ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
27.07.2024 08:33:01
Czyli to nie była moja wina.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacja strony po wyjściu łatki lub update
jantom
Aktualizacja w tym wypadku nic nie da. Pozostaje modyfikacja/zmiana skórki.
Edytowane przez jantom dnia 20.06.2011 17:06:03
 
http://jantom.info
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 12:48:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pkolasa
Dzięki. Poradziłem modyfikując CSS-a skórki. Pozdrawiam.
 
ZiGi
Jako iż zaniedbałem aktualizacje skryptu, postanowiłem to nadrobić.
Ściągnąłem paczki z aktualizacjami 7.02.04 oraz 7.02.05, i zacząłem kopiować pliki. Po wrzuceniu aktualizacji 7.02.04 wszedłem na stronę i zastałem to >> http://ospszymany...

Ktoś wie dlaczego takie dziwy się pojawiły-?

Aktualna wersja skryptu: 7.02.03
Po wrzuceniu aktualizacji, w PA nie mam informacji o aktualizacjach do zainstalowania.

Możliwe, że pewną wskazówką będzie niemożliwość zapamiętania wpisów w księdze gości, oraz w ShoutBox'ie. W SB nic się nie zapisuje, natomiast w Księdze Gości tworzone są tabele ale bez treści. Czy te problemy są powiązane-?

PS. Po instalacji czystego 7.02.05 i podpięciu starej bazy, problemy z SB i KG nadal występują.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 18.06.2012 20:04
  2. Przeniesienie posta - bogdan 18.06.2012 20:19

Edytowane przez Drecha dnia 19.06.2012 17:56:20
 
www.ospszymany.com
bartek124
Prawdopodobnie na serwerze masz dyrektywę short_open_tags ustawioną na off, a któryś plik, prawdopodobnie theme.php Twojego stylu zaczyna się od <? (czyli short tag). Upewnij się, że wszystkie pliki, także te modyfikowane/dodane przez Ciebie zaczynają się od tagu <?php
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ZiGi
Na serwerze short_open_tag mam włączone

Co do plików, to znalazłem kilka zaczynających sie od <?. Poprawiłem je dodając php i wrzuciłem na serwer.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Raczej niewiele to pomogło.

Chyba zainstaluję najnowszego PHP-Fusion i przeniosę wpisy ze starej bazy do nowej. Może mi się to uda :)
 
www.ospszymany.com
bartek124
Plik theme.php bankowo oraz któryś z folderu includes/classes.php. Wyraźnie widać że skrypty nie są interpretowane. A nie są interpretowane z jakiegoś powodu.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ZiGi
Ech
Nie były winne złe pliki czy nawet błędy w bazie. Winny był program FTP rush a w zasadzie ustawienia.

i.minus.com/ibtRtkJdQHceaK.jpg

Możliwe że te opcje zostały ustawione po ostatniej aktualizacji programu :/

Pozmieniałem wszystkie opcje na "Zapytaj" i bez problemu zaktualizowałem stronę do 7.02.04 a następnie do 7.02.05


Pozostał mi jeszcze do rozwiązania problem z niezapisywaniem shoutów w shoutboxie oraz z niezapisywaniem wpisów w księdze gości, którą właśnie z tego powodu usunąłem :/ To jednak problemy na inny dział.

Dziękuję bartek124 za zaangażowanie i moderatorom za przenoszenie tematu Wink

------------
Edit: 24-06-2012


Problemy z wpisami w SB i Księdze Gości, spowodowane były nieodpowiednimi wpisami w liście cenzurowanych słów :/
Edytowane przez ZiGi dnia 24.06.2012 17:11:03
 
www.ospszymany.com
Apis
Zaktualizowałem swój serwis do wersji 7.02.07 i zauważyłem dość poważny błąd w plikach językowych admina. W przypadku, gdy ustawiona jest opcja aktywacji nowo rejestrowanego konta przez admina - zamiast "Edytuj", "Aktywuj", "Skasuj" wyświetlają się napisy "Nie należy do żadnej grupy", "Należy do wszystkich grup", "Skasuj". Ponadto źle oznaczone są tabele grupujące te opcje (patrz obrazki - z lewej prawidłowo - z prawej po aktualizacji).

Błąd dotyczy zarówno kodowania ISO jak i UTF.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 21.08.2013 09:40
Apis dodał/a następującą grafiki:
cyk_002.jpg cyk_001.jpg

Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
khaman
Tak, wiemy. Czeski błąd. Dzisiaj będą poprawione pliki jak wrócę z Krakowa.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
lui
W poście na forum po dodaniu pliku pisze: "dodał/a następującą pliki" a powinno być następujące.
lui dodał/a następującą grafikę:
zrzut_ekranu-1_2.png
 
www.lui.ugu.pl
za piecem
W związku z podpowiedzią kolegi @Pieka w temacie Przenoszenie strony na inny serwer, chciałbym zapytać się czy dobrze myślę. Wink Czy do aktualizacji PHP-Fusion z 7.02.05 do 7.02.06 wystarczy, że pobiorę UPDATE z tego miejsca http://mods.php-f...ad_id=1533; podmienię pliki z serwera na te, które są dostępne w paczce UPDATE; a następnie w Panelu Administratora, w zakładce Zarządzanie stroną, wybiorę Aktualizacja?
 
Pieka
W Twoim przypadku najlepiej pierwsze plik update i aktualizować, a następnie nadpisać pozostałe pliki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
za piecem
Czyli najpierw wrzucam pliki z UPDATE i w panelu administratora Aktualizuj, a następnie wszystkie pliki z tej paczki:
http://mods.php-f...ad_id=1534?
Jeżeli tak, to pojawia się pewien problem, gdyż część plików była pozmieniana, ale nie do końca wiem które to pliki. Smile
Dopytuję się, bo w poprzednim temacie wspominałeś tylko o podmianie kilku plików.
Edytowane przez za piecem dnia 28.12.2013 10:50:07
 
Pieka
Zmienione zostały pliki zawarte w paczce aktualizującej. Porównaj i zmień.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
za piecem
Porównałem i zmieniłem. Następnie wybrałem opcję Aktualizacja w Panelu Administracja. Po drodze nie wyskoczył żaden błąd, a w panelu wyświetla się wersja 7.02.06, więc chyba wszystko poszło dobrze. Wink

I taka ciekawostka. Po aktualizacji wgrałem bazę danych z mojej starej strony (wersja 7.02.05) i w Panelu Administratora z powrotem widnieje wersja 7.02.05. Można gdzieś w bazie danych zmienić zapis, aby w Panelu Administratora wyświetlała się właściwa wersja?
Edytowane przez za piecem dnia 30.12.2013 16:37:07
 
Pieka
Odpal ponownie plik upgrade.php, który w przypadku v7.02.06 zmienia tylko wpis dotyczący numeru wersji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl