Reyn
Chciałbym się wtrącić do wypowiedzi GanjuhA. Otóż błąd leży w pliku includes/update_profile_include.php . Gdy wgrałem oryginalny plik, zmieniało dane, ale tylko w fusionie co jest oczywiste. Mógłby ktoś zapodać nowy plik, albo swój działający?

Pozdrawiam
 
GanjuhA
Dołączam się do prośby... Chyba że sam sobie z tym poradzę to dam znać.


Powoli do tego dochodze, już mam email i stronke ;P ale za chiny nie moge znalezc jak polaczyc haslo bo wiem ze w phpbb3 jest ono hashowane inaczej...


Poszukałem, pozmieniałem i jak narazie u mnie działa:
Email
ICQ#
Adres WWW
AIM ID:
MSN
Yahoo
Skąd
Data urodzin

Pozdrawiam
GanjuhA dodał/a następującą plik:
int_poprawka_ganjuha.zip [10.15kB / 414 Pobrane]

Edytowane przez GanjuhA dnia 04.12.2009 15:08:12
 
www.cs4fun.pl
weogrim
Poprawiłem plik update_profile.php. Wgrałem przypadkiem plik z mojej strony, a nie zmodyfikowany pod phpbb3.

Załącznik w pierwszym poście.
 
http://weogrim.pl
SebaZ
GanjuhA napisał/a:
Dołączam się do prośby... Chyba że sam sobie z tym poradzę to dam znać.


Powoli do tego dochodze, już mam email i stronke ;P ale za chiny nie moge znalezc jak polaczyc haslo bo wiem ze w phpbb3 jest ono hashowane inaczej...


Wystarczy wykorzystać wbudowany w PHPBB3 mechanizm hashowania hasła. Po co robić coś na nowo skoro masz już to na tacy podane, a w przypadku aktualizacji phpbb mechanizm też się uaktualni.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
weogrim
Albo przesłać hasło shashowane md5 (1x), wtedy przy logowaniu usera w phpbb3, hasło zostanie automatycznie zakodowane przez wbudowany system phpbb3.
 
http://weogrim.pl
SebaZ
weogrim napisał/a:
Albo przesłać hasło shashowane md5 (1x), wtedy przy logowaniu usera w phpbb3, hasło zostanie automatycznie zakodowane przez wbudowany system phpbb3.

Nie ma znaczenia co przeslesz, wazne jak zapiszesz Wink
Edytowane przez Pieka dnia 05.12.2009 10:27:29
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
GanjuhA
Znalazłem tą funkcję hash-ującą z phpbb3 i samo md5 nie wystarczy... Tylko mam mały problem z importem tej funkcji do pliku. Gdy wpisuje include lub require to skrypt staje w tym miejscu i nic więcej się nie wyświetla, jestem początkujący w PHP więc proszę o jakąś pomoc lub podpowiedź... Funkcja hash-ująca jest moim zdaniem w pliku
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
pod nazwą phpbb_hash.
 
www.cs4fun.pl
weogrim
SebaZ napisał/a:
Nie ma znaczenia co przeslesz, wazne jak zapiszesz Wink


Chodziło mi zapisanie hasła do bazy phpbb3 w postaci hasha w md5. Tak działa moja integracja Wink
 
http://weogrim.pl
SebaZ
weogrim napisał/a:
SebaZ napisał/a:
Nie ma znaczenia co przeslesz, wazne jak zapiszesz Wink


Chodziło mi zapisanie hasła do bazy phpbb3 w postaci hasha w md5. Tak działa moja integracja Wink
A czy możesz sie na tak zahashowane hasło zalogowac? Wątpię
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl