ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.5
djenzo
A jaki jest kod na dodanie tego odtwarzacza? Czytałem gdzies, że aby on dzialłał link do mp3 musi sie konczyc na .mp3 ? To prawda?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 12:09:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Masz go w standardowych BBCode, wystarczy wlaczyc w zarzadzaniu w PA.
Tak, wymagany jest link z koncowka MP3, czyli bezposrednio do pliku.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djenzo
To bedzie chyba lipa bo ja muzyke wrzucam na zippy share a tam link do mp3 wyglada tak :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez djenzo dnia 04.01.2011 16:29:12
 
Pieka
Nie bede Cie instruowal, jak sciagac pliki, do ktorych nie masz zadnych praw, tym bardziej, ze wczesniej napisalem co i jak nalezy zrobic. Umiesc wlasna muzyke na wlasnym serwerze to i adres bedzie zawieral .mp3.

Odnosnie kodu, ktory podales na poczatku, da sie go wstawic pod warunkiem przeprowadzenia modyfikacji.
W tym celu edytuj plik edit_desc.php, znajdz (linia ~65):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Po tym zabiegu mozna wstawiac w opisie wszystkie kody HTML/JS etc. Jednak pamietaj, ze w ten sposob pozwalasz na uzywanie wszelkiej masci kodow, co z kolei moze narazic strone na ataki, a co za tym nie jest to polecane.
Zrobisz jak uwazasz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
djenzo
Ja mam zakładke strefa mp3 w menu. I teraz jak sie jest niezalogowanym to jej nie widac wogole tzn jej nie ma tam, dopiero jak sie zaloguje to sie pojawia. A ja chce zrobic tak zeby ja bylo widac nawet jak sie jest niezalogowanym tylko zeby nie mozna bylo w nia wejsc (dopiero po zalogowaniu mozna ). Jak to zrobic ?

Wiadomość doklejona:
Wie ktoś może jak zmienić kolory tych napisów kategorie, przegląd, szukaj oraz jak dac napis jak sie wejdzie i sa te najnowsze pliki to zeby dac napis "tutaj sa najnowsze pliki" . ?
Edytowane przez djenzo dnia 07.01.2011 13:58:58
 
nightcom79
Witam, mam pewien problem z kodowaniem. Otóż jak tworzę blok z "Upload/Download" "Najlepsze pliki" itd. to jest błąd w kodowaniu, wyświetlają się krzaczki. Klikając na link i otwierając panel wszystko jest ok. Błąd jest jedynie w wyświetlanym bloku. Jak poprawić ten błąd? Strona kodowana utf-8 Polish.
Edytowane przez Drecha dnia 09.01.2011 22:29:30
 
michael_5
Witam.
Mam pytanie o Professional Download System 1.8.5. Mam go zainstalowany w wersji 7.00.07. Chcę zrobić upgrade strony do 7.01 - czy będzie dalej działał bo w pobieralni pod 7.01 nie ma żadnych dodatków ! Proszę o pomoc.
 
quake3000
michael_5 napisał/a:
Witam.
Mam pytanie o Professional Download System 1.8.5. Mam go zainstalowany w wersji 7.00.07. Chcę zrobić upgrade strony do 7.01 - czy będzie dalej działał bo w pobieralni pod 7.01 nie ma żadnych dodatków ! Proszę o pomoc.

Posiadam PHP-Fusion 7.01.03 i nie miałem żadnych problemów z Professional Download System 1.8.5.
Pozdrawiam.
Edytowane przez Drecha dnia 20.01.2011 17:20:29
 
michael_5
Zainstalowałem i działa, ale jest jeden błąd. Jak użytkownik zgłasza uszkodzony link do pliku to zamiast wysłać wiadomość do admina wyświetla się taki kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W ustawieniach mam przypisane, że tylko użytkownicy mogą wysyłać powiadomienia. Co to może być?
Edytowane przez Pieka dnia 23.01.2011 18:29:17
 
Pieka
Masz dokladnie te wersje? http://www.php-fu...ost_156495
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
michael_5
Na 100%. Dwa dni temu instalowana z tego tematu. Zip też ma tą samą nazwę i wagę.
 
Pieka
michael_5 napisał/a:
Na 100%. Dwa dni temu instalowana z tego tematu. Zip też ma tą samą nazwę i wagę.

Nie ma takiej opcji, bo ta wersja jest poprawiona wlasnie pod katem v7.01. Sprawdzilem na dwoch stronach.
Prosze: http://test7.php-.../v7.01.04/ (user/support) - mozesz sam sprawdzic, czy i jak dziala.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Po pierwsze nie wyświetla się kod tylko błąd Pfft

Po drugie próbowałeś wgrać po prostu ponownie ze świeżo pobranej paczki uszkodzony plik?
 
michael_5
Nadpisałem właśnie ten plik i jest to samo .
 
Drecha
Spróbuj wszystkie nadmienić w takim razie. Chyba, że coś w nich zmieniałeś, to poczekaj na inne wskazówki.
 
michael_5
A jak wszystkie nadpisze, to mi szlag nie trafi całego działu Download ?

A może to jest coś z ustawieniami wysyłania wiadomości do Admina na całej stronie niekoniecznie w infusion ?
Edytowane przez Drecha dnia 23.01.2011 18:54:27
 
Drecha
Jeśli nic nie zmieniałeś w nich to nic nie powinno się stać. Pamiętaj tylko o CHMOD-ach. Jeśli takowe zmieniałeś, zmień je ponownie po podmianie.
 
Pieka
  1. Po pierwsze Captcha nie jest zdefiniowana w tym pliku, wiec jego nadpisanie nic nie da.
  2. Po drugie, nie "szlak", tylko szlag, jak juz.
  3. Po trzecie i najwazniejsze, nadpisz caly katalog wtyczki. Dane sa zapisane w bazie, a nie w plikach.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
michael_5
Nadpisałem cały katalog - teraz działa - dzięki piękne Smile (faktycznie szlag Angry )

PS. Dlaczego gotowe mod&infusions dla 7.01 w ostatnich wersjach nie są wstawione do Pobieralni skoro działają tylko męczymy się wyszukiwaniem po tematach?

Wiadomość doklejona:
Jest jeden błąd w tej wtyczce. Dotyczy podpisu "Pliki". O ile w kategoriach i podkategoriach faktycznie pokazuje ilość plików, to już przy rozwinięciu podkategorii i pokazywaniu możliwych plików do pobrania powinien się pokazywać napis "Pobrano", a jest np. "Pliki:480". Przejrzałem locale bo chciałem sobie zmienić wpis i znalazłem "Pliki" ale zmieniło wtedy wszędzie nawet gdzie było dobrze. Program wykorzystuje jeden podpis "Pliki" i daje go gdzie popadnie. Nadpisałem oryginalne lokale. Może ktoś umie to zmienić aby gdzie trzeba było "Pobrano" a nie Pliki

Wiadomość doklejona:
Znalazłem pomoc do wpisów "Pliki", jednak mam problem. Pomoc znalazłem tutaj:
http://www.php-fu...ost_119824

Jednak zamieniając kod w linii 176 tak jak jest w instrukcji przestaje działać całe Download.
Proszę o pomoc co źle robię ?
Edytowane przez michael_5 dnia 30.01.2011 19:24:23
 
Pieka
Edytuj plik Polish.php badz Polish-utf8.php (w zaleznosci od uzywanego kodowania na stronie) z katalogu locale, znajdz (linia ~25):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i dodaj ponizej:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nastepnie edytuj plik theme_funcs.php z katalogu include, znajdz (linie ~194-198):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zastap:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Aby zrobic to samo w kategoriach, edytuj ten sam plik, co wyzej, znajdz (linia ~98):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Podalem pelne czesci kodu, bo jak widze przy pojedynczych liniach macie spore problemy.
Pieka dodał/a następującą plik:

Edytowane przez Pieka dnia 31.01.2011 09:58:51
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl