ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[OH] Nicks Mod - kolorowanie, style, prefixy dla nicków
VirtualPS
Racja, nawet nie zauważyłem, że włączyłem 2 razy po aktualizacji. Wink
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 18:33:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Dion
Em.. Nie będę zakładać nowego tematu.. Jak zrobić, by użytkownik (każdy bez grupy, zwykły user) był o jakichś tam ustawieniach. Nie piszcie "stworzyć grupę", bo każdego użytkownika ręcznie dodawać nie będę..
 
Kinimodek
@Dion, ale o co Ci dokładnie chodzi? Co masz na myśli pisząc: "o jakichś tam ustawieniach"?
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|
 
http://www.stronghold.unl.pl
Dion
No przykładowo jakiejś grupie mogę nadać pogrubienie i zielony kolor, to dla wszystkich użytkowników chcę pogrubienie i czarny kolor.
 
bartek124
d. nie możemy ustalać prefixu, koloru i stylu zwykłym użytkownikom (tj. bez żadnej grupy)Dlaczego? Po pierwsze, wymagałoby to przetworzenie przez parser każdego nicku, co zwiększyłoby obciążenie, a po drugie, to i tak bez sensu .


Cytat z pierwszego posta...
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Cross77
Unknown column 'user_primarygroup' in 'field list'Unknown column 'user_primarygroup' in 'field list'


To mnie się wyświetla na samej górze strony ;/ I nie działa ...
 
zezol
A nowe pole profilu to kto włączy?
 
Cross77
Nie mam nic w Polach profilu jak "Pierwszorzędna grupa", a już wsyztsko zainstalowane jest. ;/
EDIT:
O już znalazłem to chyba to: "Podstawowa grupa"
Wszystko pięknie działa! Super Wtyczka!!!
Pozdro dla autora ;]
Edytowane przez Cross77 dnia 03.06.2009 19:29:09
 
RedMaster
Jak przerobić poniższy kod aby kolorowało nicki userów? Jest to panel "Ostatnio Widziani" (wyświetla kto jest/był ostatnio online) i jest w topie strony (można zobaczyć - maidmarian.com.pl).

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Próbowałem wstawić $data['nicks_color'] i inne, ale nie działało.
Może trzeba kod z panelu przenieść na samą górę aby był przed tym co podałem?
Edytowane przez bartek124 dnia 13.06.2009 16:13:12
 
bartek124
Przerabiałeś ten kod? Jest on lekko zniszczony...

To powinno działać:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
RedMaster
Ok, wszystko działa, dzięki Wink
 
Bochen
A kto mi rzuci radą, by kolorowanie działało mi na fusionboardzie? Tak wiem, że działać powinno, ale chodzi o to, że nie działa. Mam panel włączony dla gości jako górny (lewe panele wyłączone). Zincludowany SB pod forum ma kolory, a samo forum nie. Nie wiem, gdzie szukać problemu, więc czy ktoś pomoże?

P.S.
Mam jeszcze problem z włączeniem pola w profilu do wyboru grupy. Nie wiem dlaczego, ale jak klikam 'włącz' to odświeża tylko stronę, ale pole nadal nie jest włączone.

Może to jest jakąś przyczyną tego, że na forum nie koloruje? Już sam nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Wiadomość doklejona:
Z tego, co zauważyłem koloruje linki na forum tylko w 2 wypadkach... Gdy ktoś edytuje post to w miejscu "edytowane przez" jest podany login pokolorowany.
Drugi przypadek to gdy daje podgląd pisanego posta, wtedy nazwa nicku jest pokolorowana, jednak gdy wyśle posta kolor wraca do standardowego.

Pomoże ktoś? Jestem w stanie nawet zapłacić za pomoc, albo na mojej stronie użyczyć miejsce na reklamę.
Edytowane przez Bochen dnia 29.06.2009 20:24:00
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
TomekXZ
Czy mógłbyś jeszcze poprawić kod z panelu ostatnio widzianych w ajaxie?
Kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Albo może lepiej tylko powiedz co jest tutaj źle, bo nie pokazuje kolorowych nicków :(
 
bartek124
Nicks mod działa na zasadzie buforowania wyjścia. Ten panel nie będzie miał kolorowania, ponieważ skrypty JS działają po stronie przeglądarki. Musiałbyś "ręcznie" odczytywać dane z cache i kolorować nicki.

Co do fusionboarda - nie działa, bo jego twórcy dodali do nicków, zupełnie niepotrzebnie, tag <span>. Nie dopasowuje się on do wyrażenia regularnego, przez co nie działa. Masz 2 wyjścia, usunąć te tagi z nicków, albo zmodyfikować wyrażenie.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Nie zdradze nicka
Nie wiem co Wy macie z tym FusionBoardem bo mi działa i zawsze działał. Może to zależy od stylu jaki Macie ustawiony? Ja mam styl normalny, przypominający forum ze zwykłego PHP-Fusion.
Edytowane przez Nie zdradze nicka dnia 11.07.2009 08:54:20
 
Mikolak
Mam dokładnie jak Nie Zdradza Nicka
I działa na stylach robionych specjalnie na zamówienie i na tych co można ściągnąć stąd.
I też na każdym układzie forum
 
bartipl
Witam,
mam pewien drobny problem jeśli chodzi o kolory nicków w jQuery Shoutbox. Na początku wszystko wygląda ok. tzn ksywki są pokolorowane wszędzie tam gdzie potrzeba. Niestety do czasu aż się zaloguje na konto, wtedy po kilku sekundach ksywki w jQueryshoutboxie przestają być kolorowe i znowu są czarne. Dzieje się tak tylko w shoutboxie, na forum i tp wszystko wygląda jak należy. Jeśli ktoś miałby pomysł jak to naprawić byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 23.08.2009 02:46:55
 
zezol
Czytaj uważnie - 2 posty wyżej:
bartek124 napisał/a:
Nicks mod działa na zasadzie buforowania wyjścia. Ten panel nie będzie miał kolorowania, ponieważ skrypty JS działają po stronie przeglądarki. Musiałbyś "ręcznie" odczytywać dane z cache i kolorować nicki.

 
bartipl
Ok, w takim razie mam jeszcze jedno pytanie, czy da się jakoś wykluczyć jQueryshoutboxa, żeby nie był kolorowany, a oczywiście forum i itp. dalej byłyby kolorowane?


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 30.08 - 19:54

Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2009 19:59:40
 
VirtualPS
bartek124 napisał/a:
Co do fusionboarda - nie działa, bo jego twórcy dodali do nicków, zupełnie niepotrzebnie, tag <span>. Nie dopasowuje się on do wyrażenia regularnego, przez co nie działa. Masz 2 wyjścia, usunąć te tagi z nicków, albo zmodyfikować wyrażenie.


Witam, mój problem dotyczy właśnie tej odpowiedzi.
Gdzie, i w którym pliku należy skasować tagi span by działał ten mod?
Czy jeśli skasuje ten tag inne mody mogą przestać mi działać?
Z góry dziękuję.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl