ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Method not Implemented POST/GET not supported podczas dodania panela lub strony
lopekpl
Witam
Mój problem polega na tym, że gdy próbuje dodać nowy panel (nie jest on pisany przeze|mnie, tylko ściągnięty z tej strony), nawet panel oryginalny np. user_info_panel wyświetla mi się strona z napisem:
Method Not Implemented

POST to /administration/panel_editor.php not supported.


Dzieje się tak samo gdy chcę np wprowadzić dane do bazy danych za pomocą podglądu dodatkowej strony.

PHP-Fusion v7.00.05 Core PL.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 29.07 - 12:50

Edytowane przez Pieka dnia 27.03.2011 16:13:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 17:47:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Tak jest od poczatku, czy od niedawna. Jesli od niedawna, to wyglada na zmiany w konfiguracji serwera i brak obslugi metody POST. Wyglada na to, ze bedziesz zmuszony korzystac tylko z GET, a co za tym sporo zmienic.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lopekpl

Strona stoi dopiero od 2-óch dni i przez te dwa dni tak zawsze było. Postawiłem też stronę na yoyo.pl na próbę i tam to wszystko działało. A co musiałbym pozmieniać, żeby móc normalnie korzystać ze strony? Nie mam na myśli serwera oczywiście Shock
 
bartek124
Bardzo wiele, poza tym nie wyobrażam sobie działania np. rejestracji czy forum po get. Gdzie masz ten serwer?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
lopekpl
Strona stoi na serwerze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.
www.zosprp.pl - To jest ich strona

A moja strona ma być pod adresem http://www.zawady...

EDIT

Sprawdziłem i na serwerze jest wyłączona funkcja register_globals i z tego co się doczytałem na googlach to jest tego właśnie wina...

Wiadomość doklejona:
bartek124 napisał/a:
Bardzo wiele, poza tym nie wyobrażam sobie działania np. rejestracji czy forum po get. Gdzie masz ten serwer?


Jeśli chodzi o rejestrację to sprawdzałem i działa normalnie bez żadnych zmian.
Edytowane przez lopekpl dnia 29.07.2009 17:44:48
 
Pieka
lopekpl napisał/a:
...Sprawdziłem i na serwerze jest wyłączona funkcja register_globals i z tego co się doczytałem na googlach to jest tego właśnie wina...

PHP-Fusion v7 jest przeznaczony wlasnie do pracy przy wylaczonym register_globals, wiec nie trafiles. Poza tym, wiekszosc szanujacych sie hostingow ma ze wzgledow bezpieczenstwa wylaczona m.in. te funkcje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lopekpl
Ok. To co mogę zrobić, żeby to działało?
 
bartek124
Nie masz w katalogu administration jakiegoś pliku htaccess? Skoro rejestracja, shoutbox itp działają to administracja też powinna.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
lopekpl
Sprawdziłem nie ma żadnego pliku htaccess.
 
bartek124
W sumie htaccess pewnie i tak nic by nie robił. To jakieś błędy w konfiguracji serwera, zapytaj o to swoich Adminów czy ten serw ma jakąś specyficzną konfigurację. Szukałem trochę, czytałem o jakichś firewallach, jednak dziwi mnie, że praktycznie we wszystkich tematach była mowa tylko błędzie w panelu admina...
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Pieka
Moze byc ograniczenie do glownego katalogu. Tak, czy inaczej jest to kwestia konfiguracji serwera.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gacek936
Witam, mam dokladnie ten sam problem na tym samym serverze, widze ze jakos udalo wam sie poradzic z tym bledem.. Mozecie pomoc i powiedziec w jaki sposob to zrobiliscie ?? Z gory dziekujeSmile

Moja strona to: http://www.bobrow...l/news.php
 
jbork
Coś widzę, że wszystkie strony na serwerze osp.org mają ten sam problem. Strona www.przywidz.osp.... też
 
dogun100
Witam wszystkich Smile
Problem bierze się stąd, że zawartość zmiennej POST przy dodawaniu panelu jest podobna do jednego ze sposobów na włamanie się do stron internetowych. Na naszym serwerze jest zainstalowany mod_security2 i to on blokuje wykonywanie podejrzanego skryptu.
Wszystkich używających PHPFusion na naszym serwerze i mających ten problem prosimy o przesłanie maila na adres webmaster.osp.org.pl.
Zostanie dodany wyjątek do konfiguracji dla Waszych stron internetowych.
Pozdrawiam
 
jbork
Potwierdzam. Strona www.przywidz.osp.... już działa poprawnie.
 
jotkoluszki
Tak jak w post 1. Zaktualizowałem na 7_00_7. Wchodzę na serwerze w PA/ Zarządzanie stroną/zarządzanie panelami/dodaj nowy panel. Jak chcę dodać panel bądź edytować to wyswietla się strona z błędem HTTP 501. Pobrałem najnowszą paczkę php-fusion_7-00-07-pl i plik panel_editor.php nadpisałem w administration/ ale nic to nie pomogło. Czy da się jeszcze coś zrobić ?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03 - 16:10
 
krystian1988
Wiki podpowiada:
Nie zaimplementowano - serwer nie dysponuje funkcjonalnością wymaganą w zapytaniu; ten kod jest zwracany, gdy serwer otrzymał nieznany typ zapytania.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03 - 16:10

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
jotkoluszki
Jestem naprawdę zielony, dopiero zaczynam, czy można jaśniej ?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03 - 16:10
 
jbork
A ja mam coś takiego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy to jest wina serwera, czy coś z php-fusion. Wersja 7.00.07, powyższe porady już wykonałem.

Acha, przed aktualizacją z wersji 7.00 do wersji 7.00.07 (wszystkie etapy zachowane) mogłem dodawać panele. Teraz nie.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03 - 16:10

Edytowane przez jbork dnia 17.02.2010 12:43:13
 
jotkoluszki
W moim przypadku zwróciłem się do administratora serwera, okazalo się że serwer blokował dostęp. Po odpowiednim ustawieniu mogę obecnie dodawać panele.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03 - 16:10
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl