ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Zarabianie na PHP-fusion ????
PCKomputer
Czy jest mozliwosc zarabiania kasy na robieniu stron WWW w PHP-fuison ???? Prsze o odpowiedz
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 05:40:08
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Flux
PHp-Fusion jest darmowym skryptem i nie sądzę aby jego autor na to pozwalał. Wyobraź sobie, że Ty napiszesz taki system zarządzania treścią, umieścisz go w necie dla publiki, a jakiś koleś będzie brać kasę za żerowanie na czyjejś ciężkiej pracy. Według mnie to trochę nie fair. Smile

Pozdro! Wink
 
www.jarolab.na11.pl
Shaolin
Zależy co masz na myśli... Jeśli masz zamiar zarabiać na instalacji PHP-Fusion, robieniu infusions czy skór na zamówienie - wtedy ok. Nie możesz jednak sprzedawać modyfikacji, które nie zostały przez ciebie napisane ani żadnych dodatków do PHP-Fusion, które nie są twojego autorstwa (np. podręcznika użytkowania PHP-Fusion autorstwa jantoma, który ostatnio ktoś próbował sprzedać na allegro Wink).
working
 
PCKomputer
mogl by sie pan Shaolin skontaktowac na gadu-gadu podaje gg 5199462. CZEKAM. PILNE
 
Largo
Shaolin jest kobietą, tak dla informacji Grin
 
http://www.securitycenter.pl/
MajsterBieda
Shaolin jest kobietą, tak dla informacji

...a kto to sprawdzał... może to facio... Wink

//Shaolin: ekhm... ^^
Edytowane przez Shaolin dnia 13.11.2005 18:21:07
 
monika9999

Ja bym sie chciała dowiedzieć czy to jest dozwolone zakładać np kolegą PhP fusiony za pieniadze.
 
http://frux.zaa.pl
piteq
Ja bym sie chciała dowiedzieć czy to jest dozwolone zakładać np kolegą PhP fusiony za pieniadze

Shaolin wyrażnie napisała
Jeśli masz zamiar zarabiać na instalacji PHP-Fusion, robieniu infusions czy skór na zamówienie - wtedy ok.

Więc jeśli sprowadza sie to do instalacji i ewentualnie późniejszej administracji CMSa to oczywiście że tak.
 
Shaolin
PCKomputer napisał/a:
mogl by sie pan Shaolin skontaktowac na gadu-gadu podaje gg 5199462. CZEKAM. PILNE


Sorry, ale raczej nie udzielam porad na gg, zwyczajnie mi się nie chce Wink. Pisz na forum albo na PW jeśli masz jakieś pytania co do tematu Smile.
working
 
Pieka
Shaolin napisał/a:
Zależy co masz na myśli... Jeśli masz zamiar zarabiać na instalacji PHP-Fusion, robieniu infusions czy skór na zamówienie - wtedy ok. Nie możesz jednak sprzedawać modyfikacji, które nie zostały przez ciebie napisane ani żadnych dodatków do PHP-Fusion, które nie są twojego autorstwa (np. podręcznika użytkowania PHP-Fusion autorstwa jantoma, który ostatnio ktoś próbował sprzedać na allegro Wink).


Tak, nic dodac, nic ujac Cool
Sprzedawac mozesz tylko to, co zrobiles lub tez swoja prace.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wooya
ja kiedys zarobilem na php-fusion (www.zck.org.pl). a dokladniej na przystosowaniu tej strony do wersji mls (przepisanie wszystkich skryptow) Smile
Edytowane przez Pieka dnia 17.11.2005 12:19:58
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
dubus
A czy mozna postawic wlasna komercyjna strone www w oparciu o PHP fusion? Chodzi o to, ze za tresci tam wystawione, pobierana byla by oplata. Cos jak reklama internetowa.
 
Pieka
dubus napisał/a:
A czy mozna postawic wlasna komercyjna strone www w oparciu o PHP fusion? Chodzi o to, ze za tresci tam wystawione, pobierana byla by oplata. Cos jak reklama internetowa.


Wszystko juz bylo na ten temat powiedziane, wystarczy poszukac!
Tak, mozesz zarabiac na stronie opartej na PHP-Fusion.

---------------------------------------------------------------------------------

Wooya napisał/a:
ja kiedys zarobilem na php-fusion (www.zck.org.pl). a dokladniej na przystosowaniu tej strony do wersji mls (przepisanie wszystkich skryptow) Smile


Cwaniak! Pfft Pfft
Grin
Powered by PHP-Fusion v4.01 (c) 2003-2004
Grin
Edytowane przez Pieka dnia 17.11.2005 12:21:14
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl