ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Forum się rozjeżdża na skórce PW by Pilchu
resorte
Witam,

jak na forum umieszczę link jako tekst źródłowy, czyli link jest pomiędzy "code" to wtedy forum strasznie się "rozjeżdża" - ogólnie cała strona wygląda nieciekawie - widać to na zdjęciu w załączniku. Co w takiej sytuacji mogę zrobić, aby tak to nie wyglądało? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
resorte dodał/a następującą grafikę:
1_3.jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 07.05.2024 10:17:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
To nie jest wina skorki. W tresci posta wstawiony zostal adres w code, ktory nijak nie jest skracany.
Zainteresuj sie tematem przyklejonym: http://www.php-fu...ad_id=9556 lub zmniejsz szerokosc pola code, co rowniez jest opisane, oczywiscie w innym temacie. Ostatnie realizujesz w pliku maincore.php.

Edit: Z tego, co widze na Twojej stronie (www.frenchrap.pl) wynika, ze masz zbyt waska skorke i nawet glowna strona wyglada co najmniej dziwnie. Ale moze wlasnie taki byl Twoj zamysl, nie wiem.
Masz do wyboru dwie rzeczy:
  1. Poszerzyc skorke.
  2. Usunac na forum boczne panele.

Lub obie rzeczy jednoczesnie. Co i jak zrobic opisano na forum, wystarczy tylko poszukac.
Edytowane przez Pieka dnia 04.04.2009 12:16:31
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
resorte
Do mojej skórki nie mogę znaleźć nic na temat jak ją poszerzyć. W theme.php nie mam czegoś takiego jak render_page.

Załączę pliki theme.php, oraz styles.css. Może ktoś pomoże jak zmienić żeby stronka wyglądała normalnie - bardziej szeroka - i żeby forum się nie rozjeżdżało. Dziękuję.

Plik styles.css:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy CSS


Plik theme.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez Pieka dnia 04.04.2009 18:48:41
 
lupozo
resorte napisał/a:
Do mojej skórki nie mogę znaleźć nic na temat jak ją poszerzyć. W theme.php nie mam czegoś takiego jak render_page.

Masz starszą wersje PHP-Fusion, a tam nie ma takiej funkcji.
Zainteresuj się zmiennymi.
$body_text = "#474747"; - kolor tekstu
$body_bg = "#CCCCCC"; - kolor tła
$theme_width = "100%"; - szerokość thema
$theme_width_l = "170"; - szerokość lewej strony (w px)
$theme_width_r = "170"; - szerokość prawej strony (też w px)

 
resorte
Zmieniam wartości w tych zmiennych co podałeś ale strona wygląda jeszcze gorzej. Zmienię o trochę np. dam więcej albo mniej to strona automatycznie się rozjeżdża. Zobacz wyżej jak wygląda mój plik themes.php i może łatwiej będzie coś pomóc.

Do tego zmieniłem szerokość kodu źródłowego code na bardzo malutkie ale forum dalej się rozjeżdża. (już nie tak jak wtedy ale też). Przydałoby się zwiększyć szerokość całej strony, ale nie wychodzi mi to. Proszę o pomoc/wskazówki.

Cały czas z tym walcze i nic - pomożecie początkującemu?

EDIT: i co nikt nie pomoże?

najdziwniejsze jest to, że forum się rozjeżdża tylko jak jestem zalogowany na admina, jak jestem wylogowany, lub jak się zaloguje na testowego użytkownika to wszystko jest ok, jak się przeloguję ze zwykłego użytkownika na admina, to już forum się trochę rozjeżdża. Nie mam pojęcia czemu tak? To po pierwsze, a po drugie proszę o pomoc w rozszerzeniu całej stronki i forum.

Wiadomość doklejona:
i co nikt nie pomoże początkującemu ?
Edytowane przez resorte dnia 13.04.2009 10:29:42
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl